Forum MediaSwiat
Niezależny wortal informacyjny MediaŚwiat - wszystko o usługach dostępu do Internetu, telewizji, telefonie.

o UPC - Jest 6-cyfrowy numer...

Grzesiek - 13-09-2005, 17:59
Temat postu: Jest 6-cyfrowy numer...
032- 2007111 - zamiast 9480 :) Teraz bede mogl sobie dzwonic do woli, gorzej ze trzeba i tak czekac ;-)
antoni555 - 13-09-2005, 18:23

Niech ci będzie, że jest - nie mam zamiaru sprawdzać... Jednak najlepsza jest wizyta w BOK-u - sam się o tym przekonałem i to z pozytywnym skutkiem.
Lepiej poczekać do następnego dnia, jak jest jakaś poważna awaria i wio! do BOK-u :!:

entersc - 14-09-2005, 13:30

świetnie numer działa i można dzwonić ze Skypa za 8 groszy-entersc
User! - 17-10-2005, 00:31

antoni555, masz racje...

Na podlaczenie ponowne czekalem tydzien czasu. .co dziennie dzownilem do technika i mowil mi ze wieczorem bedzie.. wkoncu sie wkur**em zadzwonilem do katowic tam mi powiedizlei ze niemieli zgloszenia nawet ze ja chce internet. Pojechalem do BOK'u w Sz-inie i w ciagu 10min mi wlacyzli net.. A ci przez telefon tydzien nie mogli :|

Parodia poprostu...

PH - Trójmiasto - 30-10-2005, 23:09

Oczywiście, że wizyta w BOK-u osobiście daje praktycznie 100% szansy na rozwiązanie problemu, i to rozwiązanie natychmiastowe.
Telefonicznie... to można pizze zamawiać, jak są jakieś poważne sprawy i chce się mieć pewność, że wszystko zostanie załatwione po naszej myśli i natychmiast - musimy się wybrać do BOK.
Firma "niby" pracuje nad tym, aby poprawić jakośćobsługi telefonicznego BOK, jednak jak widać nie działa to narazie tak jak powinno, ale pożyjemy - zobaczymy, co przyniesie przyszłość ... :wink:


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group