Forum MediaSwiat
Niezależny wortal informacyjny MediaŚwiat - wszystko o usługach dostępu do Internetu, telewizji, telefonie.

Telefon w UPC - Identyfikacja połączenia przychodzącego

kubaskr - 19-09-2011, 22:27
Temat postu: Identyfikacja połączenia przychodzącego
Witam,
Czy Ktoś podpowie, jaka może być przyczyna wyświetlania w CLIPie prawidłowego numeru dzwoniącego ale jednocześnie z informacją "poza obszarem"?

Opisany przypadek zauważyłem po zmianie modemu, wcześniej nie wydaje mi się żeby to występowało...

JANUARY - 20-09-2011, 10:17

"poza obszarem" - numer nie zapisany wcześniej w książce telefonicznej tego aparatu.
kubaskr - 20-09-2011, 16:07

No właśnie o to chodzi, może źle się wypowiedziałem ale numer jest cały czas zapisany w książce telefonu... Na wyświetlaczu podczas nadchodzącego połączenia pokazuje się tekst" poza obszarem" oraz numer dzwoniącego a nie identyfikuje go z nazwą z książki.

Dzwoniłem do techników, sprawdzili ...podobno z ich strony wszystko jest ok ( wysłano podobno jeszcze raz konfiguracje na modem)...u mnie do tej pory tez było ok dopóki nie wymieniono mi modemu i nie zmieniono abonamentu. Może to wina modemu, może coś się zmieniło....dla mnie dziwna sprawa :(

FlashSc - 09-11-2011, 22:46

Witam,
Dokładnie ten sam problem i miałem o niego pytać.
Po zmianie modemu na THOMSNON TWG870U podczas połączenia przychodzącego pojawia się numer dzwoniący ale nie rozpoznaje go książka telefonu pomimo iż jest w niej zapisany - i pojawia się napis "Poza obszarem".

Co jest nie tak?

kubaskr - 12-11-2011, 18:48

Witajcie,
Czy nikt nie jest w stanie pomoc w rozwiazaniu naszego problemu... Na "specjalistow" z UPC nie ma co liczyc ale moze Wy pomozecie :)

Susane - 12-11-2011, 20:12

http://forum.mediaswiat.pl/viewtopic.php?t=7097
kubaskr - 16-11-2011, 22:44

Dziekuje serdecznie za podpowiedz :)

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group