Forum MediaSwiat
Niezale積y wortal informacyjny Media安iat - wszystko o us逝gach dost瘼u do Internetu, telewizji, telefonie.

Internet Orange - Najlepsza cena na 安iat這 w jednorodzinnym?

Radek41 - 21-04-2019, 21:18
Temat postu: Najlepsza cena na 安iat這 w jednorodzinnym?
Cze嗆,
chcia豚ym zamontowa 鈍iat這w鏚 w pakiecie Orange z telewizj i telefonem stacjonarnym u rodziny w domu jednorodzinnym.

Nauczony do鈍iadczeniem z UPC wiem, 瞠 oferty na stronie mo積a ola, bo zawsze s jakie X i XII, kt鏎e mo積a wynegocjowa nawet na nowych umowach przez konsultanta.

Czy takie co dzia豉 r闚nie w Orange? Da si uzyska lepsz ofert ni na stronie? Najbardziej chyba mi zale篡 na unikni璚iu op豉ty 15z za dom jednorodzinny.

Ewentualnie jak s aktualnie jakie akcje promocyjne/Cashbacki to mo瞠 w t stron? Widz 425z rabatu w Goodie - czy to max?

skreem - 21-04-2019, 21:33

Raczej nic lepszego ni oferta ze strony nie ugrasz. Ciesz si, 瞠 jeste w zasi璕u FTTH, bo z tym w domach jednorodzinnych nie jest r騜owo.
vito007 - 22-04-2019, 19:20

Te si tym interesowa貫m (dla znajomego), ale konsultant upiera si 瞠 te 15 z jest nie do przeskoczenia (od Wrze郾ia 2018)

Jak kablowali ulic to uda這 mi si podpisa umow bez tych 15 z, ale to by這 chyba w kwietniu 2018...

MariuszHL - 21-06-2019, 00:43
Temat postu: Ja bym na twoim miejscu na przyk豉d
korzystaj帷 z takiego pepper.pl znalaz jeszcze inne mo磧iwo軼i -cash back- i wyszuka najatrakcyjniejsz.
Ja mam konto w mbank to m鎩 rekord to 800z這tych zwrotu na konto kasy za podpisanie nowej umowy (nie kontynuacji) z internetem 鈍iat這wodowym plus kilka abonament闚 (w moim przypadku pi耩 na telefony) z dwoma numerami za zero z這tych z 5GB internetu i rozmowy nie limitowane wraz z sms - ami.
W tej chwili nie widz sensu na razie na jakiekolwiek przed逝瘸nie umowy jak wiem po rozmowach z konsultantami z konkurencji (ale nie UPC) , 瞠 w sezonie dnia singla czyli kiedy zaczyna mi si ko鎍zy umowa b璠zie dost瘼na umowa na p馧 roku za 1 z這t闚k.Z internetem , telewizj i abonament na kom鏎ki z umow na 24miesi帷e.Oczywi軼ie wszystko trzeba b璠zie sobie przeliczy ale pono nie mam szans dosta trzeciego numeru za zero z這tych w Orange z chocia瘺y 10GB internetu i rozmowami nielimitowanymi jak i SMS i MMS bo polityka tej firmy si zmieni豉.
Zobaczymy za kilka miesi璚y kto da najlepsz ofert by by豉 op豉calna wed逝g mnie a nie wed逝g tych my郵icieli , kt鏎zy s obecni na r騜nych forach.

vito007 - 23-06-2019, 00:29

Witam Kole瞠雟two.
Czy mo瞠 kto si orientuje czy/kiedy b璠zie dost瘼ny FTTH na Muranowie w rejonie ulic Dzielna#Smocza?
(na mapie Orange to bia豉 plama)

brtk - 23-06-2019, 21:12

Orange nie przekazuje u 廝鏚豉 (infolinia) takich informacji, to my郵isz, 瞠 nasza kryszta這wa kula co powie?