Forum MediaSwiat
Niezale積y wortal informacyjny Media安iat - wszystko o us逝gach dost瘼u do Internetu, telewizji, telefonie.

Internet Orange - 安iat這wodowy internet "Supernova"

aster - 12-05-2016, 20:39

beny8989 napisa/a:
zejd do piwnicy i zobacz czy wisi skrzynka od nich.

Ok, tylko w kt鏎ym miejscu oni co takiego zwykle instaluj bo tu mamy 2 poziomy gara穎we i nie wiem gdzie zacz望 poszukiwania.

GDA - 12-05-2016, 20:46

A nie 豉twiej wpisa adres na stronie orange czy jeste w zasi璕u 鈍iat豉?
skreem - 12-05-2016, 21:13

GDA napisa/a:
Zdecydowa貫m si r闚nie na "鈍iate趾o" - dosta貫m ofert nie do odrzucenia pomimo tego 瞠 UPC musz utrzymywa do ko鎍a lutego 2017 (ale za to zap豉ci Orange)

Pochwalisz si jakie konkretnie warunki Ci zaproponowano w Orange?

GDA - 12-05-2016, 21:31

dali mi p馧 roku za darmo i zwolnienie z abo kom鏎kowego od teraz co zrekompensuje kolejne 3 mc zobowi您ania w UPC

wzi掖em 鈍iat這 300 Mb + TV pakiet optymalny (2 dekodery w tym jeden PVR) + telefon

ca這嗆 119.90 czyli tyle ile place teraz w UPC za Horizon + FB60

aster - 12-05-2016, 23:50

GDA napisa/a:

Ju wcze郾iej wspomnia貫m, 瞠 nie jestem, cho s御iednie budynki ju s pod陰czone do 鈍iat這wod闚.

St康 moje pytania jak mo積a sprawdzi kiedy m鎩 budynek zaliczy wreszcie 鈍iat這wodowy-net, jak mo積a sprawdzi 瞠 us逝ga jest "wdra瘸na", oraz co mo瞠 sta na przeszkodzie bym pr璠ko tego nie zobaczy (administracja?).

KOCUREK1970 - 13-05-2016, 00:53

aster napisa/a:
jak mo積a sprawdzi kiedy m鎩 budynek zaliczy wreszcie 鈍iat這wodowy-net, jak mo積a sprawdzi 瞠 us逝ga jest "wdra瘸na", oraz co mo瞠 sta na przeszkodzie bym pr璠ko tego nie zobaczy (administracja?).

Tylko operator m鏬豚y Ci na to odpowiedzie, ale tego nie zrobi - 瘸dnych konkret闚 nie us造szysz, co akurat nie powinno Ci dziwi - dlaczego, bo jak ludziom co obiecaj, a tego nie (z)robi - to tylko b璠 im ty貫k zawraca: a kiedy, kiedy itd

kiniecki - 13-05-2016, 10:56

Na moim osiedlu 鈍iat這w鏚 jest w blokach nale膨cych do sp馧dzielni. Blok obok nale篡 do jakiej wsp鏊noty mieszkaniowej i 鈍iat這wodu ju nie ma...
MariuszHL - 13-05-2016, 11:35

aster napisa/a:
GDA napisa/a:

Ju wcze郾iej wspomnia貫m, 瞠 nie jestem, cho s御iednie budynki ju s pod陰czone do 鈍iat這wod闚.

St康 moje pytania jak mo積a sprawdzi kiedy m鎩 budynek zaliczy wreszcie 鈍iat這wodowy-net, jak mo積a sprawdzi 瞠 us逝ga jest "wdra瘸na", oraz co mo瞠 sta na przeszkodzie bym pr璠ko tego nie zobaczy (administracja?).

Uj掖e sedno problemu ,kt鏎y dotyka cz瘰to miejsc podlegaj帷ych wsp鏊notom mieszkaniowym.Dok豉dnie w takiej sytuacji jestem Ja.Ju tyle czasu czekam na Supernov i wiem ju dlaczego(kilka os鏏 z budynku ,w kt鏎ym mieszkam robi這 problemy ekipie montuj帷ej kable kilka miesi璚y temu i 瞠by nie ustawa dotycz帷a tego problemu pewnie do tej pory nie mia豚ym jeszcze skrzynki Orange na klatce).Ch這paki po wykonanej pracy uprz徠n瘭i syf jaki zostawili jednak problemem jest fakt ,瞠 b璠zie to konkurencja dla firm ,kt鏎e s ju dost瘼ne w moim bloku i jak dowiedzia貫m si mianowicie i osoba najbardziej zbulwersowana jest przedstawicielem UPC , a mieszka u Nas w bloku.Sam widzisz o czym to 鈍iadczy.

VDSL - 14-05-2016, 20:31

MariuszHL napisa/a:
aster napisa/a:
GDA napisa/a:

Uj掖e sedno problemu ,kt鏎y dotyka cz瘰to miejsc podlegaj帷ych wsp鏊notom mieszkaniowym.Dok豉dnie w takiej sytuacji jestem Ja.Ju tyle czasu czekam na Supernov i wiem ju dlaczego(kilka os鏏 z budynku ,w kt鏎ym mieszkam robi這 problemy ekipie montuj帷ej kable kilka miesi璚y temu i 瞠by nie ustawa dotycz帷a tego problemu pewnie do tej pory nie mia豚ym jeszcze skrzynki Orange na klatce).Ch這paki po wykonanej pracy uprz徠n瘭i syf jaki zostawili jednak problemem jest fakt ,瞠 b璠zie to konkurencja dla firm ,kt鏎e s ju dost瘼ne w moim bloku i jak dowiedzia貫m si mianowicie i osoba najbardziej zbulwersowana jest przedstawicielem UPC , a mieszka u Nas w bloku.Sam widzisz o czym to 鈍iadczy.

U mnie 4 lata temu Vectra zrobili przygotowanie do pod陰czenia Tv i internetu gdzie od 3 lat nie przyznaje si ze co robili w budynku mam zrobione zdj璚ia z informacja ale oni twierdza nic nie wiedza

aster - 15-05-2016, 20:09

Kurcze, nie wiem co robi bo w UPC p豉c s這no bo nie jestem zwi您any umow, a do鈍iadczywszy 鈍iat這w鏚 mieszkaj帷 w Singapurze chcia豚ym to samo teraz mie. 2 lata to troch du穎 aby w tym momencie si zwi您a, st康 szuka貫m wskaz闚ek jak sprawdzi czy w bloku s prowadzone przymiarki pod Supernov (kable/skrzynki/jakiekolwiek "郵ady" instalacji).

Tym bardziej, 瞠 je郵i przejd z netem do Orange to pewnie reszt us逝g wywal gdy nie zale篡 mi w og鏊e na tv w dobie Netflixa.

VDSL - 15-05-2016, 23:24

aster napisa/a:
Kurcze, nie wiem co robi bo w UPC p豉c s這no bo nie jestem zwi您any umow, a do鈍iadczywszy 鈍iat這w鏚 mieszkaj帷 w Singapurze chcia豚ym to samo teraz mie. 2 lata to troch du穎 aby w tym momencie si zwi您a, st康 szuka貫m wskaz闚ek jak sprawdzi czy w bloku s prowadzone przymiarki pod Supernov (kable/skrzynki/jakiekolwiek "郵ady" instalacji).

Tym bardziej, 瞠 je郵i przejd z netem do Orange to pewnie reszt us逝g wywal gdy nie zale篡 mi w og鏊e na tv w dobie Netflixa.

Masz tu map zasi璕u
https://zasieg.orange.pl/?footerlink=true&ticaid=61703f

GDA - 18-05-2016, 19:57

skreem napisa/a:
GDA napisa/a:
Zdecydowa貫m si r闚nie na "鈍iate趾o" - dosta貫m ofert nie do odrzucenia pomimo tego 瞠 UPC musz utrzymywa do ko鎍a lutego 2017 (ale za to zap豉ci Orange)

Pochwalisz si jakie konkretnie warunki Ci zaproponowano w Orange?

jednak nie bedzie Orange - UPC przebi這 ofert po z這瞠niu im wypowiedzenia :-)

KOCUREK1970 - 18-05-2016, 20:01

To widz, 瞠 zrezygnowa z tego wspania貫go Horajzona :twisted: :twisted:
GDA - 18-05-2016, 20:05

wspania造 to on mia by ;-) wracam do Cisco
kiniecki - 19-05-2016, 11:03

Jakby UPC u mnie dzia豉這 jak nale篡 to te bym nic nie zmienia. Ale do嗆 mia貫m ci庵造ch dziur w EPG pikseli na TV i 篡cia modemu swoim w豉snym 篡ciem ;)