Forum MediaSwiat
Niezależny wortal informacyjny MediaŚwiat - wszystko o usługach dostępu do Internetu, telewizji, telefonie.

o UPC - Wymiana dekodera select PVR na select HD, czy możliwa?

AmigaX - 15-06-2010, 10:46
Temat postu: Wymiana dekodera select PVR na select HD, czy możliwa?
Witam serdecznie wszystkich szanownych Forumowiczów.

Mam taki problem do rozwiązania. Mam w rodzinie przypadek że zakupiono w UPC w promocji 3*50 m.in. pakiet selekt standard PVR. Wtedy, a było to jakieś 4-5 m-cy temu nie było dekoderów standardowych z HD teraz takowe są. Czy można zamienić nie przerywając promocji dekoder standard PVR na HD bez PVR?

Sam osobiście wymieniłem standard SD na Standard HD z tym że ja mam MAXa ale to chyba nie miało wpływu bo sie udało wymienić. Ciekawi mnie czy mozliwa jest wymiana, którą opisuję powyżej.

Pozdrawiam

PS. Oczywiście zdaję sobie sprawe ze można zadzwonić na infolinie i się zapytać ale może już ktoś przetarł szlaki w tym kierunku.

[ Dodano: 22-06-2010, 09:36 ]
I oczywiście z braku odpowiedzi zadzwoniłem i to nawet kilka razy by z jedną i tą samą osobą nie rozmawiać. Nie ma możliwości wymiany dekodera na HD tak by ceny promocji się nie zmieniły znacząco. Nie można tak po prostu zmienić sprzętu na inny tak by nie powodowało to zmiany promocji mimo tego, że proponowałem pozostanie przy cenie a zmianę na promocje aktualnie dostępną i tańszą. Nie pomógł też myk z zamówieniem pakietu SHD na dekoder bez HD. Zawsze chcieli by za wymianę sprzętu zapłacić 200 zeta plus większe koszty co miesiąc.

Ale cóż w takim razie w sierpniu pozostaje zerwanie umowy z wiadomych powodów i uda się zmienić to co niemożliwe.
Pozdrawiam


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group