Forum MediaSwiat Strona Główna
FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Horizon Go - brak odtwarzania
Autor Wiadomość
Pitrek 
chello guru


Pomógł: 211 razy
Dołączył: 08 Lis 2013
Posty: 4608
Skąd: Zielona Góra
Wysłany: 21-11-2017, 17:48   

Pitrek napisał/a:
Ja ze względu na wtyczki: Java, Flash, Silverlight, Adobe Acrobat jadę cały czas na :arrow: Firefoxie w wersji ESR (Extended Support Release). W tej chwili aktualna wersja to :arrow: 52.5.0.

No i dopadło Firefoxa na Androidzie, od wersji 56 nie ma obsługi Adobe Flasha :arrow: Android'owego. Ostatnia wersja Firefoxa na Androida z obsługą Flasha to :arrow: 55.0.2, właśnie przywróciłem sobie tę wersję na telefonie. Oczywiście jak ktoś nie potrzebuje Flasha w telefonie to nie ma czym się przejmować.
_________________
 
 
Rostoff 
plus master


Pomógł: 1 raz
Dołączył: 06 Cze 2008
Posty: 342
Skąd: Mielec
Wysłany: 17-12-2017, 15:22   

Czy na abonamencie Select Extra HD nie mam już możliwości odbioru kanałów TV w Horizon Go bo nie mogę nic oglądać ?
Sprawdzałem na chrome/edge/firefiox
_________________
  rostoff
 
Pitrek 
chello guru


Pomógł: 211 razy
Dołączył: 08 Lis 2013
Posty: 4608
Skąd: Zielona Góra
Wysłany: 17-12-2017, 15:35   

Rostoff napisał/a:
Czy na abonamencie Select Extra HD nie mam już możliwości odbioru kanałów TV w Horizon Go
Jeżeli masz ją wykupioną jako usługę dodatkową to działa.
_________________
 
 
Rostoff 
plus master


Pomógł: 1 raz
Dołączył: 06 Cze 2008
Posty: 342
Skąd: Mielec
Wysłany: 17-12-2017, 15:42   

Nie mam :) wcześniej miałem max i działało myślałem ze przy select tez jest gratis ale widać bylem/jestem w błędzie
_________________
  rostoff
 
Pitrek 
chello guru


Pomógł: 211 razy
Dołączył: 08 Lis 2013
Posty: 4608
Skąd: Zielona Góra
Wysłany: 24-03-2018, 14:06   

Wklejam dodatkowo tutaj, bo :arrow: tam i tak nikt tego nie zauważy.

Informacja o dostępie do usługi Horizon Go dla Abonentów czasowo przebywających w innych państwach członkowskich EOG od 1 kwietnia 2018 r.

Szanowni Państwo,

w związku z wejściem w życie Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2017/1128 z dnia 14 czerwca 2017 r. w sprawie transgranicznego przenoszenia na rynku wewnętrznym usług online w zakresie treści, od 1 kwietnia 2018 r. UPC umożliwi dostęp do usługi Horizon Go Abonentom czasowo przebywającym w innych państwach członkowskich Europejskiego Obszaru Gospodarczego.

Jednocześnie z dniem 1 kwietnia 2018 r. zmianie ulegają postanowienia Regulaminu świadczenia usługi Horizon Go. Informujemy również, że pozostałe warunki dostępu do usługi, w tym wysokość Państwa opłat miesięcznych, nie ulegną zmianie.

Zmieniony Regulamin znajduje się :arrow: tutaj.


Za regulaminem:
Czasowy dostęp do Usługi poza terytorium Rzeczypospolitej Polskiej nie obejmuje Treści, z których korzystanie ograniczone jest wyłącznie do Lokalu lub sieci Internet UPC, zgodnie z ust. 3 poniżej. Poziom jakości czasowego dostępu do Usługi w innych państwach członkowskich Europejskiego Obszaru Gospodarczego może różnić się od poziomu jakości dostępnego na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej.
_________________
 
 
telsat 
classic master

Dołączył: 26 Lut 2014
Posty: 213
Skąd: Zagłębie Dąbrowskie
Wysłany: 24-03-2018, 17:10   

Czyli co, od kwietnia będzie można swobodnie oglądać kanały tv za granicą bez konieczności uruchamiania polskiego VPN? Wg regulaminu tylko jakość może być słabsza, ale wszystkie kanały działające bez internetu od UPC powinny śmigać, dobrze rozumiem?
 
 
Pitrek 
chello guru


Pomógł: 211 razy
Dołączył: 08 Lis 2013
Posty: 4608
Skąd: Zielona Góra
Wysłany: 24-03-2018, 17:45   

telsat napisał/a:
... wszystkie kanały działające bez internetu od UPC powinny śmigać, dobrze rozumiem?
Dokładnie, tak. Te :arrow: "poza domem".
_________________
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Komentarze napisane przez użytkowników tego forum są ich prywatnymi opiniami.
Wortal chelloPL oraz MediaŚwiat jak również żaden z administratorów/moderatorów nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,1 sekundy. Zapytań do SQL: 12
Polecane serwisy

Grupa


Aktualności: