Forum MediaSwiat Strona Główna
FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Internet dla graczy w inea
Autor Wiadomość
Gatki 
easy master

Dołączył: 25 Cze 2017
Posty: 32
Wysłany: 30-08-2017, 17:50   

Co do opini zawsze są złe bo jak są dobre to nikt niebedzie tego opisywać, a nie które są poprostu z niewiedzy uzytkowników. :P
 
 
MariuszHL 
classic master

Dołączył: 23 Lis 2015
Posty: 216
Skąd: Wrocław
Wysłany: 31-08-2017, 12:52   Hej.

Mógłbyś zrobić zrzut ekranu z gry online gdzie widoczny będzie PING w grze?
Tak jak ja kiedyś zrobiłem zrzut z World of Warcraft i widać tam jak łącze UPC nie nadaje się do gier online tak tutaj wielu odwiedzających miałoby wgląd na ten istotny parametr.
Pozdrawiam.
_________________
 
 
Gatki 
easy master

Dołączył: 25 Cze 2017
Posty: 32
Wysłany: 01-09-2017, 00:34   

Okej. W miare możliwości jakieś testy zapodam.

https://imgur.com/gallery/6HN3F <<<<<<<<<<<<<
 
 
MariuszHL 
classic master

Dołączył: 23 Lis 2015
Posty: 216
Skąd: Wrocław
Wysłany: 02-09-2017, 23:34   Pięknie to wyglądą ....

zwłaszcza w tym RPG poniżej 20ms.Pogratulować łącza i to o czym od zawsze myślałem ,że usługodawcy miejscowi dają najlepsze łącza do czasu jak nie zostaną wykupieni przez molocha no ale chyba INEI to nie grozi.
Grałem trochę w NEVERWINTER NIGHTS ONLINE bo takie gry także Mnie ciągną.
_________________
 
 
KOCUREK1970 
chello guru


Pomógł: 67 razy
Dołączył: 30 Maj 2010
Posty: 5625
Skąd: a żebym to ja wiedział:)
Wysłany: 02-09-2017, 23:58   

MariuszHL napisał/a:
Pogratulować łącza i to o czym od zawsze myślałem ,że usługodawcy miejscowi dają najlepsze łącza do czasu jak nie zostaną wykupieni przez molocha no ale chyba INEI to nie grozi.

Guzik prawda - ping ma dobry tylko na terenie Europy a dalej tylko gorzej.
_________________
 
 
pawelb 
ultra master

Pomógł: 15 razy
Dołączył: 09 Gru 2015
Posty: 1260
Skąd: Warszawa
Wysłany: 03-09-2017, 00:45   

KOCUREK1970 napisał/a:
MariuszHL napisał/a:
Pogratulować łącza i to o czym od zawsze myślałem ,że usługodawcy miejscowi dają najlepsze łącza do czasu jak nie zostaną wykupieni przez molocha no ale chyba INEI to nie grozi.

Guzik prawda - ping ma dobry tylko na terenie Europy a dalej tylko gorzej.


Tez bym tak powiedzial...Europa standard, bez rewelacji..reszta swiata to juz dno, i to ma byc ta usluga dla graczy? :P
 
 
brtk 
chello master

Pomógł: 26 razy
Dołączył: 20 Mar 2017
Posty: 1621
Skąd: Warszawa
Wysłany: 03-09-2017, 01:02   

@Gatki

http://www.speedtest.pl/narzedzia/ping_test_online

tutaj wykonaj test i wklej zrzut, jako takie rozeznanie jest jeżeli chodzi o europę i świat :)

Mi na chrome nie działa, ten test, na IE już tak, pewnie na flashu działa.

Dla porównania UPC u mnie. I te skoki pingu niesamowite przez Compala :)

 
 
Gatki 
easy master

Dołączył: 25 Cze 2017
Posty: 32
Wysłany: 03-09-2017, 20:16   

Usługa dla graczy oferowała wzrost Uploadu i jakieś tam bonusy, pingi są te same, które są spoko przeciez nie oczekujesz 20ms do USA? @pawelb

Test dla @brtk ile z tym roboty -.-
 
 
MariuszHL 
classic master

Dołączył: 23 Lis 2015
Posty: 216
Skąd: Wrocław
Wysłany: 03-09-2017, 21:17   Ja rozumiem ,że prawda boli...

co przykładem są zrzuty ekranu i szczerze powiedziawszy łącze INEA to inna liga gdzie przy dzisiejszej technologi dostarczania internetu przez UPC na końcowym odcinku do użytkownika nawet nie do porównania gdyż za wysoki "DŻITER" oraz wyższe czasy opóźnień na łączu.
Ja jako wprawny gracz online ,którym do nie dawna byłem potrafię znaleźć komentarze istotne bo jak na każdym forum w tym przypadku zawsze znajdą się osoby broniące produktu z wiadomych powodów.
Myślę ,że UPC mogłoby rywalizować z taką INEĄ jedynie wtedy gdy sami pozbędą się tego nieszczęsnego "KONCENTRYKA" na końcowym odcinku do abonenta.

PS: O czym świadczą takie wypowiedzi gdy UPC nawet nie ma startu do takiej INEI pod względem czasów opóźnień nie wspominając o przepustowości to każdy czytający wyciągnie wnioski.Wyniki są w rzutach ekranu i ukazują prawdę rzeczywistą a urojenia pozostawiamy tym ,którzy czerpią z niej satysfakcję.

ORANGE FIBER TEST PINGU 2017-06-08 21_37_31-.png
Plik ściągnięto 93 raz(y) 74,67 KB

_________________
Ostatnio zmieniony przez MariuszHL 03-09-2017, 21:33, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
pawelb 
ultra master

Pomógł: 15 razy
Dołączył: 09 Gru 2015
Posty: 1260
Skąd: Warszawa
Wysłany: 03-09-2017, 21:23   

Gatki napisał/a:
Usługa dla graczy oferowała wzrost Uploadu i jakieś tam bonusy, pingi są te same, które są spoko przeciez nie oczekujesz 20ms do USA? @pawelb

Test dla @brtk ile z tym roboty -.-
Obrazek


oczywiście, że nie oczekuję 20ms do US (każde przejście przez Atlantyk to praktycznie dodatkowe 100ms opóżnienia) ale czasy do wszystkich serwerów zagranicznych są naprawdę słabe

Usługa dla graczy ze zwiększonym uploadem? A po cholerę? Ja np. w swojej sieci dla graczy dobieram parametry w pliku konfiguracyjnym żeby maksymalnie ustabilizować ping i jitter, dobieram oprogramowanie na modemy itp. a nie wymyślam bonusy, które akurat graczom są na plaster :P

No ale ok, zawsze to ładnie wygląda jak sie napisze "Usługa dla graczy" :)

[ Dodano: 03-09-2017, 21:27 ]
MariuszHL napisał/a:
co przykładem są zrzuty ekranu i szczerze powiedziawszy łącze INEA to inna liga gdzie przy dzisiejszej technologi dostarczania internetu przez UPC na końcowym odcinku do użytkownika nawet nie do porównania gdyż za wysoki "DŻITER" oraz wyższe czasy opóźnień na łączu.
Ja jako wprawny gracz online ,którym do nie dawna byłem potrafię znaleźć komentarze istotne bo jak na każdym forum w tym przypadku zawsze znajdą się osoby broniące produktu z wiadomych powodów.
Myślę ,że UPC mogłoby rywalizować z taką INEĄ jedynie wtedy gdy sami pozbędą się tego nieszczęsnego "KONCENTRYKA" na końcowym odcinku do abonenta.


Mariusz, UPC nie musi się pozbywać koncentryka do abonenta, mylisz pojęcia, koncentryk nie ma tu nic do rzeczy, gry online działają bez żadnego problemu w tej technologii, nie myl problemu przeciążonego węzła czy też problemu z Puma 6 z koncentrykiem bo ręce opadają :evil:
 
 
MrPepka
[Usunięty]

Wysłany: 03-09-2017, 21:34   

pawelb napisał/a:
A po cholerę?

Jak czytam wypociny typu "A po cholerę większy upload?" to aż chce się rzygać. Chłopie to, że Tobie się nie przyda to nie znaczy, że innym. Niektórzy wysyłają do NAS z komputera wiele danych (choćby i zdjęcia, albo jakieś długie prezentacje) i większy upload jest jak kropla wody na pustyni. Wiem, że padniesz ze śmiechu, ale takie są realia. A Ty jesteś świetnym przykładem na ISP który ma wyj...ne na abonenta. :P
 
 
pawelb 
ultra master

Pomógł: 15 razy
Dołączył: 09 Gru 2015
Posty: 1260
Skąd: Warszawa
Wysłany: 03-09-2017, 21:54   

MrPepka napisał/a:
pawelb napisał/a:
A po cholerę?

Jak czytam wypociny typu "A po cholerę większy upload?" to aż chce się rzygać. Chłopie to, że Tobie się nie przyda to nie znaczy, że innym. Niektórzy wysyłają do NAS z komputera wiele danych (choćby i zdjęcia, albo jakieś długie prezentacje) i większy upload jest jak kropla wody na pustyni. Wiem, że padniesz ze śmiechu, ale takie są realia. A Ty jesteś świetnym przykładem na ISP który ma wyj...ne na abonenta. :P


dlatego wyraźnie napisałem "co to ma wspólnego z usługą dla graczy"
za chwilę najważniejszym dodatkiem do usługi dla graczy będzie Kontrola rodzicielska :P
można i w tę stronę...w sumie rzeczywiście nie ma to znaczenia...ważne jest jak widać na co chwycić usera :lol:
ok, kończę temat ze swojej strony
 
 
brtk 
chello master

Pomógł: 26 razy
Dołączył: 20 Mar 2017
Posty: 1621
Skąd: Warszawa
Wysłany: 03-09-2017, 22:03   

Jitter w ineii na ladnym poziomie, tylko wcale te czasy opoznien nie zwalaja z nog, mam lepsze w upc jak widac :) Tylko ten nieszczesny Compal i jitter juz rosnie.

@edit też wstawię ten test ;) Tam gdzie jest jitter po 10+ w EU, to błąd pomiaru, bo w NL np. raz mi wyszło 17ms co jest raczej nierealne.

Ostatnio zmieniony przez brtk 03-09-2017, 22:12, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
KOCUREK1970 
chello guru


Pomógł: 67 razy
Dołączył: 30 Maj 2010
Posty: 5625
Skąd: a żebym to ja wiedział:)
Wysłany: 03-09-2017, 22:10   

MariuszHL napisał/a:
jak na każdym forum w tym przypadku zawsze znajdą się osoby broniące produktu z wiadomych powodów.

Chłopie, bredzisz jak potłuczony - patrz Twój własny wpis:
MariuszHL napisał/a:
Wyniki są w rzutach ekranu i ukazują prawdę rzeczywistą a urojenia pozostawiamy tym ,którzy czerpią z niej satysfakcję.

pawelb napisał/a:
Europa standard, bez rewelacji..reszta swiata to juz dno, i to ma byc ta usluga dla graczy?

i TYLE w temacie.
_________________
 
 
Gatki 
easy master

Dołączył: 25 Cze 2017
Posty: 32
Wysłany: 03-09-2017, 22:17   

Jeszcze tu:


Nie ma co narzekać na 50/10 :D Co do usług dla graczy @brtk Ja nie będę korzystał bo nie potrzebuje tyle dopłacać akurat, 400 zł na g2g w ogóle nie potrzebne, a esport wywalone xD
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Komentarze napisane przez użytkowników tego forum są ich prywatnymi opiniami.
Wortal chelloPL oraz MediaŚwiat jak również żaden z administratorów/moderatorów nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,29 sekundy. Zapytań do SQL: 15
Polecane serwisy

Grupa


Aktualności: