Forum MediaSwiat Strona Główna
FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Najlepsza cena na Światło w jednorodzinnym?
Autor Wiadomość
Radek41 
Klikacz

Dołączył: 06 Maj 2018
Posty: 7
Wysłany: 21-04-2019, 20:18   Najlepsza cena na Światło w jednorodzinnym?

Cześć,
chciałbym zamontować światłowód w pakiecie Orange z telewizją i telefonem stacjonarnym u rodziny w domu jednorodzinnym.

Nauczony doświadczeniem z UPC wiem, że oferty na stronie można olać, bo zawsze są jakieś X i XII, które można wynegocjować nawet na nowych umowach przez konsultanta.

Czy takie coś działa również w Orange? Da się uzyskać lepszą ofertę niż na stronie? Najbardziej chyba mi zależy na uniknięciu opłaty 15zł za dom jednorodzinny.

Ewentualnie jak są aktualnie jakieś akcje promocyjne/Cashbacki to może w tę stronę? Widzę 425zł rabatu w Goodie - czy to max?
 
 
skreem 
classic master

Pomógł: 3 razy
Dołączył: 02 Sty 2009
Posty: 172
Skąd: Wawa
Wysłany: 21-04-2019, 20:33   

Raczej nic lepszego niż oferta ze strony nie ugrasz. Ciesz się, że jesteś w zasięgu FTTH, bo z tym w domach jednorodzinnych nie jest różowo.
 
 
vito007 
classic master

Pomógł: 2 razy
Dołączył: 15 Maj 2009
Posty: 178
Skąd: Warszawa
Wysłany: 22-04-2019, 18:20   

Też się tym interesowałem (dla znajomego), ale konsultant upierał się że te 15 zł jest nie do przeskoczenia (od Września 2018)

Jak kablowali ulicę to udało mi się podpisać umowę bez tych 15 zł, ale to było chyba w kwietniu 2018...
_________________
 
 
MariuszHL 
classic master

Dołączył: 23 Lis 2015
Posty: 216
Skąd: Wrocław
Wysłany: 20-06-2019, 23:43   Ja bym na twoim miejscu na przykład

korzystając z takiego pepper.pl znalazł jeszcze inne możliwości -cash back- i wyszukał najatrakcyjniejszą.
Ja mam konto w mbank to mój rekord to 800złotych zwrotu na konto kasy za podpisanie nowej umowy (nie kontynuacji) z internetem światłowodowym plus kilka abonamentów (w moim przypadku pięć na telefony) z dwoma numerami za zero złotych z 5GB internetu i rozmowy nie limitowane wraz z sms - ami.
W tej chwili nie widzę sensu na razie na jakiekolwiek przedłużanie umowy jak wiem po rozmowach z konsultantami z konkurencji (ale nie UPC) , że w sezonie dnia singla czyli kiedy zaczyna mi się kończyć umowa będzie dostępna umowa na pół roku za 1 złotówkę.Z internetem , telewizją i abonament na komórki z umową na 24miesiące.Oczywiście wszystko trzeba będzie sobie przeliczyć ale ponoć nie mam szans dostać trzeciego numeru za zero złotych w Orange z chociażby 10GB internetu i rozmowami nielimitowanymi jak i SMS i MMS bo polityka tej firmy się zmieniła.
Zobaczymy za kilka miesięcy kto da najlepszą ofertę by była opłacalna według mnie a nie według tych myślicieli , którzy są obecni na różnych forach.
_________________
 
 
vito007 
classic master

Pomógł: 2 razy
Dołączył: 15 Maj 2009
Posty: 178
Skąd: Warszawa
Wysłany: 22-06-2019, 23:29   

Witam Koleżeństwo.
Czy może ktoś się orientuje czy/kiedy będzie dostępny FTTH na Muranowie w rejonie ulic Dzielna#Smocza?
(na mapie Orange to biała plama)
_________________
 
 
brtk 
chello master

Pomógł: 26 razy
Dołączył: 20 Mar 2017
Posty: 1621
Skąd: Warszawa
Wysłany: 23-06-2019, 20:12   

Orange nie przekazuje u źródła (infolinia) takich informacji, to myślisz, że nasza kryształowa kula coś powie?
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Komentarze napisane przez użytkowników tego forum są ich prywatnymi opiniami.
Wortal chelloPL oraz MediaŚwiat jak również żaden z administratorów/moderatorów nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,17 sekundy. Zapytań do SQL: 13
Polecane serwisy

Grupa


Aktualności: