Forum MediaSwiat
Niezależny wortal informacyjny MediaŚwiat - wszystko o usługach dostępu do Internetu, telewizji, telefonie.

Telefon w UPC - Głuche telefony z nr niedostępnego

Fun - 16-12-2010, 12:17
Temat postu: Głuche telefony z nr niedostępnego
Witam serdecznie i pytam czy ktoś miał podobny przypadek.
Kilka razy dziennie mam połączenie z nr niedostępnego, nic w tym strasznego gdyby nie to, że po odebraniu nic nie słychać, połączenie zostaje przerwane po kilkunastu sekundach.
Powoli zaczyna mnie wnerwiać ta zabawa w głuchy telefon więc aktywowałem usługę "Odrzucenie połączeń anonimowych" i nic, niedostępny dzwoni dalej!
"Pomoc techniczna" twierdzi, że odrzucanie połączeń anonimowych działa prawidłowo i nie wiedzą skąd mogą się brać takie głuche telefony a ja zaczynam przypuszczać, że dzwoni do mnie jakiś automat reklamowy, być może z UPC, tylko do piernika dla czego się dodzwania a nie może "zagadać".
Czy to normalne, że przy aktywnej usłudze odrzucania połączeń anonimowych nadal dodzwania się tzw. nr niedostępny?
Telefon działa prawidłowo, prezentacja numeru, połączenia przychodzące, wychodzące... wszystko OK

jedrek - 16-12-2010, 17:33

Mam tak w TP SA
waldek238 - 16-12-2010, 19:22

a nie oddzwania przypadkiem do Ciebie automatyczna sekretarka ?? wykręć numer 123 i zobacz czy nie masz jakiegoś nagrania. Nie pamiętam ale tą "usługę" chyba można wyłączyć.
Fun - 16-12-2010, 20:02

jedrek napisał/a:
Mam tak w TP SA

I nic się nie da z tym zrobić czy nie próbowałeś?

Powiadomienie z sekretarki mam w formie migającej diody na telefonie i ikonki koperty na wyświetlaczu, przynajmniej do tej pory tak było :?


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group