Forum MediaSwiat
Niezależny wortal informacyjny MediaŚwiat - wszystko o usługach dostępu do Internetu, telewizji, telefonie.

o UPC - Małe co nieco o BYŁYM operatorskim forum UPC

KrzysiekF - 23-07-2020, 09:45

Myślałem, że likwidacja forum to wstęp do sprzedaży lub przejęcia firmy. Ale nie. Dostałem mailem ofertę do zalogowania się do nowego Self Care
Cytuję fragmenty:

Poznaj UPC SelfCare
......
Dołącz do społeczności!

Zaloguj się jako jeden z pierwszych do serwisu, zobacz co dla Ciebie przygotowaliśmy
Podziel się opinią, wypełniając ankietę
Stwórz razem z nami najlepsze rozwiązanie, ułatwiające codzienność

ogromny - 23-07-2020, 10:40

KrzysiekF, już dawno to dostałem tylko nic to nie zmienia, praktycznie tylko można sprawdzić rachunek
ukiro - 23-07-2020, 15:29

To nie możliwe! Jak mogli zamknąć to super pomocne forum opa, które było stworzone dla nas klientów, gdzie mogliśmy zawsze liczyć na fachową pomoc pracowników i... TYTANÓW :lol: .
Powinniśmy zrobić nacisk na operatora z żądaniem przywrócenia tego urokliwego miejsca do przestrzeni internetu! :mrgreen:
Ech... I poszły w las wszystkie rangi :lol: i tytuły :lol: :lol: :lol: .

Może by tak stworzyć na mś rangi w celu kontynuacji dla niektórych byłych użytkowników zamykanego forum: SuperTytan, MegaTytan albo MegaLizusOPA, co?

Widać, że UPC nie poradziło sobie z problemem własnego forum. Szkoda bo było zabawnie!

taggan - 23-07-2020, 17:36

Hm, to jest myśl, stworzyć tutaj nową rangę TYTAN i nadać ją powracającym ze społeczności UPC :D Jeden już się pojawił.
hsurim - 23-07-2020, 17:45

A ja sobie zmienię nik na ... "Kamil L." i będę trzymał ich w garści

:mrgreen: :P

brtk - 24-07-2020, 10:10

hsurim tylko nie zapomnij kazać sobie czyścić butów po wdepnieciu w g****, tak jak to lubili najbardziej 😁
Dawno tu się nie pojawiałem, ale niezły ubaw, że zamykają tamto bagno.

zylx - 26-07-2020, 12:00

GDA skasował swoje konto na społeczności, albo mam jakieś zaćmienie i nie mogę go znaleźć.
Pewnie stara się zatrzeć ślady swich chamskich wybryków. Na szczęście co raz w Internecie, na zawsze w Internecie :)

Robin - 26-07-2020, 12:28

Po zamknięciu Społeczności UPC to, co zostało tam napisane pozostanie jako archiwum, czy w ogóle poleci w kosmos?
ogromny - 26-07-2020, 13:01

zylx, zaraz tu się zacznie udzielać emerytowany tytan.
Skasował konto na społeczności, czyżby było mu głupio?

Robin - 26-07-2020, 13:18

Czyli napisane przez userów posty pozostaną. Bo po co by samodzielnie kasował swoje konto?
Zresztą mamy już 26 lipca, dostęp do treści jest, a przecież Społeczność UPC oficjalnie została zamknięta 25 lipca. ;)

radkor - 26-07-2020, 13:35

Hej, dzisiaj już 26-ty, dzień po obiecanym zamknięciu ścieku, a ten syf nadal działa?!
ukiro - 26-07-2020, 20:37

Faktycznie GDA opuścił tonący okręt :lol: a pozostali pokasowali swoje profilowe zdjęcia: kocur, pablo :!: .

I tak grupa hejterów z mniej uczęszczanego forum doprowadziła do upadku konkurencyjne forum opa :mrgreen: .

zylx - 27-07-2020, 10:46

Społeczność chyba definitywnie odeszła e niebyt :)
Azar - 27-07-2020, 10:50

Dokładnie już nie działa ;)
taggan - 27-07-2020, 11:20

Cała społeczność, wszystkie posty zniknęły z internetu. Na szczęście mamy sporo pamiątkowych screenów w niniejszym wątku ;)

Na pożegnanie:


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group