Forum MediaSwiat
Niezależny wortal informacyjny MediaŚwiat - wszystko o usługach dostępu do Internetu, telewizji, telefonie.

o UPC - Brak elektronicznej faktury

jumma - 09-06-2010, 16:10
Temat postu: Brak elektronicznej faktury
Jestem klientem UPC od 04.05.2010. Mam problem z elektroniczna faktura, a mianowicie.
Po zalogowaniu do systemu widze stan salda ktory uwzglwednia instalacje i dwa niepelne okresy rozliczeniowe. Problem w tym ze nie widze zadnej faktury w zakladze z fakturami. Co o tym sadzicie?

omufo - 09-06-2010, 16:49

Nie tylko ty masz ten problem. U mnie faktury UPC zawsze pojawiały się dość wcześnie (np. ostatnia została wystawiona 2 maja). W tym miesiącu żadnej jeszcze nie dostałem (tylko saldo się zwiększyło).
jumma - 10-06-2010, 09:26

W takim razie placic czy nie. Wedlug mnie nie ma faktury = nie trzeba placic
Marek - 10-06-2010, 09:35

W takiej sytuacji rzeczywiście płacić nie trzeba (a jak nie trzeba to moim zdaniem nie się powinno płacić - ewentualnie jakaś niższą kwotę tytułem zaliczki aby pokazać dobrą wolę np 20% ).

Nie mogą się tłumaczyć, że nie dotarło i powinieneś zapłacić zgodnie z umową bo widać wyrażnie, że nie wystawili. Dodatkowo ponieważ to nowa umowa i nie wiadomo jak rozliczyć opłaty cząstkowe nie można nawet przewidzieć czy wyliczona samodzielnie kwota jest poprawna.

Michal - 10-06-2010, 12:45

Jak na razie nie masz co się przejmować , przynajmniej u mnie data płatności jest zwykle około 20tego. Z pojawianiem się faktur było różnie, dodam tylko, że zwykle z dzień-dwa przed mailem o tym powiadamiającym :)
TePeO - 10-06-2010, 17:47

Do 15 czerwca faktura powinna już być umieszczona w systemie. Natomiast data płatności jest zazwyczaj pomiędzy 20-24tego czyli tak jak napisał Michal,

jumma, Jeżeli podasz numer identyfikacyjny (na priv-a) mogę spróbować ustalić bardziej precyzyjne informacje .

jumma - 11-06-2010, 15:15

Faktura juz jest. Temat do zamkniecia

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group