Forum MediaSwiat
Niezależny wortal informacyjny MediaŚwiat - wszystko o usługach dostępu do Internetu, telewizji, telefonie.

Inni dostawcy Internetu - problem z internetem od multimedia polska

splinter - 05-10-2019, 19:56
Temat postu: problem z internetem od multimedia polska
Witam
Mam problem z internetem od multimedia polska. Codziennie 1 raz przerywa mi net i jak udowodnić to że są te przerwy w dostępie do internetu?

junker - 11-02-2020, 09:02

Czy mówią coś w serwisie wsparcia?
splinter - 11-02-2020, 12:15

Już dobrze działa, nie wiem co to mogło być bo nawet nie poinformują.
Maja_K - 23-03-2021, 10:03

Ja niestety też miewam problemy z internetem z Multimedii. Co jakiś czas zdarza się, że nagle przestaje działać. Sprawa mnie o tyle irytuje, że pracuje z domu. Raz mi wywaliło internet w czasie wideokonferencji, w trakcie mojej wypowiedzi... To dość kłopotliwe.
splinter - 23-03-2021, 18:02

Maja_K napisał/a:
Ja niestety też miewam problemy z internetem z Multimedii. Co jakiś czas zdarza się, że nagle przestaje działać. Sprawa mnie o tyle irytuje, że pracuje z domu. Raz mi wywaliło internet w czasie wideokonferencji, w trakcie mojej wypowiedzi... To dość kłopotliwe.


Witam Maja niestety to porażka z tym netem od multimedii ja już pół roku temu uciekłem i przeszedłem do netii i wziąłem na światłowodzie doprowadzony do domu do routera internet. W multimedia to prawie ciągle są awarie jak masz możliwość to przejdź do netii lub jakiegoś lokalnego dostawcy jak mają światłowód u ciebie ale jak znając życie to masz umowę jeszcze i może zadzwoń do UOKIK https://www.uokik.gov.pl/

Darek78 - 31-03-2021, 10:07

też polecam lokalnych dostawców - znaczna lepsza obsługa kliena i nierzadko są dużo tańsi.

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group