Forum MediaSwiat Strona Główna
FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Vectra cesja internetu
Autor Wiadomość
clf 
classic master

Dołączył: 06 Lip 2009
Posty: 279
Wysłany: 10-11-2017, 15:17   Vectra cesja internetu

Szukam chętnego na cesję internetu z Vectry.
Moja oferta to 50Mbit/s, abonament 39zł miesięcznie, zobowiązanie do lutego 2019.
Oferuję dopłatę 200zł, czyli praktycznie abonament wyniesie ok 25zł.
 
 
MariuszHL 
classic master

Dołączył: 23 Lis 2015
Posty: 216
Skąd: Wrocław
Wysłany: 15-11-2017, 14:28   Strasznie nie korzystne warunki...

masz więc będzie trudno znaleźć Tobie chętnego zwłaszcza ,że gdy VECTRA ma doprowadzone swoje okablowanie to zazwyczaj jeszcze jest inna konkurencja.
Ja w połowie 2016 roku mogłem mieć 100Mbtis/50Mbits za 24.90złote i ciekawi Mnie czy szczęście jednak Tobie dopisało.
_________________
 
 
clf 
classic master

Dołączył: 06 Lip 2009
Posty: 279
Wysłany: 30-11-2017, 10:05   

Chętnych nie ma mimo 300 zł dopłaty :) Prawdopodobnie zamienie oferte na mobilną i jakoś doczłapam do końca umowy.
 
 
Studentka2 
light master

Dołączyła: 19 Gru 2017
Posty: 95
Wysłany: 19-12-2017, 22:23   

Ja właśnie szukam aktywnie cesji na Internet z Vectry, umowa nie dłuższa niż rok, bo na tyle mam umowę najmu mieszkania. Znalazłam coś takiego na gumtree, cały czas wisi (to Twoje clf?):

Cytat:
Cesja internetu vectra 50Mbit. Zobowiązanie do 16.02.2019. Oferuje dopłate 300 zł i opłacam koszt cesji. Wtedy wyjdzie miesięcznie 19zł. Cesję można przeprowadzić na odległość bez wizyty w biurze.


Pytam, czy aktualne, odpowiedź brzmi, że tak i autor ogłoszenia deklaruje, że zadzwoni nazajutrz. Niestety telefonu nie doczekałam się, ale kolejnego dnia przyszedł mail, że obecnie aktualne za dopłatą 100 zł :) Przewertowałam sobie cennik Vectry, niespodzianka, instalacja 99 zł, aktywacja urządzenia 149 zł. Do tego opłata za cesję. Łącznie wychodzi ładna sumka. Vectra ma niezły apetycik na pieniążki.
 
 
apogeum 
easy master

Dołączył: 21 Wrz 2012
Posty: 49
Wysłany: 27-12-2017, 10:22   

Sama cesja równiez może być płatna.Poza tym oferta z vectry wcale nie jest taka korzystna na tle innych operatorów ( mozna sobie wszystko porównać i może się okazać,że inny operator oferuej coś taniej i w lepszej jakości). https://panwybierak.pl/ - o tutaj jest dobra porównywarka

Zobowiązanie jest również dość długie, bo na prawie 1,5 roku Podczas gdy wiele abonamentów jest krótszy czas ( rok maksymalnie)
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Komentarze napisane przez użytkowników tego forum są ich prywatnymi opiniami.
Wortal chelloPL oraz MediaŚwiat jak również żaden z administratorów/moderatorów nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,31 sekundy. Zapytań do SQL: 13
Polecane serwisy

Grupa


Aktualności: