Forum MediaSwiat
Niezależny wortal informacyjny MediaŚwiat - wszystko o usługach dostępu do Internetu, telewizji, telefonie.

o UPC - UPC 59zł (TV pakiet pełny+Internet Sprint 2MB)-jest radio?

Marek - 26-01-2009, 23:23

Cytat:
O kurcze, a gdzie dają takie promocje?

Wszędzie tam gdzie wypowiesz umowę i gdy zadzwonią ostatniego dnia by jednak przekonać Cię do zostania, wysłuchasz co mają do zaoferowania (jakieś marne kilka % upustu) i oświadczysz, że u konkurencji mają dużo taniej. Wtedy okaże się, że mają jeszcze taka jedną promocję ale to w drodze wyjątku i właśnie się kończy. (ona zawsze się akurat kończy a mimo to co chwilę słyszę o kimś nowym kto się na to załapał)

Chciałem zrezygnować w TV na wiosnę zeszłego roku (po kolejnej podwyżce z 45zł na blisko 60 - w sumie z internetem wychodziło prawie 130zł) podczas gdy mam ciekawszą programowo alternatywę za 6zł z groszami - internet chciałem zostawić bo ostatnio chodzi całkiem przyzwoicie. Okazało się, że nie tylko dali tę telewizję za darmo to jeszcze obniżyli cenę internetu (sam internet kosztował by 69zł a tak płacę 59zł za pakiet).

Wracając do głównego tematu - radio jest we wszystkich pakietach TV analogowej UPC (niezależnie od ceny) i zawsze było, tyle że nie chwalą się tym specjalnie. A od kilku lat nie wspominają o tym nawet w umowie, więc teoretycznie mogą kiedyś wyłączyć i nikt z tych którzy teraz podpisują umowy nie będzie mógł mieć o to pretensji.

Susane - 26-01-2009, 23:55

Marek napisał/a:

Wracając do głównego tematu - radio jest we wszystkich pakietach TV analogowej UPC (niezależnie od ceny) i zawsze było, tyle że nie chwalą się tym specjalnie. A od kilku lat nie wspominają o tym nawet w umowie, więc teoretycznie mogą kiedyś wyłączyć i nikt z tych którzy teraz podpisują umowy nie będzie mógł mieć o to pretensji.


Mam nadzieję, że nie wyłączą tak szybko. Czy nie są zobligowani przepisami do przesyłania sygnału radiowego?

budry - 29-01-2009, 21:29

Marek napisał/a:
(ona zawsze się akurat kończy a mimo to co chwilę słyszę o kimś nowym kto się na to załapał)

;) a w Szczecinie właśnie się zaczyna :)

Gonzo22 - 01-02-2009, 16:35

Witajcie,

Ktos ma regulamin (lub umowe) w pdfie lub skan tej promocji? Pojawila sie wlasnie u nas na klatkach i chcialem zobaczyc czy tam nie ma jakichs kruczkow. Ktos pomoze?

Susane - 01-02-2009, 17:37

Gonzo22 napisał/a:
Ktos ma regulamin (lub umowe) w pdfie lub skan tej promocji?

Będę mieć we środę, postaram się zamieścić na forum.

Marek - 01-02-2009, 20:33

Cytat:

Ktos ma regulamin (lub umowe) w pdfie

Mam regulamin http://www.voila.pl/471/3a1kh/?1 (trochę koślawy, najwyraźniej pisany w na szybko jakimś wordzie albo jemu podobnym śmieciu, ale tylko tylko takie coś mi przysłali).

Susane - 03-02-2009, 22:19

Mam już ten net, ale zamiast 2Mb jest co najwyżej (czasami mniej) tyle:
Download: 1348 kbps (168.5 KB/s)
Upload: 336 kbps (42 KB/s)

Parametry modemu:
Receive Power Level -3.2 dBmV
Transmit Power Level 42.2 dBmV
Nic się ściągnąć nie da, bo co chwilkę rozłącza. Monter był bardzo miły, ale bez reklamacji się nie obejdzie.


Marek napisał/a:
Mam regulamin http://www.voila.pl/471/3a1kh/?1 (trochę koślawy, najwyraźniej pisany w na szybko jakimś wordzie albo jemu podobnym śmieciu, ale tylko tylko takie coś mi przysłali).


Jam mam nieco inny pisany drobnym druczkiem zatytułowany: "PROMOCJA w UPC Polska dla wybranych miast - 2009-1" z dnia 31.12.2008. To jest inny regulamin niż przez Ciebie zamieszczony.

Ponadto w regulaminie stoi, że jeżeli nie zrezygnujemy z pakietu SmartGuard korzystając z poczty UPC poprzez wysłanie maila z oświadczeniem o rezygnacji (należy podać dane wraz z adresem instalacji, nr ID oraz peselem) to będzie on nas kosztował po 2 mies. 7,99 zł brutto miesięcznie. Rezygnację należy wysłać na: info.upc@upc.com.pl

cinnek - 04-02-2009, 21:20

mrsyonnie napisał/a:

Jam mam nieco inny pisany drobnym druczkiem zatytułowany: "PROMOCJA w UPC Polska dla wybranych miast - 2009-1" z dnia 31.12.2008. To jest inny regulamin niż przez Ciebie zamieszczony.


Mam prośbę.
Możesz zerknąć czy na liście miast w Twoim regulaminie jest wymieniony Lublin?

Susane - 05-02-2009, 11:33

Zasięg Promocji:
Będzin, Bydgoszcz, Bytom, Chełm, Chorzów, Czeladź, Częstochowa, Dzierżoniów, Gdańsk, Gdynia, Gliwice, Gniezno, Gryfino, Katowice, Kędzierzyn Koźle, Kielce, Kraśnik,, Krotoszyn, Mikołów, Mielcec, Pabianice, Piekary Śląskie, Piotrków Trybunalski, Rawicz, Rumia, Ruda Śląska, Siemianowice Śląskie, Szczecin, Tychy, Wałbrzych, Września, Zabrze, Żory.

Lublina nie ma, niestety...

Cappo - 05-02-2009, 13:38

Ja skorzystałem z tej promocji we wrześniu (bydgoszcz), wcześniej płaciłem ponad 50 zł za sam pakiet pełny, a teraz mam za 59,90 pakiet pełny + sprint 2mb także opłacało się.
Susane - 05-02-2009, 18:34

Cappo napisał/a:
Ja skorzystałem z tej promocji we wrześniu (bydgoszcz), wcześniej płaciłem ponad 50 zł za sam pakiet pełny, a teraz mam za 59,90 pakiet pełny + sprint 2mb także opłacało się.

Masz pełne 2mb, czy też coś ok. 1-1.5Mb jak ja? Na ogół mam właśnie ok. 1Mb, a to już opłaca się trochę mniej...

Cappo - 05-02-2009, 20:13

mrsyonnie, przy ściąganiu raczej zawsze leci max, raz się zdarzyło że cały weekend strasznie muliło.
Susane - 07-02-2009, 17:16

Muszę zwrócić honor UPC, winny okazał się router. Jets teraz: Download: 1958 kbps (244.8 KB/s) Upload: 341 kbps (42.6 KB/s). Wszystko OK.
Cappo - 09-02-2009, 15:01

u mnie znów jest ta promocja..
KubaPRAWOBRZEŻE - 12-02-2009, 00:12
Temat postu: Śmigam sobie po necie na 2mb za pół darmo!!!
Siemano!!!!
Mieszkam na Prawobrzeżu i zapukał ostatnio do mnie gość i mówi że za 60 zł (dokładnie 59 :P ) założy mi internet i TV, myślałem że to ściema ale jak dzisiaj ściągnąłem sobie film w niecałą godzinkę na 2 mb łączu i ma TV na wypasie to wiem że to nie jest żadna ściema tylko fajna oferta.

Mod Info:
[
do czasu wyjaśnienia - ukryte
Jak by ktoś się zastanawiał to mam do niego numer: 668437793 . Gość jest spoko bo na początku były jakieś problemy ale jeden telefon do niego i było po problemie.
]

Spadam oglądać film :}

Pozdrowionka!!!


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group