Forum MediaSwiat
Niezależny wortal informacyjny MediaŚwiat - wszystko o usługach dostępu do Internetu, telewizji, telefonie.

Forum - Ciekawostka

Marek - 17-11-2009, 19:16
Temat postu: Ciekawostka
Czy nie wydawało się wam czasem, że poza TePeO i CePeU na forum piszą też inni pracownicy UPC nie przyznając się do tego.
CePeU, TePeO są bardzo pomocni ale pozostali szerzą tu niezłą dezinformację.

Przypadkiem wpadała mi w ręce ich lista (obejmuje ona tylko tych którzy pisali tu w trakcie swojej pracy i w żaden sposób nie przyznali się, że są z UPC)
Cytat:

Robstar
pepe
maly_25
Orbit
Broadband
oblada
Mayek
androgyne
picku

Najprawdopodobniej, lista nie jest kompletna, ale zdziwiło mnie, że mimo wszystko jest aż taka długa.
Może nudzą się tam aż tak bardzo, że piszą na forum a przy tym sami niewiele wiedzą i wychodzą głupoty, a może mają jakiś cel w sianiu zamętu (ktoś im kazał ?)

Początkowo chciałem zachować tą listę dla siebie, ale po namyśle, postanowiłem udostępnić

--edit--
patgaw, w sumie masz rację, nie będę wiedział kto by chciał sprawdzić czy go na liście nie ma, ale nie będziemy z tego powodu robić śmietnika.


Ja już dawno o tym wiedziałem, bylem kiedyś ciekaw ip CePeU itd i właśnie widziałem listę osób piszących z jednego ip

Cappo - 17-11-2009, 19:18

POST:Pokaż listę :twisted:
kotlet - 17-11-2009, 19:30

nie widze
patgaw - 17-11-2009, 19:33

bez sensu jest taka ukryta lista ;/
tera trzeba pisac glupie posty zeby zobaczyc

mojehadtv - 17-11-2009, 19:39

Wolą pisać niż się szkolić i pomagać ludziom... Nie mówię tego o wszystkich, bo w każdej firmie jest część niedokształconych pracowników, ale z tego co słyszę to sporo jest takich, którzy udzielają beznadziejnych porad... Trudno jest trafić na porządnego.
A może im za to płacą/płacili? Wiadomo? :D Wszystko jest możliwe 8)

seven of nine - 18-11-2009, 14:04

Nadal nie rozumiem,jak do tego doszedles Marek.Ale coz, jestes Modem- a ci na gorze widza wszystko z gory i tylko kiwaja.......lopata. :mrgreen: :mrgreen:
Susane - 20-11-2009, 16:31
Temat postu: Re: Ciekawostka
Marek napisał/a:
Czy nie wydawało się wam czasem, że poza TePeO i CePeU na forum piszą też inni pracownicy UPC nie przyznając się do tego.
Nie trzeba żadnej listy, aby ten element rozpoznać. Agresywny ton wypowiedzi przeplatany nagminnym wprowadzaniem w błąd - to znak rozpoznawczy "ekipy" spod znaku UPC. Mam wrażenie, że tutaj wyładowują swoje negatywne emocje. Skoro w pracy nie mogą...

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group