Forum MediaSwiat
Niezależny wortal informacyjny MediaŚwiat - wszystko o usługach dostępu do Internetu, telewizji, telefonie.

Telewizja UPC - Pogaduchy o ofercie/promocjach w PLAY (UPC) - część 6

Szeptacz - 09-06-2019, 16:28

zylx napisał/a:
Ksiaze441, Było. Teraz jest 65zl, czyli tyle co Bulkovvsky dostał w UPC. Jedyną różnica, że oferta C+ nie jest tam wybrakowana jak w UPC.


Co to znaczy, że wybrakowana?
W sumie umowę na Prestige mam do września, potem na czas nieokreślony.Obecnie za to płacę 49 zł.
Jak z jakością C+, podobna w player+ jak ta w UPC?
Może lepiej zaczekać do grudnia- kończy mi się umowa i wziąć pakiet razem z Polsat Premium za 10 zł...?

swordfish - 09-06-2019, 19:01

W Player+ masz dostęp do Canal+ Now. Jak się okazuje potrafią tam wrzucić transmisje sportowe nieobecne na innych kanałach C+.
I rzecz najważniejsza. Dzięki Player+ można spokojnie oglądać C+ po za domem - na laptopie, tablecie i smartfonie. W UPC nie masz dostępu do Canal+ Now i nie masz dostępu mobilnego. W UPC masz oglądać tylko w salonie u siebie w domu, a nie na działce za miastem na grillu.

zylx - 09-06-2019, 20:56

Do tego jeszcze dostęp do VOD. W UPC biblioteka C+ jest niepełna i w gorszej jakości. W Player część pozycji jest w 4k.
Ksiaze441 - 09-06-2019, 23:44

Oglądałem premierę serialu Zasady Przyjemności w Canal+ Hd obraz powala ponoć kręcony w 4k. Na moim Samsungu 32 Full hd obraz żyleta.
Zuzia - 10-06-2019, 00:39

Śpieszę donieść, bo nie wiem, czy zauważyliście, że Morthen zaktualizował arkusz z ofertami: https://docs.google.com/spreadsheets/d/1xcxzdCVJURFdIJkvQR0mX705ph-qWFyd7MbUOnn8pf4/edit#gid=427267084
Kasia - 10-06-2019, 08:57

Jak ktoś zaglądał tutaj to już wcześniej zauważył zmiany ;)

Niektóre THH w arkuszu zostały przedatowane, ale regulaminy są do końca maja..

ddos - 10-06-2019, 12:52

zylx napisał/a:
ddos, łatwo się stać obecnym abonentem. Bierzesz cokolwiek i rezygnujesz w ciągu 14 dni.


Rezygnować przed instalacją, czy mogę po?

zylx - 10-06-2019, 13:20

ddos, Maszna to 14 dni od instalacji.
Zuzia - 10-06-2019, 18:02

Kasia napisał/a:
Jak ktoś zaglądał tutaj to już wcześniej zauważył zmiany ;)

Niektóre THH w arkuszu zostały przedatowane, ale regulaminy są do końca maja..
Kasia, dobrze, że zwróciłaś uwagę.

Uznanie za aktualizację wątku z regulaminami. Tylko niefortunnie znajdują się tam regulaminy wszystkich usług (w tym internetu solo), a temat w dziale telewizja, położenie trochę mylące, zwłaszcza dla nowych użytkowników.

mauysz - 11-06-2019, 14:12

Dzień dobry Państwu ponownie,

we wrześniu kończy mi się obecna umowa w UPC.
Na chwilę obecną płacę miesięcznie: 148,80 zł.
W ofercie mam:
PAKIET MAX EXTRA HD Z NAGRYWARKĄ - MediaBox
Multiroom - karta CI+
Pakiet Premium CANAL+ SELECT
Pakiet Premium MEGA SPORT
Fiber Power 120 Mb/s

Interesuje mnie ewentualne obniżenie kosztów, na podobnych warunkach.
Zależy mi na C+ w pakiecie jak posiadam, na Elevenach, pakiecie MAX, jeśli dekoder Horizon jest wart już uwagi i jest wszystko ok (różne opinie w Internecie), to mogę rozważyć przejście na niego.
Internet w prędkości którą posiadam jest ok - ale nie wiem czy nadal takie jeszcze są dostępne? :)
Pakiet Polsat Premium traktuję jako dodatek (może uda się wynegocjować w dobrej cenie?) - nie muszę go mieć, ale mogę, oczywiście :)


Czy mogę prosić o pomoc w doborze nowej oferty?
Rozumiem, że oczywiście muszę zacząć od wysłania rezygnacji? :)

Ksiaze441 - 11-06-2019, 18:38

Cześć mauysz jeśli nie musisz nie pchaj się w horizon. Złóż wypowiedzenie lepsze warunki dostaniesz albo dzwoń do działu utrzymania klienta.
mauysz - 11-06-2019, 19:32

Ksiaze441 napisał/a:
Cześć mauysz jeśli nie musisz nie pchaj się w horizon. Złóż wypowiedzenie lepsze warunki dostaniesz albo dzwoń do działu utrzymania klienta.


Poszukać czegoś w arkuszach i mieć to na uwadze podczas rozmowy, czy ktoś coś opiszę, może podobne oferty przygotowywał? :)
A co z dekoderem Horizon, że mówisz żeby się nie pakować jeszcze? :)

GDA - 11-06-2019, 19:39

Cytat:
A co z dekoderem Horizon, że mówisz żeby się nie pakować jeszcze?

niektorzy uzywaja jeszcze telewizory CRT
wiec i Ty mozesz zostac ze stara mydelniczka

mauysz - 11-06-2019, 19:47

GDA napisał/a:
Cytat:
A co z dekoderem Horizon, że mówisz żeby się nie pakować jeszcze?

niektorzy uzywaja jeszcze telewizory CRT
wiec i Ty mozesz zostac ze stara mydelniczka


Rozumiem, że Ty jesteś PRO-Horizon? :P

Ksiaze441 - 11-06-2019, 23:30

Akurat ja mam 2xCI, mam zle zdanie na temat dekodera Horizon co chwila się wieszal. Obraz też nie był za rewalacja. Ja nigdy nie zamienię na dekoder :) . Ps kable stosowalem z najwyższej półki hdmi. Tylko moduł CI+.

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group