Forum MediaSwiat
Niezależny wortal informacyjny MediaŚwiat - wszystko o usługach dostępu do Internetu, telewizji, telefonie.

Telewizja UPC - Pakiet HBO - nowe promocje!

swordfish - 14-03-2021, 20:41

HBO GO jest pakietem dodatkowym. Mogą w dowolnym momencie usunąć i klient nie ma podstaw do zrywania umowy terminowej bez opłaty karnej. Klient o 15-20-25-30 zł będzie miał abonament tańszy, w zależności ile teraz mu pobierają.
Na pewno jednak HBO będzie zależało na utrzymaniu dotychczasowych subskrybentów i będą starali się "łagodnie" dokonać rebrandingu usługi.
Jakość 4K, obszerniejsza biblioteka i premiery kinowe swoje kosztują.
HBO Max będzie mieć cenę wyższą niż 20 zł i nie ma co się za bardzo łudzić, że pozostanie tak jak jest teraz.
Jeśli kablówki nie będą w stanie zaoferować promocji na HBO Max, przerzucą się na oferowanie innych serwisów z bonifikatą - Netflix, Prime Video, Viaplay, Disney+.

ogromny - 18-03-2021, 16:40

Dla zainteresowanych dostałem odpowiedź na reklamację w sprawie włączenia oferty pakietu HBO za 5zl. Pani stwierdziła że nie możne mi włączyć tej oferty bo nie mam dekodera Horizon lub 4k. A konsultantka na chat napisała mi , że nie może włączyć bo mam aktywny pakiet HBO. Według regulaminu spełniam wszystkie punkty
zylx - 19-03-2021, 00:16

ogromny, To poproś miła panią, by Ci wyjaśniła gdzie regulamin wymaga dekodera horizon lub 4k.
ogromny - 19-03-2021, 02:23

zylx napisał/a:
ogromny, To poproś miła panią, by Ci wyjaśniła gdzie regulamin wymaga dekodera horizon lub 4k.

Właśnie o to zapytałem, by mi wskazała który punkt regulaminu o tym mówi.

Darth Vader - 19-03-2021, 09:11

Zawsze uparty konsultant może się odwołać do punktu w regulaminie że promocja ograniczona czasowo i terytorialnie. I nic z tym nie zrobisz niestety. Trzeba trafić na bardziej życzliwego człowieka.
debian33 - 22-03-2021, 13:28

ogromny napisał/a:
zylx napisał/a:
ogromny, To poproś miła panią, by Ci wyjaśniła gdzie regulamin wymaga dekodera horizon lub 4k.

Właśnie o to zapytałem, by mi wskazała który punkt regulaminu o tym mówi.

Daj koniecznie znać jak to się zakończy, bo ja również wypowiedziałem HBO i czekam na kontakt.

ogromny - 23-03-2021, 08:01

debian33, dać dam ale raczej lipa

Dostałem odpowiedź od fajnej Pani inaczej, która się upiera jak wół, że ta promocja nie jest dla dekoderów mediabox. Ale dostałem dwie opcje do wyboru tyle tylko że drożej niż place teraz.

ogromny - 02-04-2021, 21:20

.del
debian33 - 13-04-2021, 08:04

to samo, nie ma możliwości wyrwania tej promocji, a nowa oferta na 25 zł.
mortex - 17-04-2021, 21:55

Kto coś o tej ofercie promocyjnej za 24,99 zł tylko w NOWYM MOIM UPC? Domniemywam, że po rejestracji w tej nowej odsłonie mojego upc, nie można korzystać ze starszej wersji?
ogromny - 17-04-2021, 22:43

mortex, można naprzemiennie korzystać ze starej i nowej wersji moje UPC. Żadna to promocja
anu - 03-07-2021, 12:46

Na stronie widzę ofertę HBO GO za 19 zł bez zobowiązań. Dzwonię do nich i nie dla mnie, bo mam telewizję i Internet. Oferta tylko dla posiadaczy samego Internetu. Dla mnie 30 zł ze zobowiązaniem 6 miesięcy. Niby dodatkowo liniowe kanały i jakieś HBO on demand, tylko ja z tego korzystać nie będę. Interesuje mnie tylko HBO GO.

Da się to jakoś ominąć? Już nawet nie chodzi mi o jakieś nie wiadomo jakie ukryte i atrakcyjne promocje. Chciałbym po prostu skorzystać z oficjalniej standardowej oferty.

Gdzie tu sens? Chce coś kupić po normalnej cenie, a oni nie chcą mi sprzedać?

-Zuzia - 03-07-2021, 13:00

mortex napisał/a:
Kto coś o tej ofercie promocyjnej za 24,99 zł tylko w NOWYM MOIM UPC? Domniemywam, że po rejestracji w tej nowej odsłonie mojego upc, nie można korzystać ze starszej wersji?
Można i starej wersji długo nie wyłączą. Równolegle z obydwu da się korzystać.
HBO GO bez zobowiązań za 19 zł widziałam w Vectrze, dla posiadaczy Internetu, nie ma problemu z zamówieniem.

atomix - 02-08-2021, 21:59

Zauważyliście, że w Kanałach na żądanie (Horizon) zamiast HBO OD, jest samo HBO :mrgreen:
Oczywiście zmiana kosmetyczna, bo usługa ta sama, ale być może to krok w wycofywaniu marki HBO OD.

Co ciekawe w nowym regulaminie promocji (od 1 sierpnia) w opcjach dodatkowych jest już tylko "Opcja HBO GO". Także na stronie promocyjnej pakietu HBO nie ma już HBO OD.

GD.karol - 14-10-2021, 14:10

Czy można dostać obecnie HBO I HBO Go w cenie poniżej 19,99?

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group