Forum MediaSwiat
Niezależny wortal informacyjny MediaŚwiat - wszystko o usługach dostępu do Internetu, telewizji, telefonie.

Telewizja UPC - Nowa usługa - Replay TV

elcumbre - 19-09-2019, 23:29

Słuchajcie, pewnie było, ale ciężko cokolwiek mi tutaj znaleźć...

Od dziś zamiast Mediaboxa, mam Horizona, chciałem skorzystać sobie z funkcji ReplayTV, ale zauważyłem, że po wybraniu interesującej mnie pozycji, Horizon "zaciąga" jeszcze jakieś 15 minut z poprzednego programu w ramówce, co gorsze, nie da się tego przewinąć.

Jakaś recepta?

Pozdrawiam.

stivi - 20-09-2019, 04:55

Nie ma.... Sa kanały na ktorych mozesz pzewijac np eleven i na ktorych nie np paczka Tvn
elcumbre - 20-09-2019, 09:03

A co to z tym „zaciągnięciem” poprzedniej pozycji z ramówki kilkunastominutowym?
Mogę to zmienić w ustawieniach dekodera czy tak po prostu już jest?

gst - 21-09-2019, 00:52

Według mnie tego się nie da nigdzie ustawić.
kozakis01 - 17-01-2021, 21:58

Jak teraz działa Replay TV na Horizonie? Są jakieś problemy? Na większości kanałów można przewijać reklamy? Warto wybrać Horizona zamiast modułu CI+ ze względu na tę funkcję?
ogromny - 17-01-2021, 23:37

kozakis01, raczej nie ma co sobie głowy zawracać
kozakis01 - 18-01-2021, 00:01

ogromny napisał/a:
kozakis01, raczej nie ma co sobie głowy zawracać

Dlaczego? :) Replay TV kusi... Tylko musiałbym wziąć Horizona z nagrywarką, bo chciałbym też mieć możliwość zatrzymywania kanałów live. Tę funkcję mogę akurat mieć na module CI+ po podpięciu dysku, ale Replay TV już nie. :/

ogromny - 18-01-2021, 08:26

kozakis01, ja mam moduł od dłuższego czasu, dzięki horizonowi UPC pozbyło się m-ac temu klienta działa jak chciał.
zylx - 18-01-2021, 12:19

kozakis01 napisał/a:
Replay TV już nie
Replay TV jest w aplikacji Horizon GO, jeśli ktoś potrzebuje to wystarczy zainstalować na tv lub jakieś przystawce.
pjetrucha - 18-01-2021, 12:22

Ale dostęp do Horizon GO mają tylko Ci co wybrali dekoder Horizon ;)

EDIT: chociaż może nie?
Natomiast apka nie jest dostarczana na WebOS, a nie każdy też ma przystawkę.
Natomiast nie zmienia to faktu, że Horizon jest według mnie strasznie zamulony i już wolę poczekać parę sekund podczas włączania TV na CI+ niż żeby miało lagować podczas pracy tak jak ma to miejsce na Horizon.

kozakis01 - 18-01-2021, 12:33

zylx napisał/a:
kozakis01 napisał/a:
Replay TV już nie
Replay TV jest w aplikacji Horizon GO, jeśli ktoś potrzebuje to wystarczy zainstalować na tv lub jakieś przystawce.

Zgadza się, ale Replay TV jest tylko w pakiecie z Horizonem. :/

taggan - 18-01-2021, 12:53

pjetrucha napisał/a:
Ale dostęp do Horizon GO mają tylko Ci co wybrali dekoder Horizon ;)



Kiedyś tak było. Obecnie dostęp do Horizon GO mają wszyscy posiadacze minimum pakietu SELECT.
Mam CI+ i HorizonGo działa mi w przeglądarce oraz w aplikacji na smartfonie.

kozakis01 - 18-01-2021, 13:20

taggan napisał/a:
pjetrucha napisał/a:
Ale dostęp do Horizon GO mają tylko Ci co wybrali dekoder Horizon ;)



Kiedyś tak było. Obecnie dostęp do Horizon GO mają wszyscy posiadacze minimum pakietu SELECT.
Mam CI+ i HorizonGo działa mi w przeglądarce oraz w aplikacji na smartfonie.

Szkoda, że Replay TV działa tylko w abonamencie z Horizonem.

Krzychoo - 20-03-2021, 17:27

Czy ktoś wie co z przewijaniem na TVP1 i TVP2? Jeszcze niedawno było, teraz już chyba wcale???
ReplayTV w UPC, rzecz jasna... ;) )

npdnl - 20-03-2021, 22:11

@Krzychoo, nie działa :?

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group