Forum MediaSwiat
Niezależny wortal informacyjny MediaŚwiat - wszystko o usługach dostępu do Internetu, telewizji, telefonie.

o UPC - Zmiana pakietów w trakcie trwania promocji

damga - 06-05-2009, 10:30
Temat postu: Zmiana pakietów w trakcie trwania promocji
Jestem jeszcze w okresie promocji na 3 pakiety (1 gratis):

TV Max bez nagrywarki - 75
Internet Turbo - 89
Telefon po Godzinach - 69 (gratis)
W SUMIE - 164 miesięcznie.

Poszedłem do UPC zmienić na:
TV MAX z PVR bez HD - 90
Turbo - 90
Telefon Start - 21
Promocja jest 20% upustu na 3-pak - w sumie 160,8

Kobieta z UPC powiedziała, że to nie jest zerwanie umowy, bo zmieniam pakiet na wyższy (telewizja) i nie szkodzi, że telefon na niższy, a w ogóle w sumie będę płacił mniej. Tylko mam dodatkowe opłaty jednorazowe- 50 pln za nowy dekoder i 10 za zmianę telefonu na niższy.

Mogła się pomylić i UPC potraktuje to jednak jako zerwanie umowy?
W sumie chyba nigdzie nie jest napisane, że jak podpisuję nową promocję to stara jest anulowana i nikt już nie ma żadnych roszczeń z niej i teoretycznie ktoś kiedyś może się dopatrzyć, że owszem zawsze mam prawo podpisać nową, ale za zerwanie starej to będzie kara.

STAN - 24-08-2009, 12:13

Wydaje mi się że w takim wypadku powinieneś dostać nową umowę bądź aneks do starej umowy który powinien rozwiać Twoje wątpliwości.
Myślę że nie potraktują tego jako zerwanie umowy bo na to są chyba odrępne procedury - Ty piszesz pismo do nich itd.

Poza tym ciekawe jest to co piszesz bo sam jestem zainteresowany tą promocją.
Chciałem wziąć
TV - pakiet max za 90zł
NET - ULTRA za 120zł
TEL - Non-Stop za 89zł przy czym ta usługa miałaby być gratis bo jest najtańszą z wybranych opcji.
Za wszystko płaciłbym 210zł + koszty połączeń na komórki bo inne połączenia są darmowe 24/7.

Ale nawet do nich nie dzwonię bo obejmuje mnie jeszcze stara promocja do lutego a w regulaminie promocji o której mówimy jest napisane:

Promocja jest przeznaczona dla wszystkich
pełnoletnich osób fizycznych nie będących
przedsiębiorcami, które na dzień
przystąpienia do Promocji spełniają warunki
określone w niniejszym regulaminie tj.:

a. nie są oraz w okresie trzech miesięcy przed
Przystąpieniem do Promocji nie były
Abonentami Organizatora Promocji w
zakresie którejkolwiek z usług objętych
Promocją,


Czemu więc skoro Ty nie zakończyłeś starej promocji oraz jesteś abonentem UPC więcej jak 3 miesiące, masz prawo do nowej promocji? ;)

grzesiek325 - 24-08-2009, 14:17

jeśli cokolwiek zmieniacie na wyższy pakiet to możecie skorzytsać z aktualnych promocji!!!
I nie ma wtedy żadnych roszczeń itd a umowa jest na okres 12 miesięcy od daty podpisania.
pozdrawiam

mic - 01-10-2009, 13:18

Posiadam teraz

internet 15Mb
telefon po godzinach
telewizje analog

chcialbym zrezygnowac z telewizji czy mozliwy jest taki myk:

internet 25Mb (wyzszy)
telefon po godzinach

lub

internet 25Mb (wyzszy)
telefon cala dobra (wyzszy)

Czy takie cos przejdzie ?


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group