Forum MediaSwiat
Niezależny wortal informacyjny MediaŚwiat - wszystko o usługach dostępu do Internetu, telewizji, telefonie.

Telewizja UPC - Pogaduchy o ofercie/promocjach w PLAY (UPC) - część 6

brtk - 18-09-2020, 12:40

Nafu napisał/a:

[...] wypowiedzenie kończy się 1 października [...]

dylax napisał/a:

A składałeś wypowiedzenie może?

Czasami zastanawiam się, czy czytacie co kto pisze do końca.

dylax - 18-09-2020, 12:41

brtk napisał/a:
Nafu napisał/a:

wypowiedzenie kończy się 1 października

dylax napisał/a:

A składałeś wypowiedzenie może?

Czasami zastanawiam się, czy czytacie co kto pisze do końca.

Można nie zauważyć 😋
Btw. dobrze widzę że nowe promocje powinny pojawić się na październik?

FZ_Edek - 20-09-2020, 11:49

Witam
Obecnie posiadam:
Fiber 500mb/s
TV Max z nagrywarką
PSP + Eleven
Telefon stacjonarny :Minuty do wszystkich max
Umowa do listopada za wszystko 109,97zł

Za ile można uzyskać to samo na przedłużeniu ewentualnie bez PSP ?

isaac1906 - 21-09-2020, 11:57

Witam...posiadam umowę na czas nieokreślony z internetem chyba 300 i tv max... płace 64zł... chciałbym przedłużyć umowę i płacić jak najmniej... Internet może być wolniejszy i na max też mi nie zależy...jaki rachunek może mnie czekać po napisaniu rezygnacji ? Z max i bez max i z jak najwolniejszym internetem... poprostu żeby było jak najtaniej
sebagit - 21-09-2020, 21:44

Odpowiedź na pytania o oferty jest tu. https://docs.google.com/spreadsheets/d/1xcxzdCVJURFdIJkvQR0mX705ph-qWFyd7MbUOnn8pf4/edit#gid=427267084
anka86 - 22-09-2020, 09:38

witam, mam pakiet horizon max, multiroom i internet 300 płacę 114,99zł. Dzwonili już raz , że umowa kończy się w połowie października i proponują to samo tyle że 10zł drożej. Pomożecie jak to zrobić, żeby ugrać mniejszy rachunek? dziękuję
JANUARY - 22-09-2020, 09:44

https://forum.mediaswiat.pl/viewtopic.php?t=8626&postdays=0&postorder=asc&start=0 :mrgreen:
zylx - 22-09-2020, 12:47

anka86, Umowa się nie kończy, kończy się tylko okres zobowiązania. Złóż wypowiedzenie tj od razu zejdą z tonu
nordof - 22-09-2020, 17:51

anka86 napisał/a:
witam, mam pakiet horizon max, multiroom i internet 300 płacę 114,99zł. Dzwonili już raz , że umowa kończy się w połowie października i proponują to samo tyle że 10zł drożej. Pomożecie jak to zrobić, żeby ugrać mniejszy rachunek? dziękuję



Tak na szybko -za to 85zl
Oczywiscie z wczesniejszym wypowiedzeniem.

Denimek - 23-09-2020, 14:43

Właśnie skończyła mi się umowa i zostaje na bezterminówce.
Posiadam dwa moduły CL+ jeden to multiroom z którego chce zrezygnować.
Czy przy rezygnacji z usługi multiroom trzeba wypowiedzieć usługę pisemnie czy wystarczy zadzwonić i wyłącza?
Jeżeli miałbym odesłać jeden moduł CL+ to skąd mam wiedzieć na którym jest aktywna usługa multiroom a który to podstawowy?

adamus31 - 23-09-2020, 17:07

Denimek napisał/a:
Właśnie skończyła mi się umowa i zostaje na bezterminówce.
Posiadam dwa moduły CL+ jeden to multiroom z którego chce zrezygnować.
Czy przy rezygnacji z usługi multiroom trzeba wypowiedzieć usługę pisemnie czy wystarczy zadzwonić i wyłącza?
Jeżeli miałbym odesłać jeden moduł CL+ to skąd mam wiedzieć na którym jest aktywna usługa multiroom a który to podstawowy?


Po zalogowaniu się na Moje UPC w zakładce usługi jest wszystko podane. Są tam numery seryjne modułu i karty. Wystarczy sprawdzić, który jest przypisany jako usługa główna a który to multiroom.

anka86 - 25-09-2020, 18:51

nordof napisał/a:
anka86 napisał/a:
witam, mam pakiet horizon max, multiroom i internet 300 płacę 114,99zł. Dzwonili już raz , że umowa kończy się w połowie października i proponują to samo tyle że 10zł drożej. Pomożecie jak to zrobić, żeby ugrać mniejszy rachunek? dziękuję



Tak na szybko -za to 85zl
Oczywiscie z wczesniejszym wypowiedzeniem.


Dziękuję, czy wypowiedzenie można złożyć tylko listownie?

davegdynia - 25-09-2020, 19:27
Temat postu: Oferta przedłużeniowa z 4K
Witajcie,

czy dla stałych klientów są jakieś oferty z dekoderem 4K ?

Obecnie mam: Horizon MAX + 500 Mb + pakiet HBO = 99,99 zł/mc.. Umowa konczy sie w grudniu.

Wypowiedzenie zlożone.

Zastanawiam się, dlaczego stałym nie oferują co nowym np.
za 99,99 zł Max 4k+ 750 Mb,+ hbo 7 mesiecy + SIM 35GB/mc...

Czy sa jakies regulaminy ofert z 4K i dodatkami jak dla nowych klientów ?

dziekuje z gory za pomoc

sebagit - 26-09-2020, 08:59

Czy na 4 miesiące przed końcem umowy udało się komuś dostać najlepsze warunki ? Umowa mi się kończy 23 stycznia. 2021 r. Złożyłem rezygnację. Wczoraj zadzwoniła do mnie kobieta z DUK. Zaproponowała Select z CI+ i Internet 300 mega za 60 zł. Z tego co widziałem minimalna kwota za ten pakiet to 55 zł. Nie wiem czy się nie zgodzić. Bo teraz płacę za Horizon Max z nagrywarką + HBO i HBO Go i Internet 300 mega z telefonem 100 zł.

TV mało oglądam, dekoder Horizon to złom, HBO Go mam od teściów (mają Cyfrowy Polsat z HBO). Przez 4 miesiące oszczędzę 160 zł.. Kusi zgodzenie się ,ale wewnętrzny janusz, chce walczyć o te 55 zł :D

winforGD - 27-09-2020, 09:47

Chcę przejść z Orange do UPC. Jest jakakolwiek promocja dla nowych na 1Gb/s? Standardowa cena to 69,99 zł. Zauważyłem jednak, że za dokładnie te same pieniądze można wziąć 750 Mb/s. W codziennym użytkowaniu nie powinno być większej różnicy. Prędkość uploadu ta sama, tylko 1 Gb/s jest na 24 miesiące, a 750 Mb/s tylko na 6 miesięcy :shock: Nie wiem, czy to jakoś błąd w ofercie ale te 750 Mb/s opłaca się znacznie lepiej, bo po tych 6 miesiącach będę mógł złożyć wypowiedzenie i negocjować z DUK lepsze warunki. Dobrze kombinuję? Do tego telewizja na start za darmo, a w Orange TV płatna osobno, więc oferta UPC odpowiada mi znacznie bardziej.

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group