Forum MediaSwiat
Niezależny wortal informacyjny MediaŚwiat - wszystko o usługach dostępu do Internetu, telewizji, telefonie.

Inni dostawcy Internetu - Canal + i HBO przez rok za darmo w Multimedia!

0podroznik - 12-09-2019, 06:21
Temat postu: Canal + i HBO przez rok za darmo w Multimedia!
Właśnie wyjáłem ulotkę ze skrzynki i myślałem, że to jak zawsze 1 miesiąc, ale zadzwoniłem do handlowca i szczena opadła... Do każdej dwuletniej paczki - nawet tej za 49 zł - dodają na cały rok pełne pakiety obu operatorów. A ja mam jeszcze zobowiązanie u konkurencji... Chociaż z drugiej strony, to opłaca się zamówić nawet jako drugą. Tv +net wychodzą za darmo.
konradantek - 10-11-2019, 01:07

Panie ale potem są problemy z Multimedia :) Koleżanka ma u nich zobowiązanie, chciała zrezygnować, bo wychodzi jej drożej za mniej niż mogłaby mieć w UPC, ALE...

Pakiet promocyjny na Canal+ dostała od nich na 13 miesięcy, a podstawowa umowa kończy jej się po 12 miesiącach, w związku z powyższym, cudowna Pani oświadczyła, że rezygnację z umów przyjmą, ale policzą dopiero okres miesięczny wypowiedzenia, gdy skończy się promocja na Canal+ co będzie skutkowało naliczeniem ceny NORMALNEJ na pakiety TV i INTERNETU.

I co? Internet 120Mb/s bez ulgi w Multimedia to bagatela 603,91 zł :)
Więc nie chcąc płacić 2 miesięcy po 603,91zł przedłużyła umowę na kolejny rok i jest do nich przywiązana...


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group