Forum MediaSwiat
Niezależny wortal informacyjny MediaŚwiat - wszystko o usługach dostępu do Internetu, telewizji, telefonie.

Telewizja UPC - PLAY kupił UPC Polska !!!

ogromny - 25-05-2022, 14:30

wujaszekcarlos napisał/a:

Pff i do czego ja to wykorzystam ? No chyba, że będzie porządny upload.
Pomijając fakt, że cena wystartuje raczej z poziomu 169.

Cena ceną ale upload, chciałem podnieść upload w UPC do aż 40 i przy moim abonamencie + 60 parę złotych za 750/40 z 300/25

sebagit - 25-05-2022, 16:23

wujaszekcarlos napisał/a:
ogromny napisał/a:
Tu odpowiedź z Vectry https://www.telepolis.pl/...rnet-do-10-gbps


Play zamieszał na rynku, w cenie 80 zł mam internet telewizję i telefon komórkowy. Kto da podobne warunki?


Oferta to żadna rewelacja, u mnie dla przekładu jest dostępna oferta Netii na FTTh. Abonament 60 zł w tym Internet 1 gigabit (upload 300 megabitów). TV pakiet M gdzie jest ponad 100 kanałów. A komórka za 25-30 zł można wybierać w ofertach. W opcji na kartę obecnie u prawie każdego operatora jest ponad 100 gigabajtów w ofercie do 30 zł. Dla przykładu Orange za 360 zł na rok jest wszystko bez limitu i pakiet 2 terabajty intranetu na cały rok. Oferta UPC i play to żadna rewelacja W podobnej kwocie można mieć dużo lepsze usługi.

sebagit - 25-05-2022, 16:28

ogromny napisał/a:
wujaszekcarlos napisał/a:

Pff i do czego ja to wykorzystam ? No chyba, że będzie porządny upload.
Pomijając fakt, że cena wystartuje raczej z poziomu 169.

Cena ceną ale upload, chciałem podnieść upload w UPC do aż 40 i przy moim abonamencie + 60 parę złotych za 750/40 z 300/25


Lepszy upload to nie w UPC. Jak masz alternatywę na FTTH to się nie zastanawiaj. U mnie jest Orange i Netia z własnymi światłowodami. Kilka lat temu Netia miała tylko VDSL, ale zrobili inwestycje i od jakiś 4-5 lat jest pod moim adresem ich FTTH.

wujaszekcarlos - 25-05-2022, 18:21

sebagit napisał/a:
wujaszekcarlos napisał/a:
ogromny napisał/a:
Tu odpowiedź z Vectry https://www.telepolis.pl/...rnet-do-10-gbps


Play zamieszał na rynku, w cenie 80 zł mam internet telewizję i telefon komórkowy. Kto da podobne warunki?


Oferta to żadna rewelacja, u mnie dla przekładu jest dostępna oferta Netii na FTTh. Abonament 60 zł w tym Internet 1 gigabit (upload 300 megabitów). TV pakiet M gdzie jest ponad 100 kanałów. A komórka za 25-30 zł można wybierać w ofertach. W opcji na kartę obecnie u prawie każdego operatora jest ponad 100 gigabajtów w ofercie do 30 zł. Dla przykładu Orange za 360 zł na rok jest wszystko bez limitu i pakiet 2 terabajty intranetu na cały rok. Oferta UPC i play to żadna rewelacja W podobnej kwocie można mieć dużo lepsze usługi.


Pokaz mi proszę gdzie muszę kliknąć aby dostać od netii za 60 zł internet 1gb . Z tego co widzę na stronie w tej cenie jest 300mb😅
Najtańszy obecnie światłowód 900/300 jest od tmobile z abo komórkowym za 90 zł.

Tutaj za 80 zł dostaje internet domowy tv na start (również mobilnie) oraz telefon z 60gb 5g.

sebagit - 25-05-2022, 19:10

wujaszekcarlos napisał/a:
sebagit napisał/a:
wujaszekcarlos napisał/a:
ogromny napisał/a:
Tu odpowiedź z Vectry https://www.telepolis.pl/...rnet-do-10-gbps


Play zamieszał na rynku, w cenie 80 zł mam internet telewizję i telefon komórkowy. Kto da podobne warunki?


Oferta to żadna rewelacja, u mnie dla przekładu jest dostępna oferta Netii na FTTh. Abonament 60 zł w tym Internet 1 gigabit (upload 300 megabitów). TV pakiet M gdzie jest ponad 100 kanałów. A komórka za 25-30 zł można wybierać w ofertach. W opcji na kartę obecnie u prawie każdego operatora jest ponad 100 gigabajtów w ofercie do 30 zł. Dla przykładu Orange za 360 zł na rok jest wszystko bez limitu i pakiet 2 terabajty intranetu na cały rok. Oferta UPC i play to żadna rewelacja W podobnej kwocie można mieć dużo lepsze usługi.


Pokaz mi proszę gdzie muszę kliknąć aby dostać od netii za 60 zł internet 1gb . Z tego co widzę na stronie w tej cenie jest 300mb😅
Najtańszy obecnie światłowód 900/300 jest od tmobile z abo komórkowym za 90 zł.

Tutaj za 80 zł dostaje internet domowy tv na start (również mobilnie) oraz telefon z 60gb 5g.


Przedstawiciele Netii mają taką ofertę. Można też zamówić przez Pan wybierak. Wpisz adres ( nie mój , ale u mnie jest to samo). Lublin ul żarnowiecka 6 l. Wybierz internet z TV. Oferta taka będzie dostępna. Tak samo Orange ma zniżki

sebagit - 25-05-2022, 19:38

Z resztą UPC też miało w zeszłym roku fajna ofertę, dla telemaniaków. Pełen pakiet TV, wszystkie kanały z HBO, Canal + przez całą umowę. Nie było tylko kanałów przyrodniczych ( erotycznych). Do tego internet 1 gigabit. Wszystko miesięcznie kosztowało 119 zł. Ale ta oferta była latem i wczesną jesienią. Ale wiadomo jak jest duża konkurencja to muszą walczyć o klienta
GD.karol - 25-05-2022, 21:32

sebagit napisał/a:
wujaszekcarlos napisał/a:
sebagit napisał/a:
wujaszekcarlos napisał/a:
ogromny napisał/a:
Tu odpowiedź z Vectry https://www.telepolis.pl/...rnet-do-10-gbps


Play zamieszał na rynku, w cenie 80 zł mam internet telewizję i telefon komórkowy. Kto da podobne warunki?


Oferta to żadna rewelacja, u mnie dla przekładu jest dostępna oferta Netii na FTTh. Abonament 60 zł w tym Internet 1 gigabit (upload 300 megabitów). TV pakiet M gdzie jest ponad 100 kanałów. A komórka za 25-30 zł można wybierać w ofertach. W opcji na kartę obecnie u prawie każdego operatora jest ponad 100 gigabajtów w ofercie do 30 zł. Dla przykładu Orange za 360 zł na rok jest wszystko bez limitu i pakiet 2 terabajty intranetu na cały rok. Oferta UPC i play to żadna rewelacja W podobnej kwocie można mieć dużo lepsze usługi.


Pokaz mi proszę gdzie muszę kliknąć aby dostać od netii za 60 zł internet 1gb . Z tego co widzę na stronie w tej cenie jest 300mb😅
Najtańszy obecnie światłowód 900/300 jest od tmobile z abo komórkowym za 90 zł.

Tutaj za 80 zł dostaje internet domowy tv na start (również mobilnie) oraz telefon z 60gb 5g.


Przedstawiciele Netii mają taką ofertę. Można też zamówić przez Pan wybierak. Wpisz adres ( nie mój , ale u mnie jest to samo). Lublin ul żarnowiecka 6 l. Wybierz internet z TV. Oferta taka będzie dostępna. Tak samo Orange ma zniżki


A orientujesz się czy Netia daje moduły ci+ zamiast dekodera?

Kebap12 - 25-05-2022, 21:34

Powiem że ciekawa jest ta oferta od upc, gdyby tylko był jakiś mniejszy pakiet, zarówno mobilny jak i stacjonarny do wyboru to by było świetne
sebagit - 26-05-2022, 04:49

GD.karol napisał/a:
sebagit napisał/a:
wujaszekcarlos napisał/a:
sebagit napisał/a:
wujaszekcarlos napisał/a:
ogromny napisał/a:
Tu odpowiedź z Vectry https://www.telepolis.pl/...rnet-do-10-gbps


Play zamieszał na rynku, w cenie 80 zł mam internet telewizję i telefon komórkowy. Kto da podobne warunki?


Oferta to żadna rewelacja, u mnie dla przekładu jest dostępna oferta Netii na FTTh. Abonament 60 zł w tym Internet 1 gigabit (upload 300 megabitów). TV pakiet M gdzie jest ponad 100 kanałów. A komórka za 25-30 zł można wybierać w ofertach. W opcji na kartę obecnie u prawie każdego operatora jest ponad 100 gigabajtów w ofercie do 30 zł. Dla przykładu Orange za 360 zł na rok jest wszystko bez limitu i pakiet 2 terabajty intranetu na cały rok. Oferta UPC i play to żadna rewelacja W podobnej kwocie można mieć dużo lepsze usługi.


Pokaz mi proszę gdzie muszę kliknąć aby dostać od netii za 60 zł internet 1gb . Z tego co widzę na stronie w tej cenie jest 300mb😅
Najtańszy obecnie światłowód 900/300 jest od tmobile z abo komórkowym za 90 zł.

Tutaj za 80 zł dostaje internet domowy tv na start (również mobilnie) oraz telefon z 60gb 5g.


Przedstawiciele Netii mają taką ofertę. Można też zamówić przez Pan wybierak. Wpisz adres ( nie mój , ale u mnie jest to samo). Lublin ul żarnowiecka 6 l. Wybierz internet z TV. Oferta taka będzie dostępna. Tak samo Orange ma zniżki


A orientujesz się czy Netia daje moduły ci+ zamiast dekodera?


Nie TV indziej przez internet, jak u każdego dostawcy na FTTH. Aby mieć moduł CI to tylko kablówka, albo satelita.

Jakość TV w Netii jest gorsza niż w UPC. Ale za to internet, jest nieporównywalnie lepszy. Bardzo dobre trasy, niskie pingi w grach. Upload... UPC to... jak porównać 40 megabitów do 300 w Netii w opcji 1 gigabit ? To jest różnica koosalna. W najwolniejszym internecie od Netii upload to 50. UPC nawet takiej szybkości nie oferuje.

swordfish - 26-05-2022, 06:10

Łudziłem się, że skupią się na aplikacjach. Canal+ Online nadal nie dla użytkowników UPC? W Play można już korzystać z Canal+ Online. Czy w UPC GO nadal będzie część kanałów blokowana do oglądania po za domem? W Play Now można oglądać TVP i TVN na dowolnej sieci, również po za domem. Co z dekoderem Play Now TV Box, gdzie można zainstalować dowolną aplikację z Android TV? Czy dekoder UPC 4K będzie nadal ograniczony do aplikacji narzuconych przez operatora?
Jak mam korzystać teraz z UPC z łączonej oferty, gdy mam internet stacjonarny Play na łączach Vectry z większym uploadem i dekoder Play Now TV Box? Co jest dla mnie korzystnego? Na 200 kanałach telewizyjnych mi nie zależy. Potrzebne mi są tylko kanały informacyjne i aplikacje vod oraz internet stacjonarny.

c#Hunter - 26-05-2022, 09:22

JA kilka dni temu pożegnałem UPC na rzecz Vectra i nie żałuje. Dali porządny router z WiFi 6 na Broadcom, Upload mam 60Mb/s (bo mam po koncentryku) i routingi są lepsze, przynajmniej te z których korzystam. Jak to świadczy o UPC? Kiedyś było super ale od jakichś dwóch lat totalnie nic nie robili a wręcz pogorszyli routingi. Jeszcze u mnie zaczęło niestabilnie to działać. Z tej całej fuzji z Play to nie spodziewam się niczego dobrego ale mam nadzieje że się mylę. Tak czy siak wychodzi na to że powoli wszędzie jest lepiej jak w UPC.
Yarecky - 26-05-2022, 11:06

Sigmund napisał/a:
Takie se, bez rewolucji. W skrócie przy łączeniu usług jedna usługa nawet dwa lata "za darmo". Regulaminów jeszcze nie ma
https://biuroprasowe.play.pl/aktualnosci/745942/upc-przeszlo-do-play-nawet-2-lata-abonamentu-za-darmo

UPC przeszło do PLAY – nawet 2 lata abonamentu za darmo
Połączenie sił PLAY i UPC, najlepszych w swojej klasie usług mobilnych, stacjonarnych i telewizyjnych, zaowocowało pierwszą wspólną powitalną promocją. Klienci obu operatorów w niespełna 2 miesiące od sfinalizowania transakcji mogą skorzystać z przełomowej oferty, dzięki której zyskają nawet 2 lata abonamentu za darmo.

Wybierz usługi UPC i zyskaj 2 lata abonamentu od Play za darmo

UPC to najszybsza sieć ogólnopolska wg speedtest.pl oraz dostawca najbogatszej oferty telewizji i cyfrowej rozrywki dostępnej w 4K. Decydując się na pakiet usług dla domu UPC składający się z:

internetu światłowodowego do 1 Gb/s oraz telewizji Start z 35 kanałami oraz aplikacją mobilną UPC TV GO w cenie 79,99 zł miesięcznie po rabatach
lub

internetu światłowodowego do 1 Gb/s oraz telewizji Max Premium ze 186 kanałami, dostępem do Viaplay, Polsat Sport Premium i Eleven Sports w cenie 129,99 zł miesięcznie po rabatach
klienci otrzymają aż 2 lata za darmo abonamentu Play M. Zawiera on nielimitowane rozmowy, SMS-y, MMS-y do wszystkich, internetu w telefonie bez limitu z 60 GB z pełną prędkością i dostępem do 5G oraz pakiet kanałów TV w aplikacji PLAY NOW lub usługę Bezpieczna Rodzina. Standardowa cena usługi to 60 zł miesięcznie po rabatach, dzięki czemu klienci oszczędzają aż 1440 zł. Kolejne abonamenty można dokupić już za 30 zł.

Wybierz ofertę Play i zyskaj 2 lata internetu od UPC za darmo

Play to nowoczesne technologie i ogromne możliwości, z których korzysta ponad 16 milionów klientów w całej Polsce. To lider rynku telekomunikacyjnego z najnowocześniejszą infrastrukturą mobilną w kraju z niemal 10 tys. stacji bazowych.

Decydując się na ofertę PLAY HOMEBOX w cenie 90 zł miesięcznie po rabatach zawierającą:

nielimitowane rozmowy, SMS-y, MMS-y do wszystkich, internet w telefonie bez limitu ze 150 GB z pełną prędkością i dostępem do 5G, pakiet kanałów TV w aplikacji PLAY NOW lub usługę Bezpieczna Rodzina
oraz

internet bezprzewodowy bez limitu GB z 200 GB z pełną prędkością
klienci otrzymają 2 lata za darmo usług UPC. W ich skład wchodzi internet światłowodowy do 300 Mb/s, inteligentne Wi-Fi oraz telewizja Start z 35 kanałami oraz aplikacją mobilną UPC TV GO. Standardowa cena usługi to 49,99 zł miesięcznie po rabatach, dzięki czemu klienci oszczędzają aż 1199 zł.

Jesteś w Play lub UPC? Dokup nowe usługi drugiego operatora z 9 miesiącami za darmo

Obie firmy pamiętają o swoich obecnych klientach i dla nich także przygotowały specjalne promocje. Zarówno dotychczasowi klienci Play jak i UPC mogą dokupić nowe usługi u drugiego z operatorów i cieszyć się 9 miesiącami abonamentu za darmo. Oznacza to oszczędność nawet 119,99 zł miesięcznie w tym okresie!

Internet światłowodowy UPC lub abonament dla firmy nawet przez 2 lata za darmo

Specjalna oferta została przygotowana także dla klientów biznesowych. Decydując się na internet światłowodowy UPC do 1 Gb/s za 79,99 zł + VAT lub internet światłowodowy w pakiecie z telewizją Max Premium za 129,99 zł + VAT klienci otrzymają 2 lata za darmo abonamentu Play M dla Firm zawierającego internet w smartfonie 60 GB z pełną prędkością oraz rozmowy, SMS-y i MMS-y do wszystkich bez limitu w Polsce i krajach Unii Europejskiej. Standardowa cena usługi to 60 zł netto miesięcznie po rabatach. Kolejne abonamenty dla pracowników można dokupić już za 25 zł + VAT.

Z kolei decydując się na najnowszą ofertę Play XL dla Firm z internetem w smartfonie bez limitu GB i prędkości oraz rozmowami, SMS-ami i MMS-ami do wszystkich bez limitu w Polsce i krajach Unii Europejskiej oraz pakietem 300 minut na rozmowy międzynarodowe do UE klienci otrzymają 2 lata internetu światłowodowego UPC do 300 Mb/s za darmo. Standardowa cena usługi to 49,99 zł + VAT miesięcznie po rabatach.

Twoja firma jest w Play lub UPC? Dokup nowe usługi drugiego operatora z 9 miesiącami za darmo

Dotychczasowi klienci biznesowi Play jak i UPC mogą dokupić nowe usługi u drugiego z operatorów i cieszyć się 9 miesiącami abonamentu dla firm za darmo. Oznacza to oszczędność przez ten czas nawet 100 zł + VAT miesięcznie!

Kup usługi UPC w salonach Play, a usługi Play w punktach UPC

Co więcej, aby skorzystać z tych wyjątkowych ofert nie trzeba odwiedzać obu operatorów, a wystarczy jedna wizyta w najbardziej dogodnym dla klienta miejscu. Niezależnie czy odwiedzi salon Play, czy punkt sprzedaży UPC, będzie miał możliwość wyboru rozwiązań z obu firm, a konsultanci pomogą w wyborze usług, które najlepiej odpowiedzą na jego potrzeby.

Z ofert można skorzystać już od czwartku, 26 maja 2022 r.

Szczegóły ofert, pakietów usług objętych promocją oraz informacje o ich dostępności pod wybranym adresem będą dostępne na stronach play.pl, upc.pl za pośrednictwem obsługi klienta operatorów oraz w ich salonach sprzedaży.


Póki co oferta widmo , jest od dzisiaj a nigdzie jej nie ma , na stronach Play i UPC cisza , regulaminów też brak ,a co do "odpowiedzi" Vectry z tym 10 Gb/s to chyba odpłynęli trochę, 99,9 % klientów nie potrzebuje takiego łącza nie mówiąc o sprzęcie który był by w stanie to uciągnąć , sama karta do komputera to koszt ok 450 zł

ogromny - 26-05-2022, 13:49

Yarecky napisał/a:


Póki co oferta widmo , jest od dzisiaj a nigdzie jej nie ma , na stronach Play i UPC cisza , regulaminów też brak ,a co do "odpowiedzi" Vectry z tym 10 Gb/s to chyba odpłynęli trochę, 99,9 % klientów nie potrzebuje takiego łącza nie mówiąc o sprzęcie który był by w stanie to uciągnąć , sama karta do komputera to koszt ok 450 zł

Jedni odpłynęli w jedną drudzy w drugą i podejrzewam że chętnych będzie

kelt - 26-05-2022, 20:14

Już jest na stronie https://www.upc.pl/upc-przeszlo-do-play/
Kebap12 - 27-05-2022, 10:00

ta oferta internet od upc i pakiet od play nawet by był fajny, gdyby tylko oferowali po stronie upc faktyczny światłowód do domu, który teoretycznie mają teraz u mnie w lokalizacji, bo play u mnie oferuje swiałowód, ehh

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group