Forum MediaSwiat
Niezależny wortal informacyjny MediaŚwiat - wszystko o usługach dostępu do Internetu, telewizji, telefonie.

o UPC - Internet UPC

kamilovsky15 - 08-02-2012, 14:39
Temat postu: Internet UPC
Witam serdecznie, mam pytań kilka co do tego internetu.
Więc jestem zainteresowany "Fiber power 25mb - 66zl miesiecznie", w szczegółach pisze że linia telefoniczna nie jest potrzebna. Ogólnie chodzi o to że nie jestem, i nie zamierzam być w posiadaniu telefonu stacjonarnego. Pytałem kolegi który ma tam internet, powiedział że też nie ma, ma po prostu internet poprzez kabel.Moje pytanie brzmi, czy rzeczywiście w UPC nie trzeba mieć stacjonarnego, tylko poprzez kabel jak np. w radiówce? Natomiast w UPC poprzez modem z tego co wiem?

Proszę o szybkie i konkretne odpowiedzi.


Z góry dziękuję.

misiek122 - 08-02-2012, 15:04

tak. nie trzeba mieć telefonu stacjonarnego. Potrzebny jest modem tylko z którego idzie skrętka do komp. lub oczywiście do twojego routera (routera wifi z UPC nikt tutaj nie poleca)
Marek - 08-02-2012, 15:37

kamilovsky15, UPC wykorzystuje kable koncentryczne (od telewizji kablowej), można zamówić sam internet bez telewizji.
kamilovsky15 - 08-02-2012, 17:10

no ja mam router wifi, ale z tego co wiem to oni ten modem daja za friko do internetu.

A co do telewizji to mam N ;) , a z UPC interesuje mnie tylko i wyłącznie sam internet.


Czy mógłby ktoś na skype ze mną porozmawiać ? Chciałbym się dowiedzieć wszystkiego ;)


Dodatkowo chciałbym nr telefonu z komórki do UPC, niestety nie mogę nigdzie znajść.

JANUARY - 08-02-2012, 17:34

"Dodatkowo chciałbym nr telefonu z komórki do UPC, niestety nie mogę nigdzie znajść."

http://obsluga-klienta.upc.pl/app/contact/


Wybierz w okienkach,o jakiej usłudze chcesz info, pojawią ci się numery telefonów.

kamilovsky15 - 08-02-2012, 22:55

dobra już mam,akurat w TV byla reklama ;p

[ Dodano: 09-02-2012, 11:11 ]
no to problem... ;( ten internet jest tylko w wiekszych miastach...


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group