Forum MediaSwiat Strona Główna
FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Abonament RTV - nowa ustawa!
Autor Wiadomość
KOCUREK1970 
chello guru


Pomógł: 67 razy
Dołączył: 30 Maj 2010
Posty: 5625
Skąd: a żebym to ja wiedział:)
Wysłany: 17-06-2017, 04:49   

Abonament RTV to za mało.
Prawo i Sprawiedliwość ma nowy pomysł na zdobycie pieniędzy i to naprawdę absurdalny:
http://natemat.pl/210459,...mentu-na-wegiel
_________________
 
 
Bork 
plus master

Pomógł: 2 razy
Dołączył: 16 Wrz 2014
Posty: 314
Wysłany: 17-06-2017, 10:23   

To jeszcze nic ;) a to:

http://superbiz.se.pl/wia...ch_1002397.html
 
 
Karol 
plus master

Pomógł: 16 razy
Dołączył: 21 Sty 2007
Posty: 673
Skąd: Gdynia
Wysłany: 17-06-2017, 12:00   

Bork napisał/a:
To jeszcze nic ;) a to:

http://superbiz.se.pl/wia...ch_1002397.html

Dotyczy tylko osób, które mają zarejestrowany odbiornik TV a nie płacą abonamentu.
_________________
 
 
KOCUREK1970 
chello guru


Pomógł: 67 razy
Dołączył: 30 Maj 2010
Posty: 5625
Skąd: a żebym to ja wiedział:)
Wysłany: 17-06-2017, 18:12   

canaletto napisał/a:
Abonamenty + cenzura w internecie, położy na łopatki tych kato-bolszewików.

Ciebie prosimy, wysłuchaj NAS Panie...
Karol napisał/a:
Dotyczy tylko osób, które mają zarejestrowany odbiornik TV a nie płacą abonamentu.

A miała być dla takich abolicja - teraz widać, ile są warte słowa PISowskich polityków:
http://superbiz.se.pl/wia...ych_995286.html
Cytat:
Ale na 500+ ma nie zabraknąć.

Zapomniałeś też o kosztach miesięcznic smoleńskich - potrafią kosztować NAS podatników już blisko MILION zł ROCZNIE (a zasiłek pielęgnacyjny dla niepełnosprawnych i osób w podeszłym wieku to od 10 lat WCIĄŻ 153 zł):
http://wiadomosci.onet.pl...osztuje/vckrcsh

Buta kroczy przed upadkiem...
_________________
 
 
tomasz40 
light master

Dołączył: 24 Mar 2016
Posty: 50
Wysłany: 17-06-2017, 19:36   

mam pytanie do znawców jeśli w lokalu jest umowa np. UPC na osobę poniżej 75, ale w lokalu jest też zameldowana osoba +75 czy z automatu można dostać zwolnienie z abonamentu? czy też trzeba przepisać umowę na osobę +75 aby takie zwolnienie nastąpiło?
 
 
LNR 
chello master


Pomógł: 11 razy
Dołączył: 28 Wrz 2012
Posty: 1508
Skąd: Warszawa
Wysłany: 17-06-2017, 19:36   

I tak miesięcznice to nic przy przekrętach platfusów..
_________________
 
 
GDA
[Usunięty]

Wysłany: 17-06-2017, 19:45   

tomasz40 napisał/a:
mam pytanie do znawców jeśli w lokalu jest umowa np. UPC na osobę poniżej 75, ale w lokalu jest też zameldowana osoba +75 czy z automatu można dostać zwolnienie z abonamentu? czy też trzeba przepisać umowę na osobę +75 aby takie zwolnienie nastąpiło?

http://www.krrit.gov.pl/a...abonamentowych/
 
 
canaletto 
light master

Dołączył: 12 Kwi 2013
Posty: 124
Wysłany: 18-06-2017, 09:48   

LNR napisał/a:
I tak miesięcznice to nic przy przekrętach platfusów..


Cała wataha pis@dzielców ponad rok temu grzmiała w sejmie o przekrętach PO na kwotę 340 miliardów !! złotych. Do dziś do prokuratury nie trafił żaden akt oskarżenia. Czyli jak zawsze pis@dzielce kłamią.
Pieniądze z abonamentu, mają służyć totalnej propagandzie pis@dzielców w TvPiS do
powielania takich kłamstw i oszczerstw, pomawianiu niewygodnych ludzi.
_________________
 
 
KOCUREK1970 
chello guru


Pomógł: 67 razy
Dołączył: 30 Maj 2010
Posty: 5625
Skąd: a żebym to ja wiedział:)
Wysłany: 18-06-2017, 11:14   

LNR napisał/a:
I tak miesięcznice to nic przy przekrętach platfusów..



canaletto napisał/a:
Do dziś do prokuratury nie trafił żaden akt oskarżenia. Czyli jak zawsze pis@dzielce kłamią.

Nie trafiło żadne doniesienie i nie trafi - bo "kto mieczem wojuje od miecza ginie...".
Kiedyś PIS przestanie być u władzy i samo się boi, by i ich nie pociągnęli za mordę do sądu następni, którzy będą po nich sprzątać ten chlew...
_________________
 
 
canaletto 
light master

Dołączył: 12 Kwi 2013
Posty: 124
Wysłany: 18-06-2017, 12:21   

KOCUREK1970 napisał/a:
którzy będą po nich sprzątać ten chlew...


a w tym chlewie .....kto?
jak zwykle pociotki polityków, ich rodziny, koledzy,znajomi, a ostatnio też kler.

Porównajcie zaznania majątkowe pis@dzielców przed 2015 i w 2016 roku.

Ojczyznę dojna racz mi dać Panie.

Ma być na wszystko abonament , bo wszystko będzie miało przedrostek -narodowa, narodowy.

Piszecie o węglu , telewizji, ja jeszcze dodam wodę - ok.15% w górę.
_________________
 
 
KOCUREK1970 
chello guru


Pomógł: 67 razy
Dołączył: 30 Maj 2010
Posty: 5625
Skąd: a żebym to ja wiedział:)
Wysłany: 18-06-2017, 15:29   

tomasz40 napisał/a:
trzeba przepisać umowę na osobę +75 aby takie zwolnienie nastąpiło

Sam sobie odpowiedziałeś - i nie tylko przepisać, ale też zgłosić to do PP.
_________________
 
 
irroo 
light master

Dołączył: 16 Lip 2012
Posty: 62
Wysłany: 18-06-2017, 17:13   

canaletto napisał/a:

Ma być na wszystko abonament , bo wszystko będzie miało przedrostek -narodowa, narodowy.
Piszecie o węglu , telewizji, ja jeszcze dodam wodę - ok.15% w górę.


Małe sprostowanie, nie pis wprowadził abonament, on istnieje od wielu lat. Oni go tylko uszczelniają, chodź nieudolnie.
_________________
 
 
akslowka 
easy master

Dołączył: 22 Cze 2013
Posty: 39
Wysłany: 18-06-2017, 18:21   

tomasz40 napisał/a:
mam pytanie do znawców jeśli w lokalu jest umowa np. UPC na osobę poniżej 75, ale w lokalu jest też zameldowana osoba +75 czy z automatu można dostać zwolnienie z abonamentu? czy też trzeba przepisać umowę na osobę +75 aby takie zwolnienie nastąpiło?


myślę, że nawet sposób ministerstwa infrastruktury będzie dobry:

"W połowie marca resort infrastruktury zgłosił swoje uwagi do ustawy abonamentowej. Zwrócił uwagę na to, że przepisy o opłacie opierają się na instytucji domniemania prawnego, które można obalić dowodem przeciwnym. W praktyce oznacza to to, że Poczta pobiera dane klientów platform cyfrowych i zakłada, że skoro płacą platformie, to mają telewizor. Są jednak przypadki, że ktoś kupuje w pakiecie telewizję z internetem (bo jest taniej), ale nie ma w mieszkaniu odbiornika. Jeśli Poczta odezwie z wezwaniem do zapłaty, wystarczy napisać oświadczenie, że nie posiada się odbiornika, a urząd będzie musiał to uznać. Dlaczego? Ponieważ przepis o abonamencie opiera się na „domniemaniu wzruszalnym”, które z łatwością można obalić."

Ustawa zakłada domniemanie, więc jezeli zaraz po informacji od operatora, że przekazał wasze dane Poczcie Polskiej przekażecie informację do PP, że telewizora nie posiadacie to znów jestescie w tym samym punkcie co obecnie.

W sumie tak powinno być wyobraźmy sobie, podpisuje umowę na 24 miesiące, pada telewizor. Nie kupuje nowego i mam płacić abonament na TVP skoro nie mam odbiornika?
 
 
eLBeG 
chello master

Pomógł: 9 razy
Dołączył: 30 Mar 2013
Posty: 1854
Wysłany: 18-06-2017, 22:17   

KOCUREK1970 napisał/a:
Kiedyś PIS przestanie być u władzy i samo się boi, by i ich nie pociągnęli za mordę do sądu następni

Nie żartuj, nikt nikogo nie pociągnie do żadnej odpowiedzialności, wymienia się władzą jak od lat i będą chapać dalej... Kółko wzajemnej adoracji komuchów z postkomuchami i neokomuchami pod judeomasońskim nadzorem.
 
 
KOCUREK1970 
chello guru


Pomógł: 67 razy
Dołączył: 30 Maj 2010
Posty: 5625
Skąd: a żebym to ja wiedział:)
Wysłany: 18-06-2017, 23:21   

eLBeG napisał/a:
Nie żartuj, nikt nikogo nie pociągnie do żadnej odpowiedzialności

Dlatego napisałem:
"Nie trafiło żadne doniesienie i nie trafi - bo "kto mieczem wojuje od miecza ginie...". - w domyśle, jak PISowcy ruszą poprzedników, ci następni z nimi zrobią to samo.
Tu nie idzie o złapanie króliczka, tylko by gonić za nim przez kolejne 300 lat - wymieniać się tylko przy korycie.
Tylko dlaczego my spokojnie siedzimy w domach a nie na ulicy gonimy tych patałachów? - już raz w PISie mieli gacie pełne strachu (akcja pod Sejmem), dlaczego nie ciągniemy tego dalej (by TYM i NASTĘPNYM po nich pokazać, kto tu w POLSCE rządzi)?


_________________
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Komentarze napisane przez użytkowników tego forum są ich prywatnymi opiniami.
Wortal chelloPL oraz MediaŚwiat jak również żaden z administratorów/moderatorów nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,2 sekundy. Zapytań do SQL: 12
Polecane serwisy

Grupa


Aktualności: