Forum MediaSwiat
Niezależny wortal informacyjny MediaŚwiat - wszystko o usługach dostępu do Internetu, telewizji, telefonie.

o UPC - serwis kontra serwis

jedrek - 16-08-2010, 19:45
Temat postu: serwis kontra serwis
Witam Co się dzieje w UPC. Po instalacji telewizji cyfrowej miałem kontrolę z UPC powód: instalacja wykonana przez instalatora zewnętrznego współpracującego z UPC. Obejrzano cyknięto fotki i stwierdzono jest ok. Po kilku dniach brak telewizji przywrócenie fabryczne przywróciło dekoder do życia ale były problemy z jednym z parametrów. Mili koledzy z UPC udzielający się na forum pomogli mi w wezwaniu serwisu. Przyjechał pracownik z UPC sprawdził dekoder modem coś do niego wkręcił i powiedział że jest ok. Dziś telefon i moje zdziwienie: jutro ponowna kontrola serwisu serwisu. Czy tam nic nie ma do roboty a może tak zrobić to raz a dobrze. Fajnie mieć tv cyfrową. :D
petryk - 16-08-2010, 19:55

Był juz taki temat ;) chcieli zobaczyć czy nie ciągniesz sygnału na lewo
jedrek - 16-08-2010, 20:09

petryk napisał/a:
Był juz taki temat
Tak pisałem o tym że kontrolują instalatora który instaluje dekoder ale pierwszy raz spotykam się z tym aby kontrolowali swojego technika i to po dwóch tygodniach. On się z nimi kontaktował przez telefon. Na lewo sygnału nie mam.
Precelos - 16-08-2010, 21:43

po prostu upc troszczy sie o ciebie
jedrek - 17-08-2010, 12:51

Precelos napisał/a:
po prostu upc troszczy sie o ciebie
Widzisz przyjechał ten sam technik co 5 sierpnia i co on ma kontrolować swoją pracę i to co wkręcił wtedy do modemu a co dziwne nie zgłaszałem im po 5 sierpnia żadnej awarii. Może śledzą nasze forum nie dotyczy CePeu i TePeO

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group