Forum MediaSwiat
Niezależny wortal informacyjny MediaŚwiat - wszystko o usługach dostępu do Internetu, telewizji, telefonie.

Telewizja UPC - pakiet CANAL +

Don Vito - 01-05-2020, 00:19

A ja mam problem, 25 marca złozyłem wypowiedzenie z C+,jako że ligi zamrożone to nie widze sensu płacić.30 marca dostałem meila że przykro im itd.Zachowałem miesieczny okres wypowiedzenia a tu 1 maja już a C+ nadal jest u mnie aktywny ,wyłączą rano czy jak ? nie mam zamiaru w majowym rachunku im placić jeszcze za C+.
ogromny - 01-05-2020, 06:27

Don Vito, jak masz potwierdzenie rezygnacji to spokojnie, miesiąc temu odstąpienie od umowy wysłałem. Dopiero po ponad tygodniu wyłączyli.
Don Vito - 01-05-2020, 10:47

ogromny napisał/a:
Don Vito, jak masz potwierdzenie rezygnacji to spokojnie, miesiąc temu odstąpienie od umowy wysłałem. Dopiero po ponad tygodniu wyłączyli.

Czyli czekałeś pełny miesiąc wypowiedzenia i dodatkowo tydzień jeszcze ? nie naliczyli Ci w rachunku opłat za C+ za ten tydzień ?

Rolnik123 - 04-05-2020, 21:29

Ja kiedys po kilku miesiacach sie zorientowalem ze HBO cały czas włączone mimo rezygnacji i kasę ściągali. Napisałem reklamację i oddali hajs bez zająknięcia za cały ten okres.
ogromny - 04-05-2020, 22:50

Don Vito, jak Ci nie wyłącza i zaczna ściągać kasę to reklamacja i zwrot gotówki
aandin - 20-05-2020, 09:07

https://www.spidersweb.pl...vod-oferta.html
dempsey - 20-05-2020, 11:09

A tak przy okazji mają jakaś promocje na c+?
Wypowiedziałem umowę jakiś czas temu a teraz bym chyba powrócił :lol:

Darth Vader - 20-05-2020, 12:39

Ciekawie wygląda ta nowa oferta Canal+ przez internet. Ciekawe jak z jakością w porównaniu do Player+. I nie ma limitu urządzeń w ramach jednej opłaty.
Zawsze to jakaś opcja w porównaniu do zawsze wybrakowanej i drogiej oferty UPC.
Wiem też że sporo ludzi korzysta edukacyjnie z IPTV kupowanej z Aliexpress i wygląda to całkiem dobrze cenowo i jakościowo...

aandin - 20-05-2020, 15:47

Darth Vader napisał/a:
I nie ma limitu urządzeń w ramach jednej opłaty

Można jednorazowo oglądać na 2 urządzeniach.Tanio nie jest.

Skrzydlaty - 21-05-2020, 14:55

Kończy mi się w czerwcu net, tv z c+ select. Zamówiłem rozmowę czy znów jak ostatnio mam się bawić w wypowiadanie umowy. Obecnie mam neta 250, eleven, psp, dekoder horizon i c+ select za 134. W myśl nowej umowy mam mieć to samo tylko neta 300 za 139,99. Nie wiem czy nie wypowiem im całej tv, zostanie tylko psp i eleven a to co mnie interesuje wykupię w playerze i mogę korzystać wszędzie. Co myślicie?
IQ - 21-05-2020, 19:06

Witajcie, wczoraj Platforma C+ wprowadziła pakiety internetowe. Chciałam to przetestować na AppleTv czt ktoś juz próbował? Pytam, bo nie mogę znaleść apki na AppStore dla AppleTV.
marian_wierzbic - 21-05-2020, 21:36

Aplikacja czeka na autoryzację przez Apple
IQ - 21-05-2020, 21:43

marian_wierzbic napisał/a:
Aplikacja czeka na autoryzację przez Apple


ups! a ja juz chciałam rezygnować z opcji na dekoder... dzięki za info :)

aandin - 22-05-2020, 09:15

Cytat:
zostanie tylko psp i eleven a to co mnie interesuje wykupię w playerze i mogę korzystać wszędzie. Co myślicie?

Zdaje się,że nie możesz mieć usług dodatkowych bez usługi głownej.

IQ - 23-05-2020, 14:56

IQ napisał/a:
marian_wierzbic napisał/a:
Aplikacja czeka na autoryzację przez Apple


ups! a ja juz chciałam rezygnować z opcji na dekoder... dzięki za info :)


jeśli kogoś interesuje to juz jest ... na bazie myCanal :)


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group