Forum MediaSwiat
Niezależny wortal informacyjny MediaŚwiat - wszystko o usługach dostępu do Internetu, telewizji, telefonie.

Forum - Reklama imageshack - duże utrudnienie w korzystaniu z forum

0bEiN - 19-07-2013, 20:37
Temat postu: Reklama imageshack - duże utrudnienie w korzystaniu z forum
Ostatnio zauważyłem że zmieniły się bannery reklamowe wyświetlane po prawej stronie forum. Pojawiła się nowa reklama imageshack. Niestety jej szerokość dalece odbiega od pozostałych bannerów. Przez to bardzo poszerzył się boczny pasek z reklamami. Forum przeglądam głównie na iPadzie. Wprowadzenie tej reklamy sprawiło że powierzchnia reklamowa zajmuję teraz 1/3 całej strony co bardzo utrudnia korzystanie z forum. Poniżej zrzut poglądowy jak obecnie prezentuje się to na ekranie iPada. W związku z tym zwracam sie z prośbą o zastąpienie tej reklamy inną o standardowej szerokości.

EDIT: Dopiero zauważyłem że odnośnik prowadzi do speedtest. Więc to banner speedtesta, tylko coś sie spsuło z obrazkiem. Liczę że ktoś to poprawi, bo to chyba tylko kwestia aktualizacji linka do grafiki.



I jeszcze zrzut z telefonu


Kebap12 - 19-07-2013, 21:56

ja osobiscie to zablokowalem, jednak ostatnio sporo zdjec z imageshacka sie popsulo, bardzo duzo ludzi ktorzy mieli avatary/sigi hostowane na imageshacku maja wlasnie takie cos teraz
0bEiN - 19-07-2013, 21:58

Kebap12, na iPadzie niestety zablokować się nie da. Pozostaje mi liczyć zę ktoś to poprawi...
matulec - 19-07-2013, 22:10

Kebap12 napisał/a:
ja osobiscie to zablokowalem, jednak ostatnio sporo zdjec z imageshacka sie popsulo, bardzo duzo ludzi ktorzy mieli avatary/sigi hostowane na imageshacku maja wlasnie takie cos teraz
Imageshack psuje się na bieżąco - często są takie sytuacje.
Kebap12 - 19-07-2013, 22:17

dlatego ja od dawna nie uzywam tego hosta, imgur jest praktyczniejsze bo nawet captcha nie trzeba przepisywac
Marek - 19-07-2013, 22:43

Jak tylko któryś z adminów to zobaczy powinien zaraz to poprawić.

Nad banerem speedtesta nie ma co płakać, ale jak oni mogli wyrzucić fraktal z mojego awatara, który wygenerowałem w 2005 roku i nie ruszałem od tego czasu?

Od czasu gdy pojawił się imgur ze swoim genialnym skryptem do automatycznego uploadu i tak nie korzystałem z imageshack (i penie nie ja jeden) ale teraz to się pogrążyli już totalnie.

0bEiN - 20-07-2013, 00:30

Powyższe zrzuty ekranów też hostowane na imgur ;) Imageshack to już nie to co dawniej... Pamiętam że nawet usługę torrent mieli kiedyś za friko. Można sobie było takiego małego seedboxa postawić :)

Marek, dzięki za info, mam nadzieję że admini tu czasem zaglądają ;)


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group