Forum MediaSwiat
Niezależny wortal informacyjny MediaŚwiat - wszystko o usługach dostępu do Internetu, telewizji, telefonie.

o UPC - Gigantyczny balagan w platnosciach

patryk_waw - 13-07-2010, 19:46
Temat postu: Gigantyczny balagan w platnosciach
Zaczynajac od poczatku sprawa wyglada tak. Z ostatnim dniem maja zrezygnowalem z TV cyfrowej i zostawilem sobie tylko internet. 9.06 UPC wystawila mi fakture z abonamentem czerwcowym za internet i tv, od razu zadzwonilem na party line i poprosilem o korekte, mila Pani poinformowala mnie ze UPC korekt nie wystawia bo nie pozwala na to system, ale jesli zaplace tylko za net to bedzie ok i tak tez zrobilem. A dzisiaj niespodzianka - net nie dziala, wiec dzwonie ponownie na party line i dowiaduje sie najpierw z automatu, a pozniej od konsultanta,ze moj internet zostal odlaczony ze wzgledu na zadluzenie w wysokosci 0,00 PLN!!!. Ale UPC w drodze wyjatku przywroci mi usluge w ciagu 72 godzin. Po prostu zenada, gdybym mial alternatywe dawno bym zmienil dostawce :evil:
Susane - 13-07-2010, 19:58

Nadal się mylą? Myślałam, że coś się zmieniło:
http://forum.mediaswiat.pl/viewtopic.php?t=5600
http://forum.mediaswiat.pl/viewtopic.php?t=5589

petryk - 13-07-2010, 20:31

Przecież w UPC zawsze były bałagan jeśli chodzi o płatność :P
patryk_waw - 13-07-2010, 20:46

To ja chyba jestem w czepku urodzony, bo jestem klientem UPC od 6 lat i pierwszy raz mam problemy z platnosciami
yes2mike - 13-07-2010, 22:02

Nie jesteś ;) Jestem klientem od kiedy była PTK (nawet nie wiem ile lat. 20?) a internet mam od 10 lat i - odpukać - nigdy nie miałem problemu z płatnościami, poza cyrkiem z elektroniczną fakturą, która mnie irytuje.

U nich najlepiej niczego nie zmieniać. Każda firma ma podobne problemy, które w głównej mierze są najzwyczajniej w świecie celowe.

petryk - 13-07-2010, 22:24

Nie kazda firma ma problemy jak sie cos zmienia chyba tylko UPC :P
tez miałem problemy z upc przy zmiennie wtedy wystawiają zawyżone faktury :P

patryk_waw - 13-07-2010, 22:36

O dziwo internet już działa :D


Ale niezbyt rewelacyjnie jak na FB50


boolvers - 14-07-2010, 22:21
Temat postu: Re: Gigantyczny balagan w platnosciach
patryk_waw napisał/a:
dzwonie ponownie na party line i dowiaduje sie najpierw z automatu, a pozniej od konsultanta,ze moj internet zostal odlaczony ze wzgledu na zadluzenie w wysokosci 0,00 PLN!!!. Ale UPC w drodze wyjatku przywroci mi usluge w ciagu 72 godzin.


heheh.. dobry temat.. jak ten konsultant sie nie wstydzil tak juz czysto po ludzku ?

szkoda ze Ci faktury nie wystawili na 0 PLN, to juz by sie nadawalo na demotywatory..


pozdr


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group