Forum MediaSwiat
Niezależny wortal informacyjny MediaŚwiat - wszystko o usługach dostępu do Internetu, telewizji, telefonie.

Telefon w UPC - Telefonia komórkowa w UPC

Ksiaze441 - 17-07-2019, 20:25

Drogo mam w Orange 25zł no limit + internet co miesiąc 50 gb już mi się uzbierało 400gb a tylko przeniosłem numer z abonamentu na taryfę free orange :)
hsurim - 17-07-2019, 20:31

No teraz trzeba oczekiwać kontaktu z UPC z "super extra ofertą" 50% upustu na abonament telefonii komórkowej.

Aha ... "czas trwania promocji ograniczony" :lol:

kelt - 17-07-2019, 21:51

ralf napisał/a:
Nie ma nic gorszego niż Virgin Mobile. Internet mi się non stop wieszał i przestawał działać, SMS potrafiły nie dochodzić do nadawcy a zasięg potrafił się zgubić podczas leśnych wycieczek. Virgin bezradnie rozkładał ręce. Po przejściu do Plusa wszystkie problemy zniknęły.


Jestem w Virgin prawie 2 lata i do tej pory nie mialem zadnych problemow, wiec to moze zalezne od lokalizacji.

ralf - 17-07-2019, 21:55

Właśnie że nie, to czysta loteria, zależna od numeru telefonu. Moja córka ZERO problemów. U żony gorzej ale lepiej niż u mnie. Jaja jak berety. Myślałem że to wina różnych telefonów ale ich zamiana nic nie pomagała. Dopiero przejście do Plusa rozwiązało problem. Dlatego ja osobiście nie chcę mieć NIC wspólnego z niczym co ma cokolwiek wspólnego z Play.
Zuzia - 17-07-2019, 23:21

Play ma ograniczenie w roamingu krajowym i przycięty internet przy połączeniu z nadajnikami innych sieci. Drugi problem to uparte trzymanie się nadajników macierzystych nawet jak zasięg jest szczątkowy. W miastach nie jest źle, ale poza nimi różnie bywa. Dlatego nie zdecydowałabym się mieć podstawowego numeru w tej sieci, ani w żadnej "podsieci" korzystającej z ich infrastruktury. Jako karta zapasowa do internetu owszem, ale UPC daje tak mały pakiet GB, że odpada w przedbiegach.
projupisi - 06-08-2019, 11:11

Oferta pomyslana pod katem jakby tu zwiekszyc zyski za wszelka cene. Oranzada i inne pomioty przetarly szlaki, jupisi podpina sie pod stary patent. Trzeba chronic straszych członkow rodziny, a także osoby z poczatkami demencji itp. przypadłosciami, bo to "promocja" skierowana glownie dla nich.
brtk - 06-08-2019, 14:39

Jak napisałem to, że oferta skierowana by naciągać starsze osoby, to niestety mój post został skasowany. Od tamtego momentu nie udzielam się tam.
Zuzia - 06-08-2019, 17:15

Dzwonili już do kogoś z ofertą? Może jakieś rabaty są? Jeśli ktoś wziął niech pochwali się, czy działają połączenia oczekujące oraz konferencyjne i jaki transfer jest po LTE ;)
Kasia - 06-08-2019, 19:20

No nie wiem, ja mam w Play oferty post i prepaid.
W abo bez zobowiązania, za no limit połączeń, smsy, mmsy i 10 GB (potem 1Mbs lejek) płacę 25 zł miesięcznie, uważam że to b. dobra oferta..no i mam świetny zasięg ;)

hsurim - 06-08-2019, 20:39

Najwyraźniej choroba UPC się rozprzestrzenia - po powstaniu i sposobie prowadzenia (niby)forum, przechodzi na komórki.
Od dość dawna za 3 abonamenty no limit + po 20GB każdy, płacę 64,10 zł brutto - cennik dla każdego.

Tylko JELENIE szukają "jeleni" :lol:

Wie ktoś z jakiej sieci korzystają ?

zylx - 06-08-2019, 21:14

hsurim napisał/a:
Wie ktoś z jakiej sieci korzystają ?

P4

A tak przy okazji, co to za oferta? Ja mam 3xSIM ale 20gb do podziału i płacę 24,99zł. Chętnie bym zmienił na 60gb.

Nieznajomy - 06-08-2019, 23:16

Pomijając prepaidy to jak się porówna abonamenty u głównych operatorów to upc nawet nie wychodzi najgorzej :P


Ale do prepaidów i operatorów bez swojej instraktuktury nie mają porównania, zdecydowanie w tyle.

Ale na prawdę wejdźcie sobie na trone czy to tmobile, play, orange (abonamenty) to oferty są bardzo porównywalne, nawet niekiedy tańsze :D



PS: Co nie zmienia faktu, że dla mnie ta oferta jest słaba

zylx - 06-08-2019, 23:21

Nieznajomy, Ja mam ofertę T-Mobile, normalny abonament i jest jednak znacznie taniej. Patrz post wyżej. Inną mocną stroną normalnych operatorów jest sprzedaż ofert z telefonami, gdzie nie raz można wyrwać słuchawkę znacznie taniej niż normalnie (albo abonament za darmo, zależy jak patrzeć).
Nieznajomy - 07-08-2019, 00:01

jeśli chodzi o telefony to poczekaj, jeszcze 2019 się nie skończył ;)


A co do oferty to spójrz na oferty jakie są na stronie, bo ostatnio wszędzie mocno podrożało, też mam ofertę z telefonem i na prawdę wychodzi dość opłacalnie, ale jeśli chodzi o upc to dajmy im szanse, też dopiero co muszą się zapoznać z nową ofertą i pewnie za jakiś czas i telefony i 4 paki (ogólnie paczki z tel komórkowym) pewnie się pojawią i wtedy może być już zdecydowanie ciekawiej.
Obecnie to sami pracownicy muszą się poduczyć, bo kompletna nowość, coś jak światłowód w tmobile, gdzie konsultanci guzik wiedzą :mrgreen:

Co nie zmienia faktu, że przy obecnych cenach na pewno do upc telefonu bym nie przeniósł, ale z 2 strony nie każdy ma u swojego operatora jakąś opłacalną ofertę i jak zobaczy ofertę z upc to może być dla tej osoby lepsza i numer przeniesie.

zylx - 07-08-2019, 00:34

Nieznajomy, Też uważam że pojawia się czteropaki i wtedy będzie lepiej.

PS: Oferta która mam to ta z strony, zwróć uwagę że cena jest taka A nie inną bo to oferta rodzinną od której są rabaty.


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group