Forum MediaSwiat
Niezależny wortal informacyjny MediaŚwiat - wszystko o usługach dostępu do Internetu, telewizji, telefonie.

Inne firmy - TV Netia, czy warto na światłowodzie ?

sebagit - 13-01-2019, 15:52
Temat postu: TV Netia, czy warto na światłowodzie ?
Witam serdeczne, obecnie korzystam z TV i światłowodu w Orange,. Usługa zostanie wyłączna 25 stycznia. Złożyłem już zamówienie w UPC na promocję świąteczną... Ale odezwała się do mnie Netia. Zaproponowali mi Internet 300 mega + pakiet 91 kanałów TV. Pierwsze 3 miesiące za 0 zł późnej 40 zł. Cena naprawdę dobra. Tylko jak czytam opinie o tv w Netii to jednak bardziej skłaniam się ku UPC. Z tym że większość opinii jest sprzed kilku lat,. Jak to jest na ftth ?
ogromny - 13-01-2019, 21:35

sebagit, najlepiej jak byś sobie podłączył Netię na testy, tu na forum też znajdziesz opinie o tv i necie od UPC.
gabrychu - 15-01-2019, 15:20

Kolega ma światło od nich i jest bardzo zadowolony. Mają chyba najlepszy routing w Polsce.
Ja mam od nich łącze w firmie ale po ADSL i jak na ADSL chodzi bardzo dobrze, żadnych problemów.

Na temat TV mogę powiedzieć, że działa :)

sebagit - 18-01-2019, 09:06

Złożyłem zamówienie i jak się okazało to zostałem oszukany. Z 40 zl zrobiło się 60 zł. Złożyłem reklamację, ale powiedzieli dyplomatycznie, żebym spada łna drzewo. Skoro umowy nie podpisałem (bo była inna kwota aniżeli ustaliłem) to nie ma problemu. A takiej oferty z internetem 300 Mbs za 40 zł nie ma.

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group