Forum MediaSwiat
Niezależny wortal informacyjny MediaŚwiat - wszystko o usługach dostępu do Internetu, telewizji, telefonie.

o UPC - UPC 59zł (TV pakiet pełny+Internet Sprint 2MB)-jest radio?

Susane - 12-02-2009, 16:34
Temat postu: Re: Śmigam sobie po necie na 2mb za pół darmo!!!
KubaPRAWOBRZEŻE napisał/a:
Siemano!!!!
Mieszkam na Prawobrzeżu i zapukał ostatnio do mnie gość i mówi że za 60 zł (dokładnie 59 :P ) założy mi internet i TV, myślałem że to ściema ale jak dzisiaj ściągnąłem sobie film w niecałą godzinkę na 2 mb łączu i ma TV na wypasie to wiem że to nie jest żadna ściema tylko fajna oferta.

Mod Info:
[
jak wcześniej - do czasu wyjaśnienia
Jak by ktoś się zastanawiał to mam do niego numer: 668437793 . Gość jest spoko bo na początku były jakieś problemy ale jeden telefon do niego i było po problemie.
]

Spadam oglądać film :}

Pozdrowionka!!!


Niezła reklama :) ale w sumie też jestem zadowolona z tej oferty.

Gonzo22 - 12-02-2009, 21:53

Cytat:

Jam mam nieco inny pisany drobnym druczkiem zatytułowany: "PROMOCJA w UPC Polska dla wybranych miast - 2009-1" z dnia 31.12.2008. To jest inny regulamin niż przez Ciebie zamieszczony.

Ponadto w regulaminie stoi, że jeżeli nie zrezygnujemy z pakietu SmartGuard korzystając z poczty UPC poprzez wysłanie maila z oświadczeniem o rezygnacji (należy podać dane wraz z adresem instalacji, nr ID oraz peselem) to będzie on nas kosztował po 2 mies. 7,99 zł brutto miesięcznie. Rezygnację należy wysłać na: info.upc@upc.com.pl


Ktos ma ten regulamin w jakies formie elektronicznej, zebym mogl sobie sprawdzic przed zamowieniem? Warto zapoznac sie z warunkami na spokojnie zanim cos podpisze :) Na stronie UPC nic nie ma :/[/quote]

[ Dodano: 12-02-2009, 22:00 ]
Aha... i do kiedy ta promocja jest wazna? Czy trzeba sie spieszyc?

piranha - 13-02-2009, 01:40

Ej, mam sprawe :D Czy moze mi ktos wytlumaczyc jak zrezygnowac ze smartguard'a?? Bo pan instalator mi mowil ale juz pamiec nie ta :D Bylbym wdzieczny za pomoc. kontakt gg 2741325
budry - 13-02-2009, 11:57

Gonzo22, w sprawie oferty skontaktuj się z ph twojej okolicy i on ci wszystko wyjaśni.
Susane - 13-02-2009, 12:29

piranha napisał/a:
Ej, mam sprawe :D Czy moze mi ktos wytlumaczyc jak zrezygnowac ze smartguard'a?? Bo pan instalator mi mowil ale juz pamiec nie ta :D Bylbym wdzieczny za pomoc. kontakt gg 2741325

Tu masz instrukcję: http://bigbadbon.blogspot...k-si-pozby.html


Gonzo22 napisał/a:
Ktos ma ten regulamin w jakies formie elektronicznej, zebym mogl sobie sprawdzic przed zamowieniem? Warto zapoznac sie z warunkami na spokojnie zanim cos podpisze :) Na stronie UPC nic nie ma :/

Mam, ale jest pisana tak drobnym druczkiem, że nie bardzo da się zrobić zdjęcie, a skanera akurat nie mam pod ręką.

[ Dodano: 20-02-2009, 23:58 ]
Wzór rezygnacji ze SmartGuard - należy go przesłać mailem za pomocą poczty UPC (każdy klient dostaje swój mail)

Witam
Oświadczam, że rezygnuję z usługi dodatkowej w postaci UPC SmartGuart Pakiet
Bezpieczeństwa. Umowę promocyjną na Pakiet Pełny TV + Internet Sprint 2MB
podpisałem(am) w dniu ................, moje dane:
Imię i Nazwisko
miejsce instalacji usługi UPC:
adres
PESEL: ..........................
Numer Identyfikacyjny Klienta: .............................

Informuję, że usługa SmartGuart nie została przeze mnie aktywowana i jest mi
zbędna co deklarowałam Waszemu przedstawicielowi już w chwili złożenia
zamówienia i podpisywania umowy.

Proszę o informację zwrotną w sprawie dezaktywoania usługi SmartGuart.

Z poważaniem
Imię i Nazwisko

[ Dodano: 21-02-2009, 10:09 ]
Po kilku (!) tygodniach przyszła odpowiedź z UPC

Szanowny Kliencie,
Informujemy, że przyjęliśmy złożoną rezygnację z usługi SmartGuard.
W przypadku pojawienia się dodatkowych pytań serdecznie zapraszamy do kontaktu z Biurem Obsługi Klientów pod numerem: 0801 94 94 80.


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group