Forum MediaSwiat
Niezależny wortal informacyjny MediaŚwiat - wszystko o usługach dostępu do Internetu, telewizji, telefonie.

Internet Orange - problem z internetem.

Kubica - 13-10-2010, 18:30
Temat postu: problem z internetem.
Nie wiem dla czego, ale internet nie chce mi działać na moim komputerze. Otóż mam internet kablowy. Wszystko jest ładnie podpięte i powinno działać, ale nie działa. Przy Probie połączenia się wyskakuje błąd 678 i nie wiem co robić. Patrzyłem po internecie, ale porady, które tam znalazłem nie pomogły. W komputerze jest WiFi, ale równiez ono nie działa. Wszystkie sterowniki są zainstalowanie. A karta sieciowa to: Realtek RTL8187. Internet działa tak, że kabel z słupa jest podłączony do gniazdka telefonicznego, a z gniazdka jeszcze jeden kabel leci do modemu. Modem jest połączony z routerem kablem Ethernet no i router połączony z komputerem.
Router to: TL-WR542G
A modem to: ZXDSL 831AII

Z góry dzięki za pomoc :)

Edit: Gdy chce zainstlować modem z płyty (wtedy podłączam modem prosto do komputera) Wyskakuje komunikat, że karta sieciowa jest wyłączona. Ale sprawdzałem i pisze, ze jest włączona wiec nie wiem w czym problem.
A i jeszcze wyskakuje mi ikonka bezpiecznego usuwania sprzętu, a tam znajduje się moja karta sieciowa.... kompletnie nie wiem dla czego.

raulq7 - 29-12-2010, 14:17

Może weź do nich zadzwoń (przecież od tego tam są)

Proszę nie spamować linkami do dostawcy─internetu.pl, formularz kontaktowy tam umieszczony nie ma nic wspólnego z helpdeskiem danego operatora


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group