Forum MediaSwiat
Niezależny wortal informacyjny MediaŚwiat - wszystko o usługach dostępu do Internetu, telewizji, telefonie.

o UPC - Małe co nieco o BYŁYM operatorskim forum UPC

projupisi - 30-12-2020, 16:11

Nie tylko GDA wspominal czego oczekuje, Kocurek tez. Bez zenady tak pisal do pracownika jupisi na naszym forum.

KOCUREK1970 napisał/a:
Hmm, z tego co pamiętam (a było to chyba w maju 2018r) zostaliśmy na forum UPC poinformowani (ale pewnie to ja znowu coś źle zrozumiałem...), że jeśli się sprzęt pojawi przemyślicie Państwo sprawę by grupie osób biorących udział w testach softu na Compalu tym sposobem jakoś podziękować i go nam już udostępnić. [...]
Proszę mnie i innych przekonać, że zmiany są już blisko (przekonać realnie a nie kolejną konferencją prasową czy artykułem w prasie) - a z tego miejsca zapewniam, że moje tak krytyczne wypowiedzi pod Państwa adresem zakończą się jak ciął mieczem.
Nie będę Państwa wychwalał (choć po otrzymaniu nowego modemoroutera może się to diametralnie zmienić i będę najlepszym Waszym piewcą), albo przynajmniej powstrzymam się od takiego krytycyzmu pod Państwa adresem.
Testerami chceli byc za bonusy tylko funkcja tytana "pro-bono" co uroczyscie zaswiadczal ich "kierownik". Pamietamy o roli jaka pelnili na spolecznosci jupisi jako tytani i jak odnosili sie tam do innych userow. Temat niby przebrzmialy, ale kto wie, moze doczeka sie drugiego zycia tym razem na lamach prasy.
hsurim - 30-12-2020, 18:55

"Mało popularny GMateusz, który ledwo zipie" ;)
hsurim - 04-01-2021, 17:53

Tym razem zarchiwizowana treść postu dla @KOCUREK1970 - nie musisz dziękować :lol:
A jak już dorośniecie (z kolesiami), to może i zrozumiecie przesłanie w nim zawarte.

Krzychoo - 23-03-2021, 18:31

A Zuzia to znowu zniknęła??? ;) )
hsurim - 23-03-2021, 19:13

Jesteś zaledwie od trzech dni na forum a 'przejmujesz' się losem Zuzi ??
projupisi - 23-03-2021, 19:23

Od dawna nie widac tez Kasi. Jedyne czego nie brak to nowych kont osobnikow, ktorzy raczej nie sa tu od wczoraj, hehe.
Krzychoo - 24-03-2021, 01:18

hsurim napisał/a:
Jesteś zaledwie od trzech dni na forum a 'przejmujesz' się losem Zuzi ??


Wiesz czasem się przejmuje ludźmi, których nie widziałem na oczy, opowiadam o nich innym i nagle się okazuje, że zebrano 9,7 mln PLN na leczenie dziecka albo kilka, kilkanaście tysi na uratowanie konia przed rzeźnią..., tak wiem, dziwny jestem! ;) )
A na forum bywałem od dawien dawna, ale, że miałem długą przerwę, to skleroza za karę schowała mi gdzieś nicka i hasło, i nie chce oddać! :?
:mrgreen:

luck76 - 25-03-2021, 16:33

Krzychoo napisał/a:

A na forum bywałem od dawien dawna, ale, że miałem długą przerwę, to skleroza za karę schowała mi gdzieś nicka i hasło, i nie chce oddać! :?
:mrgreen:


Ubawiłem się po pachy :)

MrPepka - 08-04-2021, 00:27

Jakby ktoś pytał to kontynuuję dyskusję stąd - forum[]mediaswiat[]pl/viewtopic.php?p=225158#225158 Moderatorów też proszę o przeniesienie paru postów stamtąd tutaj
ogromny, Widzę, że nadal tkwi w Tobie i Twoich kolegach nienawiść. Jak widzisz piszę do Ciebie i do innych userów z szacunkiem, w tamtym temacie poprosiłem Autora o to aby sprawdził sygnał DS i US i aby wykonał test certyfikowany aby upewnił się, że problem nie jest po jego stronie choć sugerowałem mu też, że sieć może być przeciążona. Wdałem się też w dyskusję z zylxem, ale nie wydaje mi się, że był to jakiś offtop. Niestety widzę, że Wam (czyli Tobie, tagganowi i biorkowi) się to nie spodobało bo przecież "jesteś ze Społeczności, czemu ty tu wchodzisz" itp itd, ja wychodzę z założenia, że fora są dla każdego i powinno się je z umiarem stosować, a nie grodzić się i zamykać na innych bo "ten jest z tego forum, ten z innego to na stos". Ja się udzielam na wielu różnych forach pod moim nickiem choć tylko na Waszym nie mogę pisać (bo przecież jestem z tej złej Społeczności i to jeszcze jako Tytan). Jeżeli tak bardzo Wam przeszkadzam to co stoi na przeszkodzie abyście dodali mnie do ignorowanych? Oszczędzicie sobie masę nerwów bo nie będziecie musieli mnie czytać

Daniel84 - 08-04-2021, 09:26

Czyż sam sobie nie zasłużyłeś ?
taggan - 08-04-2021, 09:31

MrPepka, Po tym, co odwaliłeś wraz ze swoimi współpracownikami na tym forum, a następnie jako tytan "społeczności" UPC nie dziw się, że nie jesteś tutaj mile widziany.
Szczegółowa dokumentacja jest na ponad 100 stronach niniejszego wątku.
Sam sobie na to zasłużyłeś.

zylx - 08-04-2021, 09:48

MrPepka napisał/a:
zylxem
O widzę postęp, potrafisz poprawnie zapisać mój nick :)

Jasne, możesz tutaj pisać, a le nie możesz oczekiwać że inni zapomną co robiłeś wcześniej.

Z ciekawości, by wszyscy wiedzieli z kim mają do czynienia: twoja umowa z UPC wygasła czy dalej otrzymujesz benefity?

MrPepka - 08-04-2021, 12:03

Daniel84, taggan,
Ja sobie na to zasłużyłem? Bo co? Bo byłem na Społeczności jako Tytan? Jakbyście dostali propozycję bycia Tytanem to byście z niej skorzystali i cieszylibyście się z tego więc nie bądźcie hipokrytami. Tak, widziałem zdjęcia moich postów ze Społeczności, szkoda tylko, że są wyrwane z kontekstu i te screeny mają głównie za zadanie pokazanie mnie jako złego i agresywnego usera bo przecież Wy jesteście święci
zylx napisał/a:
Jasne, możesz tutaj pisać, a le nie możesz oczekiwać że inni zapomną co robiłeś wcześniej.

Ale co robiłem? Pomagałem ludziom na Społeczności i za to jestem gnojony? Ty też tam byłeś i jakoś nie masz z tym problemów
Cytat:
Z ciekawości, by wszyscy wiedzieli z kim mają do czynienia: twoja umowa z UPC wygasła czy dalej otrzymujesz benefity?

Może. No i? Co to zmienia w tym temacie? A może są też tu pracownicy UPC, a przecież też mają benefity? Jaki to ma związek z tematem?

Daniel84 - 08-04-2021, 12:52

MrPepka Ja sobie na to zasłużyłem? Bo co? Bo byłem na Społeczności jako Tytan? Jakbyście dostali propozycję bycia Tytanem to byście z niej skorzystali i cieszylibyście się z tego więc nie bądźcie hipokrytami. Tak, widziałem zdjęcia moich postów ze Społeczności, szkoda tylko, że są wyrwane z kontekstu i te screeny mają głównie za zadanie pokazanie mnie jako złego i agresywnego usera bo przecież Wy jesteście święci

Dlaczego piszesz że inne osoby mają podobny to twojego charakter , czyżbym miał do czynienia z jasnowidzem? Nikt chyba na siłę ciebie nie zmuszał do pełnienia funkcji a zgadzając się wiedziałeś że będziesz pisał pod dyktando pracodawcy. Myślę że zaraz będziesz uważał się za ofiarę tych nie dobrych , nieposłusznych forumowiczów z M.Świat. Żegnam .

MrPepka - 08-04-2021, 12:54

Cytat:
Nikt chyba na siłę ciebie nie zmuszał do pełnienia funkcji a zgadzając się wiedziałeś że będziesz pisał pod dyktando pracodawcy

Zaoferowali mi to skorzystałem z tego, co w tym dziwnego? Jakby Tobie zaproponowali bycie Tytanem to byś zrezygnował? Już w to uwierzę :lol:


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group