Forum MediaSwiat
Niezależny wortal informacyjny MediaŚwiat - wszystko o usługach dostępu do Internetu, telewizji, telefonie.

o UPC - Małe co nieco o BYŁYM operatorskim forum UPC

ogromny - 19-11-2020, 20:52

Elektroda, elektrodą ale obsługa oficjalnymi kanałami wsparcia to jest szczyt chamstwa. Od lipca do września praktycznie codziennie wyłączali internet w całej miejscowośći. Kontakt z infolinią proste pytanie czy są wstanie prawidłowo świadczyć u mnie usługę dostępu do internetu - co ja chcę przecież naprawiają i gość się rozłącza- napisałem skargę- odpowiedź kopiuj wklej i przeprosiny tylko czemu ktoś inny przeprasza? W między czasie kontakt przez chat i Facebook efekt telefon z jakiegoś działu w sprawie rozwiązania umowy, Pan był miły i chciał mi od ręki wyłączyć usługi, ale zaniemógł poległ na pakiecie Smart. Przerosło to jego kompetencje i miał oddzwonić do trzech dni - zapomniał. Przypomniałem się przez Facebook a, efekt zablokowali mi konto na Facebooku. Napisałem skargę i znowu ta sama odpowiedź, że bardzo mnie Pani przeprasza, jest jej bardzo przykro ale konta mi nie odblokuje. Popełnili błąd ale karają abonenta. Kilku znajomym bez zająknięcia sami rozwiązali umowy, całe szczęście że chociaż na razie udało im się to naprawić. Tak więc co tu wymagać od byle chlystkow pokroju kocurek ?
Marcinosr - 19-11-2020, 20:54

tmp prawda. Było ale z innego powodu niż społeczność ;) I ja nie muszę uciekać się do tanich numerów i podprowadzać komuś konta (jak to zrobiła pewna osoba z kontem Zuzi)

Co do konta, po prostu zbyt wiele razy łączycie je z kamilkiem co zawęża ciut działanie tego konta i niestety w mojej ocenie jest niepoprawne :)

srepka - 19-11-2020, 21:28

Guzik wiecie, śmiać mi sie chce z waszych wypocin :D
Daniel84 - 19-11-2020, 21:31

Długo się nie pośmiejesz
ogromny - 19-11-2020, 22:31

srepka napisał/a:
Nie macie nic do roboty tylko popychacie pierdoły ponad sto stron??? Współczuję. Jeszcze uwzięliście się na Kocurka, zazdroscicie mu pozycji na prestiżowym forum, zwykły ból dupy :lol: A ty Marcin, gówno wiesz i tyle piszesz.

Widzę za to, że kolega zarobiony. Taki za... Że nie ma czasu załadować. Jakiego prestiżu mamy zazdrościć?

srepka - 19-11-2020, 22:35

Następny święty się znalazł. Pyszczysz na Tytanów i Społeczność, a sam miałeś tam multikonta za co zostałeś wydalony.
ogromny - 19-11-2020, 22:40

srepka napisał/a:
Następny święty się znalazł. Pyszczysz na Tytanów i Społeczność, a sam miałeś tam multikonta za co zostałeś wydalony.

Guru waszej upadłej społeczności coś sobie ubzdurało, że miałem multikonta, ale wam to nie przeszkadza mieć po kilka kont na różnych forach, chociażby tym prestiżowym

Daniel84 - 19-11-2020, 22:44

[quote="ogromny"]
srepka napisał/a:
Nie macie nic do roboty tylko popychacie pierdoły ponad sto stron??? Współczuję. Jeszcze uwzięliście się na Kocurka, zazdroscicie mu pozycji na prestiżowym forum, zwykły ból dupy :lol: A ty Marcin, gówno wiesz i tyle piszesz.



Bardzo nie ładnie zachwalać samego siebie tym bardziej że nic z prestiżu tam nie ,a tym bardziej niejaki kocur na to nie zasługuje . Żenada.

Marcinosr - 19-11-2020, 22:49

Nie dajcie się prowokować fejk kontom :) Pepka nigdy by po sobie tak nie pojechał...za mało lat za gorąca głowa na taką akcję.... :) Chociaż z drugiej strony mógł nie wytrzymać ciśnienia, że ja piszę :) Ciekawie się robi :)
srepka - 19-11-2020, 23:06

Nie jestem MrPepka. Ani Kocurkiem, GDA lub Kamilem. Ciebie nie boję się w ogóle, bo i tak nic nie napiszesz tylko będziesz nadymał się jak zawsze, masz przerośniete ego, chyba na tej uczelni tak tobie porobiło się. Wyrazy współczucia :D Czytacie siebie? Społeczności dawno nie ma, a wy dalej swoje. Wypraszam sobie "fejk konto", nick unikalny, awatar też, ja nie muszę się podszywać jak byle pętak.
srepka - 20-11-2020, 00:41

Czemu milczycie??? Antyjupisi wam kierownikuje? Ukrywacie się za nickami, ale w necie nie jesteście anonimowi. Mega hipokryci, nadajecie na dostawcę, a tylko patrzycie, żeby wyrwać najtańszą ofertę, jak hieny. Żal mi was!!!
brtk - 20-11-2020, 01:23

Może dlatego, że szkoda szczępić ryja na randomowe zaczepki.
srepka - 20-11-2020, 08:00

Nie chcesz szczępić ryja, odezwałeś się tylko, by dowieść, że tobie wodzirej nie wydaje poleceń, brawo :D
Nie kozakuj Bartusiu, nie zgrywaj sieciowca, skoro masz ewidentne braki, niedawno byłeś nieświadomy, że host może mieć kilka IP, a to przecież podstawy. Mędrkować na Wykopie każdy potrafi. Lepiej szoruj na kursy Cisco, nie zapomnij zabrać wścibskiej, wszędobylskiej koleżanki :)
Piszę w waszym języku. Ciągniecie temat szukając niedociągnieć u znienawidzonych Tytanów, a sami jesteście uosobieniem ich wad tylko trzy razy bardziej zawzięci. Ile padło epitetów, prawdziwa mowa nienawiści. Hsurim to chyba najbardziej beznadziejny przypadek, zero wiedzy technicznej tylko ujadaniem chce się wyróżnić i słaniem śmiesznych skarg.

hsurim - 20-11-2020, 08:30

srepka napisał/a:
Nie jestem MrPepka. Ani Kocurkiem, GDA lub Kamilem.
(...)
ja nie muszę się podszywać jak byle pętak.
Oho ... jak już sami siebie od 'pętaków' wyzywają, to także wiele - o ekipie UPC z tego wątku - mówi.

@srepka, 'interesująca' z Ciebie postać. Dawaj, dawaj dalej ... :lol:

brtk - 20-11-2020, 10:31

Od godziny czasu o północy nikt Ci nie odpisał i już gotowałeś się w sobie. Normalne osoby o tej godzinie śpią w środku tygodnia, a że ja jestem nienormalny to coś tam nastukalem. I nigdzie nie pisałem nigdy i nie zgrywam sieciowa, w przeciwieństwie do ciebie, że przychodzisz i odgrywasz niewiadomo jakiego znawcę w każdym temacie, a jesteś zakompleksionym cwaniaczkiem, mocnym w sieci. Powodzenia w życiu, ja kończę jałową dyskusje.

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group