Forum MediaSwiat
Niezależny wortal informacyjny MediaŚwiat - wszystko o usługach dostępu do Internetu, telewizji, telefonie.

o UPC - Małe co nieco o BYŁYM operatorskim forum UPC

brtk - 04-06-2020, 19:19

Wyszło bardzo ok :) Dyrektor ma podane wszystko na tacy. Czekamy na odpowiedź.

A miałeś nie udostępniać treści, póki nie dostaniesz odpowiedzi? ;> Teraz Kamil L. może się przygotować. Ciekawe jakie kłamstewka wymyśli w swojej obronie, a w nich jest bardzo dobry.

hsurim - 04-06-2020, 20:09

Minął pewien czas i jakoś przestał mnie ten szczegół już interesować. ;)

Ciekaw jestem tylko, czy (i na ile) zależy komuś w UPC na wizerunku firmy Liberty Global na terenie Polski (?)

ogromny - 04-06-2020, 20:41

hsurim napisał/a:
Ciekaw jestem tylko, czy (i na ile) zależy komuś w UPC na wizerunku firmy Liberty Global na terenie Polski (?)

To będzie niedługo wiadomo

brtk - 05-06-2020, 00:25

Oho, zaczyna się :D
Daniel84 - 05-06-2020, 08:39

Masz rację to już drugi zareagował , a swoją drogą za takie posty powinno się ,, gościa wyprosić ,, z Forum.
brtk - 05-06-2020, 10:32

Przeczytał co miał przeczytać i więcej tu nie wejdzie pewnie. Albo zostawi to konto, do oglądania ukrytych wiadomości.
Mroczne miejsce - 05-06-2020, 11:15

Spoko, stoję po jasnej stronie mocy. ;)
Owszem byłem ciekawy co zawiera skarga.
*Jednym pousowano konta, a drudzy sami przestali tam pisać. :P

hsurim - 05-06-2020, 13:06


pixmer - 12-06-2020, 14:26

Aż dziwne co to się dzieje
Daniel84 - 12-06-2020, 16:05

pixmer napisał/a:
Aż dziwne co to się dzieje


?
Przy pierwszym poscie na Forum kultura podpowiada żeby się ze Społecznością przywitać ;) .

brtk - 12-06-2020, 21:52


Mroczne miejsce - 14-06-2020, 20:11

Chyba temat już się wyczerpał.
hsurim - 14-06-2020, 20:29

Mroczne miejsce napisał/a:
Chyba temat już się wyczerpał. (...)

Nie nie ...
Temat się 'wyczerpie' po (w zależności co nastąpi pierwsze):
- otrzymaniu zadowalającej odpowiedzi (na skargę) od Dyrektora ds. Obsługi Klienta p. Konrada Skórczyńskigo
- a jeżeli jej się nie doczekam (do 26 czerwca) po złożeniu pisemnej skargi na p. Konrada S. do Liberty Global

Mroczne miejsce - 14-06-2020, 20:40

Jeszcze pół roku czasu temu , naprawdę było " gorąco" na tamtym forum.
Sytuacja się jakby ustabilizowała.
Pewne osoby zostały ( na zawsze?)napiętnowane.Tak po ludzku szkoda, że sprawy poszły w takim kierunku.
Nikogo nie usprawiedliwiam-bo też dostałem tam " po tyłku".
Dobrze, że zmiany przyniosły pozytywny efekt i obecna moderacja w sposób kulturalny odnosi się do userów.

brtk - 14-06-2020, 21:13

Zostawili tylko kółko wzajemnej adoracji, którzy co jest najlepsze, najgorzej naskakiwali na użytkowników społeczności, byli głównymi pieniaczami, a teraz jak ktoś nowy przychodzi, to wciskają korporacyjny bełkot i zwalają winę na użytkowników. A niewygodne tematy o bolączkach sprzętu zostały skasowane i są niby nie do odzyskania. A moderatorzy załatwiają wszelkie sprawy poprzez PW, by nikt nie widział jak sprawa się potoczyła, co było problemem. Po co zostawić adnotację, by ktoś wiedział na przyszłość? Myślałem, że na tym polegają fora, by pytać w razie problemu i dzielić się rozwiązaniami.

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group