Forum MediaSwiat
Niezależny wortal informacyjny MediaŚwiat - wszystko o usługach dostępu do Internetu, telewizji, telefonie.

Telefon w UPC - Telefon stacjonarny UPC

Jaro10 - 20-02-2015, 16:05

A ja mam takie pytanie techniczne, bo dawno nie używałem telefonu stacjonarnego. Zainstalowałem sobie to UPC Phone i teraz tak: mam w abonamencie 60 darmowych minut do wszystkich. Pytanie czy do Play też ( wiem że kiedyś było do wszystkich oprócz Play) i czy do Nju Mobile również ? Z tego co pisze @Radkor wynika że tak ale chciałbym potwierdzenie od tych którzy już dzwonili do Nju Mobile czy Play.
Karol - 20-02-2015, 16:23

Jaro10 napisał/a:
Pytanie czy do Play też ( wiem że kiedyś było do wszystkich oprócz Play) i czy do Nju Mobile również ?

Jeśli założyłeś telefon (lub zmieniłeś umowę) po 09.09.2013 r. to masz do T-mobile, Orange, Plus, Play i Cyfrowy Polsat. Jeśli przed 09.09.2013 r. to tylko do T-mobile, Orange i Plus. Nju mobile jest częścią Orange więc na pewno do nich też masz.

Jaro10 - 20-02-2015, 16:29

Dzięki za informacje. Nową umowę podpisałem w 2014 roku więc powinno już być do wszystkich ;)
gr22 - 21-01-2023, 21:20

Witam. Miesiąc temu zmarła osoba na którą była umowa UPC. Chcę wziąć teraz nową umowę na siebie. Obecnie oferta to Max HD z nagrywarką, Eleven i telefon stacjonarny z bezpłatnymi połączeniami do wszystkich w Polsce. Znalazłem już ofertę z telewizji, Eleven rezygnuję. Teraz pytania jak obecnie wygląda sytuacja z telefonem stacjonarnym. Jaka jest cena takiej usługi? Jakoś nie mogę znależć dokładnej informacji na ten temat. Obecnie płaciło się 10 zł za telefon. Numer będzie nowy czy będzie można go przenieść na nową umowę? Może UPC nie ma telefonu stacjonarnego w swojej ofercie i będe musiał coś wziąć z Playa?
JANUARY - 24-03-2023, 17:45

Dzień dobry.
Zniknęła mi prezentacja numeru osoby dzwoniącej do mnie. Nie wiem, czy telefon padł, czy coś w systemie namieszali. Jak u innych? Proszę o odpowiedź.

klocorek - 10-04-2023, 20:53

JANUARY napisał/a:
Dzień dobry.
Zniknęła mi prezentacja numeru osoby dzwoniącej do mnie. Nie wiem, czy telefon padł, czy coś w systemie namieszali. Jak u innych? Proszę o odpowiedź.


W Krakowie prezentacja działa.

JANUARY - 11-04-2023, 07:56

Dzięki.

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group