Forum MediaSwiat
Niezależny wortal informacyjny MediaŚwiat - wszystko o usługach dostępu do Internetu, telewizji, telefonie.

o UPC - Zrywanie umowy -pytania

vezimir - 09-11-2010, 11:37
Temat postu: Zrywanie umowy -pytania
Witam,
W Październiku przedłużyłem umowę z UPC, przedtem płaciłem za 3 usługi+HBO 215 zł, teraz zostawiłem tylko TV i internet(MaxHD+FP 25mbps) za 152zł. Minął już miesiąc a telefon i pakiet HBO dalej jest dostępny. Zadzwoniłem na infolinię i pani stwierdziła, że wziąłem TV, internet i pakiet HBO - co oczywiście jest nieprawdą i opłata za HBO będzie naliczona. Po dłuższej rozmowie powiedziano mi, że nie została złożona rezygnacja z pakietu ale ja nie zostałem o takiej konieczności w ogóle poinformowany ! Człowiek który zawierał ze mną umowę mówił tylko o konieczności wysłania rezygnacji z telefonu.

Wysłałem im na meila rezygnację z HBO, nie dostaje od tygodnia odpowiedz(mają 14 dni na to ale nigdy nie czekałem na odpowiedź dłużej niż 2-3dni) i co z opłatą za poprzedni i bieżący miesiąc ? Ani myślę płacić za coś czego nie chciałem :twisted:

Jeśli nie dojdzie do porozumienia zrywam umowę, od roku mam z tą firmą same nieprzyjemności. Stąd pytanie, ile wyniesie kara ? Tyle ile przyznana zniżka za internet za 2 miesiące ?
Chociaż nie wiem czemu mam ją płacić skoro to oni nie dotrzymują warunków umowy, saldo na dzień dzisiejszy to 156zł, czyli nawet jeśli nie doliczyli telefonu i hbo, suma się nie zgadza.

Susane - 09-11-2010, 12:16

Postaraj się sprawę wyjaśnić, polecam kontakt z TePeO lub CePeU: http://forum.mediaswiat.pl/groupcp.php?g=3814

Umowę zdążysz rozwiązać jak się nie uda nic załatwić.

nosal2 - 22-11-2010, 23:22

vezimir -> na twoim miejscu wszystkie sprawy związane ze zmianą umów załatwiałbym w boku, a nie przez telefon, bo pierwszym przypadku przynajmniej dostajesz papier z potwierdzeniem zmian.

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group