Forum MediaSwiat
Niezale¿ny wortal informacyjny Media¦wiat - wszystko o us³ugach dostêpu do Internetu, telewizji, telefonie.

Internet Orange - Najlepsza cena na ¦wiat³o w jednorodzinnym?

Radek41 - 21-04-2019, 20:18
Temat postu: Najlepsza cena na ¦wiat³o w jednorodzinnym?
Cze¶æ,
chcia³bym zamontowaæ ¶wiat³owód w pakiecie Orange z telewizj± i telefonem stacjonarnym u rodziny w domu jednorodzinnym.

Nauczony do¶wiadczeniem z UPC wiem, ¿e oferty na stronie mo¿na olaæ, bo zawsze s± jakie¶ X i XII, które mo¿na wynegocjowaæ nawet na nowych umowach przez konsultanta.

Czy takie co¶ dzia³a równie¿ w Orange? Da siê uzyskaæ lepsz± ofertê ni¿ na stronie? Najbardziej chyba mi zale¿y na unikniêciu op³aty 15z³ za dom jednorodzinny.

Ewentualnie jak s± aktualnie jakie¶ akcje promocyjne/Cashbacki to mo¿e w tê stronê? Widzê 425z³ rabatu w Goodie - czy to max?

skreem - 21-04-2019, 20:33

Raczej nic lepszego ni¿ oferta ze strony nie ugrasz. Ciesz siê, ¿e jeste¶ w zasiêgu FTTH, bo z tym w domach jednorodzinnych nie jest ró¿owo.
vito007 - 22-04-2019, 18:20

Te¿ siê tym interesowa³em (dla znajomego), ale konsultant upiera³ siê ¿e te 15 z³ jest nie do przeskoczenia (od Wrze¶nia 2018)

Jak kablowali ulicê to uda³o mi siê podpisaæ umowê bez tych 15 z³, ale to by³o chyba w kwietniu 2018...

MariuszHL - 20-06-2019, 23:43
Temat postu: Ja bym na twoim miejscu na przyk³ad
korzystaj±c z takiego pepper.pl znalaz³ jeszcze inne mo¿liwo¶ci -cash back- i wyszuka³ najatrakcyjniejsz±.
Ja mam konto w mbank to mój rekord to 800z³otych zwrotu na konto kasy za podpisanie nowej umowy (nie kontynuacji) z internetem ¶wiat³owodowym plus kilka abonamentów (w moim przypadku piêæ na telefony) z dwoma numerami za zero z³otych z 5GB internetu i rozmowy nie limitowane wraz z sms - ami.
W tej chwili nie widzê sensu na razie na jakiekolwiek przed³u¿anie umowy jak wiem po rozmowach z konsultantami z konkurencji (ale nie UPC) , ¿e w sezonie dnia singla czyli kiedy zaczyna mi siê koñczyæ umowa bêdzie dostêpna umowa na pó³ roku za 1 z³otówkê.Z internetem , telewizj± i abonament na komórki z umow± na 24miesi±ce.Oczywi¶cie wszystko trzeba bêdzie sobie przeliczyæ ale ponoæ nie mam szans dostaæ trzeciego numeru za zero z³otych w Orange z chocia¿by 10GB internetu i rozmowami nielimitowanymi jak i SMS i MMS bo polityka tej firmy siê zmieni³a.
Zobaczymy za kilka miesiêcy kto da najlepsz± ofertê by by³a op³acalna wed³ug mnie a nie wed³ug tych my¶licieli , którzy s± obecni na ró¿nych forach.

vito007 - 22-06-2019, 23:29

Witam Kole¿eñstwo.
Czy mo¿e kto¶ siê orientuje czy/kiedy bêdzie dostêpny FTTH na Muranowie w rejonie ulic Dzielna#Smocza?
(na mapie Orange to bia³a plama)

brtk - 23-06-2019, 20:12

Orange nie przekazuje u ¼ród³a (infolinia) takich informacji, to my¶lisz, ¿e nasza kryszta³owa kula co¶ powie?

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group