Forum MediaSwiat
Niezależny wortal informacyjny MediaŚwiat - wszystko o usługach dostępu do Internetu, telewizji, telefonie.

o UPC - tani sposob na instalacja multiroomu

orl0s - 07-08-2010, 18:17
Temat postu: tani sposob na instalacja multiroomu
czy komus z rgupowiczow udalo sie podlaczyc multiroom w innej cenie niz standartowe 200PLN? Dodam ze instalacje mam zrobiona i koles ma tylko przyjsc i podlaczyc dekoder. Choc nigdy nic nie wiadomo moze moj kabel bedzie za kiepski na ten "super" sygnal z UPC :) Jak bedzie chcial klasc nowy to nie ma szans :)

pozdrawiam

Precelos - 07-08-2010, 19:07

z tego co czytalem niektorzy placili 50 zl
seven of nine - 09-08-2010, 14:51

Jedna z moich koleżanek ma 3 telewizory w domu. Za podłączenie do cyfrówki kolejnych 2 zaplaciła 50 zl. Było to dokładnie tydzień temu. :lol:
POL - 09-08-2010, 19:45

seven of nine napisał/a:
Jedna z moich koleżanek ma 3 telewizory w domu. Za podłączenie do cyfrówki kolejnych 2 zaplaciła 50 zl. Było to dokładnie tydzień temu. :lol:



Taka jest teraz promocja na multiroom dla wszystkich 8)
Ale jeśli ktoś nie wie że może zapłacić 50zł za instalację i 20zł/mc to UPC raczej samo o tym nie wspomni :mad:
Dziwi mnie że o promocjach na kanały premium czy multiroom oficjalnie nie informują klientów i o wszystko trzeba walczyć ;)

Saddam01 - 09-08-2010, 21:28

POL napisał/a:
Taka jest teraz promocja na multiroom dla wszystkich 8)
Ale jeśli ktoś nie wie że może zapłacić 50zł za instalację i 20zł/mc to UPC raczej samo o tym nie wspomni :mad:
Dziwi mnie że o promocjach na kanały premium czy multiroom oficjalnie nie informują klientów i o wszystko trzeba walczyć


Bo mi się wydaje, że oni to robią specjalnie. 3/4 ludzi nie będzie wiedziało o tej promocji i zapłaci 200 zł. A tylko nieliczni będą wiedzieć i zapłacą mniej.
Chyba to dlatego, że mało kto z naszych rodaków lubi się upominać o coś czy starać się targować itp. Jakoś u nas to nie jest takie powszechne jak na zachodzie.

orlOs potwierdzam. W szczecinie mój znajomy też płacić 50 zł za multiroom.

RAFLOS - 10-08-2010, 12:20

Mi dzisiaj Pani zaproponowała multiroom za 20 zł/mc, ale za dekoder trzeba zapłacić 100 zł bez nagrywarki, lub 200 zł za dekoder z nagrywarką, więc jak to jest? oO a brałem nową promocję za 160 zł, o której napisałem pod innym tematem..

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group