Forum MediaSwiat
Niezależny wortal informacyjny MediaŚwiat - wszystko o usługach dostępu do Internetu, telewizji, telefonie.

o UPC - Problem z UPC

szulkos - 10-02-2009, 19:15
Temat postu: Problem z UPC
Witam. Zamówiłem w styczniu usługę multiroom. Przyszedł monter, podłączył dekoder ale potem powiedział, że nie może mi ustawić dekodera ponieważ ma źle wypisane zlecenie. Powiedział że to potrwa dwa-trzy dni i do mnie zadzwoni. Czekałem ale Pan niestety się nie odezwał. Dzwoniłem do biura obsługi klienta i usłyszałem że jakieś zlecenie jest niedokończone i podłączenie drugiego dekodera jest niemożliwe. Trochę to dla mnie dziwne bo jak zakładali pierwszy dekoder to nie było żadnego problemu. W dodatku ten monter zostawił ten dekoder u mnie w domu. Nie wiem za bardzo co mogę zrobić oprócz dzwonienia do BOK-u. I tak to dzwonienie nic nie daje bo mnie zbywają. Sytuacja taka trwa już blisko trzy tygodnie Czy mam jakąś inną mozliwość rozwiązanie tego problemu. Myślałem nad tym czy samemu nie mogę aktywować dekodera skoro u mnie jest. Czy ktoś jest w stanie mi podpowiedzieć co zrobić w tej sytuacji?
dopesc - 11-02-2009, 14:51

Jak przyjdzie monter to nie otwieraj dzwi .Niech sie troche napoci skoro sprzet firmowy nie jest dla niego cenny.
-skasowany- - 11-02-2009, 15:26

-skasowany-
KeFaS - 11-02-2009, 16:18

Ja bym próbował samemu wszystko podłączyć i "aktywować", chociaż to pewnie wygląda tak jak aktywacja modemu od Internetu, czyli potrzebny jest "wtajemniczony" technik.
Czyli masz dekoder u siebie, nikomu niepotrzebny widocznie, to ja bym go wystawił na Allegro (na pewno ktoś do testów kupi), a jak jest z HDD to wyjął sobie ten dysk i wsadził do komputera (bo to chyba SATA tam siedzi z tego co czytałem).
A jak UPC się zgłosi po dekoder to olej ich tak samo.

Marek - 11-02-2009, 17:31

Ja bym wystawił rachunek za magazynowanie, a gdy by wymigiwali się od płacenia sprzedał sprzęt na części dla pokrycia zaległości.
technik_U_P_C - 11-02-2009, 22:11

Podpisywałeś cokolwiek?? to ważne.....

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group