Forum MediaSwiat
Niezależny wortal informacyjny MediaŚwiat - wszystko o usługach dostępu do Internetu, telewizji, telefonie.

o UPC - Jak mozna rozwiazac umowe z przyczyn wyzszych ... ??

jabolek - 20-04-2005, 18:45
Temat postu: Jak mozna rozwiazac umowe z przyczyn wyzszych ... ??
Mam tai problem bo mam umowe na rok czasu i teraz jkiedy zostalo do konca 5 miesiecy musze sie przeprowadzic do innego miasta gdzie chello niema. I stad moje pytanie co mam zrobic zeby jakos upc mi darowalo i rozwiazalo umowe i nieciagalo potem z roznymi kosztami itp ?? Czy moze lepiej nieoplacic i sami rozwiaza ale niewiadomo co jeszcze zrobia (sad, komornik itp)... dzieki za informacje i pozdrawiam. :D
antoni555 - 20-04-2005, 19:07

Nie pozostaje ci nic innego, wg. mnie, żeby zadzwonić pod 94-80 i rozpytać konsultanta na tę okoliczność - tylko nie myśl, że od razu otrzymasz konkretną odpowiedz. Albo jeszcze inaczej - udaj się do BOA i tam przedstaw sprawę, wtedy odpowiedz otrzymasz, sądzę, od ręki.
Piszę tak, bo sam miałem wiele kontaktów z 94-80 i w gruncie rzeczy kończyły się one niczym.
Doradzam najlepiej przedstawienie sprawy w najbliższym BOA, twojego miejsca zamieszkania.
Wykaz BOA znajdziesz na stronie: www.upc.pl

budry - 20-04-2005, 22:34

polecam wizytę w BOK
takie sprawy są rozwiązywane indywidualnie
dobrze by było przedstawić jakiś dokument potwierdzający zmianę miejsca zamieszkania

i daj znać ,,jabolek,, jak cię BOK potraktował!!!

jabolek - 21-04-2005, 20:14

Dziekuje wszystkim za rade :D narazie maila napisalem i pani mi odpisala ze musze dane swoje podac i wtedy mi poda odpowiednie informacje itp :D Tak boje sie pojsc bo BOK bo mnie tam zj.... jak psa i powiedza na koniec chcialo sie umowe to placic trzeba :D pozdrawiam wszystkich :D :lol:

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group