Forum MediaSwiat
Niezależny wortal informacyjny MediaŚwiat - wszystko o usługach dostępu do Internetu, telewizji, telefonie.

Telefon w Orange - kto lubi TPsa?

marmolada - 28-12-2005, 18:43
Temat postu: kto lubi TPsa?
nie sadzicie ze dzis telefon w TPsa sie coraz mniej opłaca???

chyba lepiej sie przejść na cos tanszego np tele2 :mrgreen:

kvs - 28-12-2005, 18:55

Wszystko zależy ile i gdzie się dzwoni, w pewnych kombinacjach tpsa może wypaść najtaniej a w innych najdrożej...
xaero - 28-12-2005, 19:43

ja lubie wszystko co ma w ofercie wecej niż 3mbity :///
kubakj - 28-12-2005, 23:50

Nie mam nic w TPSA i TELE2 :)

Internet z UPC, telefon komorkowy z Plusa, chociaz Era ma lepszy serwis wg mnie oraz VoIP, ktory jest tani i lepszy :)

unLucky_Luke - 29-12-2005, 00:28

a ja mam gołębie pocztowe i nie narzekam ;) potrafia pisać na klawiaturze przekazują wiadomości głosowe :) pełen luksus !! :D
kubakj - 05-01-2006, 18:31

ja aktualnie voip mam bez oplat do wiekszosci krajow, w tym do Polski na stacjonarne, 080x za darmo. Platne tylko komorki oraz 0300, 0400, 0700 i do egzotycznych krajow.

tylko nr wdzwanialny z innego providera :)

bodwick - 13-01-2006, 02:03

Co by nie mowic ja lubie ich promocje neostrady.. ile to ja juz razy sobie wzialem "na probe" na pare miesiecy za symboliczna zlotowke :D .

Pozdrawiam ;)

anmark - 29-01-2006, 16:45

Pomimo licznych wad, szczególnie w obsludze klientów, ceny, itd, tpsa ma jedną dużą zaletę. Łacznosć telefoniczna jest w zasadzie niezawodna w porównaniu do telefonu UPC. Można nie lubić tpsa ale z zasady można sie dodzwonic do mnie i ja też w każej chwili mogę skorzystac z połączenia tpsa. Pozdrawiam
KrzysiuS. - 04-06-2006, 01:44
Temat postu: TPSA już traci a już ...
:twisted:

Co tu dużo pisać jeszcze trochę i nasza TPSA pozwoli dzwonić za free byle tylko zapłacić za abonament. Mam VOIP w easycall (0,06 gr za minutę ) i jeszcze innej sieci z USA ( free po całej Polsce ale bez przyznanego numeru ).

Może znacie jakieś bramki voip za free po Polsce. Chętnie się podzielę

Pozdr

Marek - 04-06-2006, 03:32

Cytat:
Może znacie jakieś bramki voip za free po Polsce. Chętnie się podzielę

W tym miesiącu w wengo jest za darmo do Polski: http://wengo.com/index.php/quickwin
w wersji darmowej czas połączenia limitowany do 2 minut, ale żadnych ograniczeń na ilość rozmów.

Jeszcze nie zdążyłem dobrze przetestować ale zapowiada się nieźle, technologicznie to jeden najbardziej zaawansowany komunikatorów na świecie, jakość głosu przy połączeniach komputer - komputer przewyższa nawet skype, na stacjonarne zdążyłem zadzwonić dopiero kilka razy, jakość dźwięku zadawalająca choć spodziewałem się lepszej, lekkie opóźnienie (koło pół sekundy), biorąc pod uwagę, że jest za darmo na razie moja ogólna ocena SUPER.

olek - 06-06-2006, 14:30

troche o mojej ulubionej firmie telekomunikacyjnej sa
czarne klauzule w regulaminie i umowach
nieubłagalne zawyżanie cen łączy w naszym kraju
klienta indywidualnego tolerowanie z musu
niesłychana wprost bezczelność niedouczonych pracowników BOK
mam nadzieje że ta złodziejska firma mimo wielkiego potencjału sie wkoncu przejedzie

Pozdrawiam olek

kamilek101 - 09-06-2007, 12:50
Temat postu: Re: kto lubi TPsa?
a JA LUBIE TPSA zawsze można do mnie zadzwonic nie ma kłopotów tak jak w upc


[
quote="marmolada"]nie sadzicie ze dzis telefon w TPsa sie coraz mniej opłaca???

chyba lepiej sie przejść na cos tanszego np tele2 :mrgreen: [/quote]

Malik - 08-07-2007, 22:08
Temat postu: Re: kto lubi TPsa?
[quote="kamilek101"]a JA LUBIE TPSA zawsze można do mnie zadzwonic nie ma kłopotów tak jak w upc

Kazdy szczeka ze TP to monopolista. Ale jak sie zglosi jakis problem do TP to jest rozwiazywany natychmiast, w upc/chello czekalem 3 miesiace. ;>

Marek - 08-07-2007, 22:20

Wcale nie natychmiast w 2003 przez 2 miesiące nie miałem telefonu, gdzieś został przerwany kabel i wcale im sie nie chciało naprawić tego szybciej - a potem jeszcze przez pół roku trzeba było z nimi walczyć aby oddali pieniądze (do tej pory zalegają z odsetkami za ten czas)

Piszesz z ip należącego do chello znaczy że internet jakoś działa może lepiej a może gorzej ale nie jesteś całkiem odcięty od świata.

Malik - 09-07-2007, 00:14

A to dziwne ze nie miales 2 m-ce tel. U mnie po jednym tel na 9393, zjawili sie monterzy i awaria zostala usunieta w 40 minut. A co ma do tego ze pisze z ip nalezacego do chello?! net dzialal i nadal dziala kijowo! nie dziala serwer news! A placic musze!

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group