Forum MediaSwiat Strona Główna
FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Aktualne promocje na Internet UPC poszukiwane
Autor Wiadomość
bezimienny 
Klikacz

Dołączył: 03 Lis 2012
Posty: 7
Wysłany: 24-08-2017, 18:37   

Karencja, czyli okres, w którym nie mogę zawierać umów promocyjnych? Jak długo trwa?

Podsumowując, najlepsze co mogę zrobić na chwilę obecną, to wziąć bezterminówkę, przeczekać karencję i dopiero kombinować z BUK/promocyjnymi okresówkami typu Rewia?

EDIT: Jeszcze natrafiłem na informację, że na koniec sierpnia ma się pojawić opcja 500, chyba wtedy bezterminówka bardziej się opłaca - mogą pojawić się lepsze oferty dla niższych łącz
 
 
Pitrek 
chello guru


Pomógł: 211 razy
Dołączył: 08 Lis 2013
Posty: 4608
Skąd: Zielona Góra
Wysłany: 24-08-2017, 19:47   

bezimienny napisał/a:
Karencja, czyli okres, w którym nie mogę zawierać umów promocyjnych? Jak długo trwa?
30 dni. Jest zawarta w danym regulaminie, np:
** DLA KOGO
1. Promocja jest przeznaczona dla wszystkich pełnoletnich osób fizycznych, które („Uczestnicy Promocji”) w okresie 1 (słownie: jednego) miesiąca przed Przystąpieniem do Promocji nie były Abonentami Organizatora Promocji w zakresie jakiejkolwiek z Usług.
_________________
 
 
Kasia 
chello master


Pomogła: 39 razy
Dołączyła: 08 Lis 2016
Posty: 2794
Skąd: W-wa
Wysłany: 24-08-2017, 19:53   

Boże Miłosierny...
 
 
bezimienny 
Klikacz

Dołączył: 03 Lis 2012
Posty: 7
Wysłany: 24-08-2017, 20:16   

Nie byłem pewien na czym polegała karencja, więc wybacz że Cię tak rozdrażniłem.

Opcja z przeczekaniem karencji odpada, musiałbym nie mieć internetu przez 30 dni.. nie prościej wziąć bezterminówkę i później poprosić o zmianę umowy na promocyjną Rewię? Nie widzę w regulaminie Rewii przeciwwskazań do tego - jej główne wymaganie kwalifikacyjne to w sumie bycie abonentem. Chyba, że jest jakiś haczyk gdzie indziej?
 
 
Pitrek 
chello guru


Pomógł: 211 razy
Dołączył: 08 Lis 2013
Posty: 4608
Skąd: Zielona Góra
Wysłany: 24-08-2017, 20:17   

bezimienny napisał/a:
więc wybacz że Cię tak rozdrażniłem.
Kasię nie da się rozdrażnić, co najwyżej rozbawić.
_________________
 
 
Kasia 
chello master


Pomogła: 39 razy
Dołączyła: 08 Lis 2016
Posty: 2794
Skąd: W-wa
Wysłany: 24-08-2017, 20:23   

:) ;) :D :lol: :P 8) :mrgreen: :twisted:
No raczej.
 
 
bezimienny 
Klikacz

Dołączył: 03 Lis 2012
Posty: 7
Wysłany: 25-08-2017, 12:28   

Fajnie, fajnie. Ale można prosić o odpowiedź w kwestii bezterminówka->Rewia? :)

Jeszcze się dowiedziałem, że formalnie stara umowa nie jest zamknięta - nastąpi to w momencie fizycznego odpięcia telewizji/telefonu u mnie przez montera. Dopóki nie zdecyduję się i powiem UPC czego chcę.

Czyli Kasiu - mówisz, że można zrobić cesję na nową umowę na nowych warunkach? Mniej usług, mniejszy abonament. Czy można tu ugrać Rewię?
 
 
Kasia 
chello master


Pomogła: 39 razy
Dołączyła: 08 Lis 2016
Posty: 2794
Skąd: W-wa
Wysłany: 25-08-2017, 16:03   

bezimienny napisał/a:
można prosić o odpowiedź w kwestii bezterminówka->Rewia?

A co jest napisane  w rozdziale "DLA KOGO " w regulaminie  tej "bezterminowki Rewii" bo nie  wiem co masz na myśli.... chyba nie TRU.

bezimienny napisał/a:
Jeszcze się dowiedziałem, że formalnie stara umowa nie jest zamknięta

No i dobrze zatem zrób tak jak jest napisane w linku do str. UPC, który wczoraj zamieściłam, zadzwoń do UPC i wszystkiego się dowiesz.

bezimienny napisał/a:
Czyli Kasiu - mówisz, że można zrobić cesję na nową umowę na nowych warunkach?

Nic takiego nie pisałam :evil:


Poza tym @bezimienny, albo nie jest się  Abonentem usług swiadczonych przez UPC i usługi na adresie nie były świadczone przez wiadomy okres czasu o którym mowa w regulaminie promocji dla nowych klientów, albo jest się Abonentem co najmniej jednej usługi...

Ty  jesteś  nowym klientem.
bezimienny napisał/a:
Czy jako nowy abonent mogę coś ugrać? (...) Tzn nie do końca jestem nowym klientem, UPC używałem parę lat, ale 1.5-2 lata temu przeszła na inną osobę (...) Nie jestem na umowie obecnie..

...nie jesteś Abonentem UPC

Wiec..albo "zamykasz" umowę zmarłego Abonenta i czekasz 30 dni po upływie których dostaniesz ofertę dla nowych klientów na tym samym adresie, albo bierzesz na siebie umowę po zmarłym Abonencie.


bezimienny napisał/a:

Nie widzę w regulaminie Rewii przeciwwskazań do tego - jej główne wymaganie kwalifikacyjne to w sumie bycie abonentem. Chyba, że jest jakiś haczyk gdzie indziej?


Jak nie widzisz przeciwwskazań, a następnie sam je wymieniasz....to po co pytasz- dzwoń do UPC i sobie zamów co tam chcesz.
 
 
gst 
classic master

Dołączył: 03 Kwi 2016
Posty: 199
Wysłany: 31-08-2017, 15:39   

Czy są już jakieś oferty "pod stołem" od DUK?

Obecnie za TV Max i 250 płacę 90 zł a kusi mnie jakieś tanie podniesienie neta do 500
_________________
 
 
fire 
Klikacz

Dołączył: 04 Wrz 2017
Posty: 16
Wysłany: 04-09-2017, 17:28   

Witam,
Jak obecnie wygląda kwestia oferty dla nowych klientów? Jest szansa na dostanie czegoś więcej poza tym co widać na stronie głównej UPC?
Interesował by mnie internet w opcji 250M lub 500M oraz TV. Ewentualnie pakiet HBO GO, ale tę kwestię muszę jeszcze przemyśleć.
 
 
daroslav 
easy master

Pomógł: 1 raz
Dołączył: 24 Wrz 2009
Posty: 29
Skąd: Katowice
Wysłany: 05-09-2017, 20:46   

fire napisał/a:
Witam,
Jak obecnie wygląda kwestia oferty dla nowych klientów? Jest szansa na dostanie czegoś więcej poza tym co widać na stronie głównej UPC?
Interesował by mnie internet w opcji 250M lub 500M oraz TV. Ewentualnie pakiet HBO GO, ale tę kwestię muszę jeszcze przemyśleć.


Tu masz oferte z 500 i możesz dobrac HBO Go: https://www.upc.pl/internet/500
 
 
GDA
[Usunięty]

Wysłany: 05-09-2017, 20:50   

Ale pomogłes
daroslav napisał/a:
Jest szansa na dostanie czegoś więcej poza tym co widać na stronie głównej UPC?
 
 
siary 
light master

Dołączył: 01 Wrz 2010
Posty: 95
Skąd: Wawa
Wysłany: 24-09-2017, 21:00   

Siema.Za kilka m-cy kończy mi się WRUXX i raczej nie będę przedłużał tv i tel. Interesuje mnie ewentualnie tylko sam net.Proszę o podpowiedź co można wyciągnąć najtaniej? Nie jestem wybredny z prędkością...Pzdr i dzięki za info
_________________
 
 
Kasia 
chello master


Pomogła: 39 razy
Dołączyła: 08 Lis 2016
Posty: 2794
Skąd: W-wa
Wysłany: 24-09-2017, 21:08   

siary,

Wszystkie promocje są w doskonałym arkuszu Morthena
:arrow: https://docs.google.com/spreadsheets/d/1xcxzdCVJURFdIJkvQR0mX705ph-qWFyd7MbUOnn8pf4/htmlview
M.in. promocja "Rewia z Internetem Mix IV (2016-1)", ważna do końca września b.r.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Komentarze napisane przez użytkowników tego forum są ich prywatnymi opiniami.
Wortal chelloPL oraz MediaŚwiat jak również żaden z administratorów/moderatorów nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,27 sekundy. Zapytań do SQL: 13
Polecane serwisy

Grupa


Aktualności: