Forum MediaSwiat
Niezależny wortal informacyjny MediaŚwiat - wszystko o usługach dostępu do Internetu, telewizji, telefonie.

o UPC - UPC 59zł (TV pakiet pełny+Internet Sprint 2MB)-jest radio?

Susane - 26-01-2009, 19:03
Temat postu: UPC 59zł (TV pakiet pełny+Internet Sprint 2MB)-jest radio?
Czy w UPC jest sygnał radiowy? Mam na myśli ich promocję za 59 zł - Internet Sprint 2MB + TV pakiet pełny. Na ich stronie nie ma takiej informacji, ale na forach niektórzy piszą, że UPC nadaje sygnał radiowy. Mam tuner radiowy i nie wiem, czy będzie można z niego skorzystać po załapaniu się na tą promocję. Proszę o informację posiadaczy usług UPC.
petryk - 26-01-2009, 19:26

Nie ma w UPC sygnału radiowego w aster chyba jest
dagie - 26-01-2009, 20:12

Nie wprowadzaj ludzi w błąd! W UPC jest sygnał radiowy!
petryk - 26-01-2009, 20:18

jest ze tylko mozesz słuchac radia w telewizorze jak dla mnie to jest bez sensu :P
Susane - 26-01-2009, 20:19

Właśnie chce skorzystać z tej promocji, ale radio jest mi potrzebne. Mam bardzo dobry tuner radiowy (element wieży) i nie chcę żadnych internetowych. Mam słuchać metalicznych trzeszczących dźwięków na dobrych kolumnach? W jakim telewizorze? Podłączę tuner do kablówki, jak nadaje oczywiście jakieś stacje radiowe.
petryk - 26-01-2009, 20:22

[quote="petryk"]jest ze tylko mozesz słuchac radia w telewizorze jak dla mnie to jest bez sensu :P nie mam mozliwosc podłączenia do innego sprzętu
Susane - 26-01-2009, 20:25

petryk napisał/a:
jest ze tylko mozesz słuchac radia w telewizorze jak dla mnie to jest bez sensu :P nie mam mozliwosc podłączenia do innego sprzętu

W jakim telewizorze??? Mam zamiar podłączyć do zewnętrznego tunera radiowego takiego jak na zdjęciu.

za pomocą przejściówki TRIS 354p

petryk - 26-01-2009, 20:35

http://media2.pl/media/36...fercie-upc.html
dagie - 26-01-2009, 20:36

Petryk, znowu wprowadzasz w błąd! Chyba coś Ci się pomyliło z cyfrówką! Mrsyonnie - śmiało możesz podłączyć tuner analogowy!
Susane - 26-01-2009, 20:38

dagie napisał/a:
Mrsyonnie - śmiało możesz podłączyć tuner analogowy!

Właśnie mam tuner analogowy. Promocja za 59zł dotyczy analogowej TV. Dzięki za info!

skreem - 26-01-2009, 22:38

mrsyonnie napisał/a:
Mam na myśli ich promocję za 59 zł - Internet Sprint 2MB + TV pakiet pełny.


O kurcze, a gdzie dają takie promocje? Ja w "promocji" (umowa na 13 miesięcy) płacę prawie 100 zł za taki sam pakiet...

Susane - 26-01-2009, 22:46

skreem napisał/a:
O kurcze, a gdzie dają takie promocje? Ja w "promocji" (umowa na 13 miesięcy) płacę prawie 100 zł za taki sam pakiet...


W Kielcach, ale promocja obejmuje chyba tylko kilka ulic, gdzie UPC mocno rywalizuje z innym znanym operatorem o wpływy :)
Promocja za 59 zł to Internet Sprint 2MB + TV pakiet pełny (57 kanałów), no i mam nadzięję, że nadają też kilka ciekawych stacji radiowych. Minus jest taki, że umowa jest na 24 miesiące, ale to mi nie przeszkadza przy tej cenie.

skreem - 26-01-2009, 22:50

No to u mnie mają chyba jakąś zmowę cenową, bo w bloku też mam niby dwóch operatorów (oprócz UPC jest jeszcze Aster) ale ceny mają zaskakująco podobne... Widocznie to taki mały bonus za "Warszafkę". :/
Susane - 26-01-2009, 22:55

W Wawie masz chyba większy wybór. Kielce mają bardzo skromny rynek operatorów i miasto dosyć biedne jest, dlatego akurat tu są chyba takie promocje. Dostawcę Internetu zmieniam średnio co 2 lata - teraz czas na UPC przyszedł :)
Jakiś czas temu Vectra w Kielcach miała promocję na 512 kbit/s za 19,99 zł brutto - umowa na 2 lata, drugi rok 39,99 zł brutto. Koleżanka się załapała i była zadowolona, bo ma skromne potrzeby. Poza tym jest cienko, trudno o dobrą ofertę w takich małych miastach jak Kielce.

skreem - 26-01-2009, 23:18

mrsyonnie napisał/a:
Jakiś czas temu Vectra w Kielcach miała promocję na 512 kbit/s za 19,99 zł brutto - umowa na 2 lata, drugi rok 39,99 zł brutto. Koleżanka się załapała i była zadowolona, bo ma skromne potrzeby. Poza tym jest cienko, trudno o dobrą ofertę w takich małych miastach jak Kielce.


Po tym co piszesz to bym raczej powiedział, że trudno o dobrą ofertę w Wawie... A wbrew pozorom alternatywy dużej nie ma - operatorzy dzielą rynek i się nie za bardzo pchają "na trzeciego". Wielkiej wojny cenowej więc nie ma. Swoje dokładają też Spółdzielnie - często nie dopuszczają drugiego, nie mówiąc już o trzecim operatorze, bo ci pierwsi zastrzegają sobie w umowach różne przywileje tego typu... A potem taki "lokalny monopolista" dyktuje ceny jakie chce - "konkurencją" jest właściwie jedynie Neostrada. :evil:

No ale robi się OT, więc może tyle w tym temacie. ;-)


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group