Forum MediaSwiat Strona Główna
FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Problem z opóźnieniami w modemach na chipsetach Puma6.
Autor Wiadomość
brtk 
chello master

Pomógł: 26 razy
Dołączył: 20 Mar 2017
Posty: 1621
Skąd: Warszawa
Wysłany: 10-03-2018, 21:18   

GMateusz bardzo dobrze ocenił kto kogo w błąd wprowadził i napisał jak było, na dodatek teraz możecie pożegnać się z informacjami, bo później macie do nich pretensje, bo nie potraficie czytać. On po prostu przeprosił, jeżeli coś mało zrozumiale napisał, ale to co napisał w wyjaśnieniu, to było to samo, co na samym początku, to co Ty źle zrozumiałeś, to co inna osoba przeczytała po tobie i powielała, a później kolejne osoby też w to brnęły.

Jeżeli ktoś pisze, że na początku będzie 50 tysięcy sztuk Comapli aktualizowanych w okresie 2 tygodni, to nie wiem jak można z tego zdania wyczytać, że 50 tysięcy sztuk dziennie w okresie 2 tygodni. Jak ktoś to inaczej przeczytał, to po prostu nie potrafi czytać ze zrozumieniem, przegapił te lekcje w szkole, jak i Ty mamy swój wiek i rozum, więc tutaj nie czas już na licytacje. Jak pisałem, racja jest jedna, źle to zrozumiałeś, napisałeś głupotę, jak to zrozumiałem dobrze i wytknąłem to na forum, a teraz robisz z siebie ofiarę, że niechcący, że nie chciałeś, bo coś niezrozumiale mod napisał. To teraz Wam nic nie będą pisali, do tego doprowadziliście i ja rozumiem wkurzenie Mateusza w tej kwestii, bo upominamy się, że nie ma infa a jak już coś napiszą, to jest niezrozumienie jednych i gownoburza z niczego.

I fajnie odpisujesz na posty, pisz dalej, brnij w to dalej, trzymaj swojej racji, mnie tam lotto co piszesz, nie zamierzam się przejmować niczym, typowy forumowy pisacz, trudno jest wybrnąć z czegoś, lepiej trzymać na swoim.
 
 
ogromny 
chello master

Pomógł: 7 razy
Dołączył: 25 Wrz 2016
Posty: 1654
Wysłany: 10-03-2018, 21:29   

Tak na marginesie to kiedy było jakieś konkretne info w społeczności? Dostałeś jakas konkretną odpowiedź? bo ja narazie nie
_________________
  ogromny
 
MrPepka
[Usunięty]

Wysłany: 10-03-2018, 21:35   

brtk napisał/a:
teraz możecie pożegnać się z informacjami

Z jakimi przepraszam bardzo? Do dzisiaj nie dostaliśmy żadnego changeloga co te softy zmieniają, a Ty wyskakujesz z czymś takim?
 
 
brtk 
chello master

Pomógł: 26 razy
Dołączył: 20 Mar 2017
Posty: 1621
Skąd: Warszawa
Wysłany: 10-03-2018, 22:10   

Wyraźne napisał, że już nie będą informować dokładnie o następnej partii i terminie aktualizacji. Ogólnie i tak dużo piszą i starają się w przeciwieństwie do konkurencji.
 
 
MrPepka
[Usunięty]

Wysłany: 10-03-2018, 22:16   

Teraz jestem pewien w stu procentach, że to Ty nie czytasz ze zrozumieniem. GMateusz napisał:
Cytat:
Nie podam Wam żadnego terminu bo go nie znam.

A nie, że nie będzie chciał podawać terminu.
 
 
KOCUREK1970 
chello guru


Pomógł: 67 razy
Dołączył: 30 Maj 2010
Posty: 5625
Skąd: a żebym to ja wiedział:)
Wysłany: 10-03-2018, 22:25   

brtk,
Jakbyś tego nie tłumaczył - mijasz się z prawdą.
Jakim cudem KILKA osób zrozumiało to tak jak ja? - to co to wszyscy idioci, wszyscy do tej samej szkoły chodzili - a może cały naród jest głupi a tylko nasza partia ma rację.
No nie ośmieszaj się człowieku.
Zajrzyj sobie na oficjalne forum - ciekawy ostatni wpis.
Pewnie ten user to też idiota i też kompletnie niczego nie zrozumiał.
brtk napisał/a:
na dodatek teraz możecie pożegnać się z informacjami, bo później macie do nich pretensje, bo nie potraficie czytać.

Post GMateusza w oryginale:
"Dzięki tej sytuacji można tylko wyciągnać wnioski na przyszłość. Był to ostatni raz gdy przekazaliśmy tak szczegółowe informacje w sprawie aktualizacji softu - mówie o puli modemów i czasie, w którym ona nastąpi."
I znowu mijasz się z prawdą - info będzie tylko mniej szczegółowe, by w przyszłości właśnie takiego nieporozumienia nie było.
Znowu twierdzisz, że czytasz ze zrozumieniem...
_________________
 
 
brtk 
chello master

Pomógł: 26 razy
Dołączył: 20 Mar 2017
Posty: 1621
Skąd: Warszawa
Wysłany: 10-03-2018, 22:49   

brtk napisał/a:
Wyraźne napisał, że już nie będą informować dokładnie o następnej partii i terminie aktualizacji. Ogólnie i tak dużo piszą i starają się w przeciwieństwie do konkurencji.


dalej nie potrafisz czytać, kto tu się pogrążą? Jezu, szkoda już klawiatury na serio.

MrPepka napisał/a:
Teraz jestem pewien w stu procentach, że to Ty nie czytasz ze zrozumieniem. GMateusz napisał:
Cytat:
Nie podam Wam żadnego terminu bo go nie znam.

A nie, że nie będzie chciał podawać terminu.


Cytat GMateusza:
"Dzięki tej sytuacji można tylko wyciągnać wnioski na przyszłość. Był to ostatni raz gdy przekazaliśmy tak szczegółowe informacje w sprawie aktualizacji softu"

jesteś pewien, że ktoś nie czyta ze zrozumieniem, bo na razie to Ty też nie czytasz?
 
 
MrPepka
[Usunięty]

Wysłany: 10-03-2018, 22:53   

Ale wcześniej równie wyraźnie napisał, że:
Cytat:
Nie podam Wam żadnego terminu bo go nie znam.


[ Dodano: 10-03-2018, 23:00 ]
brtk napisał/a:
"Dzięki tej sytuacji można tylko wyciągnać wnioski na przyszłość. Był to ostatni raz gdy przekazaliśmy tak szczegółowe informacje w sprawie aktualizacji softu"

To oznacza, że nie podadzą Ci dokładnego terminu tylko będzie info w stylu:
"Następna partia za x tygodni (gdzie w miejscu x podadzą za ile tygodni)".
 
 
KOCUREK1970 
chello guru


Pomógł: 67 razy
Dołączył: 30 Maj 2010
Posty: 5625
Skąd: a żebym to ja wiedział:)
Wysłany: 10-03-2018, 23:11   

brtk napisał/a:
Wyraźne napisał, że już nie będą informować dokładnie o następnej partii i terminie aktualizacji

Więc gdzie tam widzisz informacje, ze żadnego info już nie będzie.
Będzie - tylko właśnie bez ram czasowych i ilościowych.
Manipulujesz lepiej niż TVP Info.
To może teraz Tobie GMateusz powinien wytłumaczyć co miał na myśli - czy może znowu MY nie rozumiemy?
Pamiętasz przysłowie, że kto mieczem wojuje... - na forum UPC to nie kto inny jak tylko TY wywołałeś gównoburzę swoim kretyńskimi przytykami pod moim adresem.
Nie potrafiłeś dać mi na PW info - "słuchaj dałeś ciała, popraw to bo ludzie głupieją" albo cyknąć do Moderatora by to wywalił albo dał mi znać do poprawki - nie potrafiłeś tego zrobić, ale teraz chełpisz się kretyńską wyższością, że mogłeś mi dowalić - i Ty mi powiesz, że grasz w tej samej drużynie co inni klienci?
MrPepka napisał/a:
To oznacza, że nie podadzą Ci dokładnego terminu tylko będzie info w stylu:

"Następna partia za x tygodni (gdzie w miejscu x podadzą za ile tygodni)".

Bardziej będzie to info - "rozpoczynamy upgrad sprzętu x - bądźcie cierpliwi".
Też uważam, ze masz MrPepka, rację.
_________________
 
 
brtk 
chello master

Pomógł: 26 razy
Dołączył: 20 Mar 2017
Posty: 1621
Skąd: Warszawa
Wysłany: 10-03-2018, 23:50   

tam community robiło się fajne, bo można było od adminów szczegółowe info wyciągnąć, a przez takie gównoburze będziecie mieli tylko że coś zaczęli robić i żadnych szczegółów, bo posypie się jakiś termin i będziecie płąkać dlaczego czegoś nie ma a miało być.
 
 
KOCUREK1970 
chello guru


Pomógł: 67 razy
Dołączył: 30 Maj 2010
Posty: 5625
Skąd: a żebym to ja wiedział:)
Wysłany: 11-03-2018, 00:43   

brtk,
Jakich szczegółów - wiele pytań do dziś bez odpowiedzi.
Co Ci dadzą szczegółowe informacje - jak nie wiesz czy Twój sprzęt jest w jakiej grupie czasowej czy ilościowej.
Więc ani wcześniej nie wiedziałeś, ani teraz guzik będziesz wiedział kiedy nastąpi upgrade.
Kiedy będziesz wiedział - jak Compal dostanie upgrade - tyle i aż tyle.
Nie rozpieszczali nas tam żadnymi informacjami - trzeba było się wręcz upominać o jakieś info bo byś się nigdy niczego nie doczekał.
Popatrz na dział z softem (wątek tylko dla nas) - ostatnia strona to TYLKO pytania (w tym i Twoje) - odpowiedzieli?
Sam ich wiele razy poganiałeś - odpowiedzieli?
Mnie nawet chyba właśnie GMateusz nawet upomniał, że się ciągle o coś pytam i ciągle o to samo - więc Mu odpowiedziałem, że pytam ciągle bo nadal żadnego konkretnego info nie ma a mam prawo pytać.
Wobec braku odpowiedzi i na Wasze pytania sam przestałem już pytać...
MrPepka ich pytał, ja ich pytałem, ogromny pytał, Ty ich pytałeś, pawelb pytał - jeszcze kilka osób i będziemy mieli 12 apostołów - oni Jezusa też ciągle o wszystko pytali...
Ale UPC to nie Jezus - to UPC powinno zależeć na komunikacji z NAMI - IM z NAMi a nie nam z Nimi, zwłaszcza, że mają oficjalny kanał komunikacji jakim jest ich oficjalne forum (nie oczekuję raportów co 24g, ale obecnie na nowym forum panuje MARAZM, zastój, by nie powiedzieć nic się tam istotnego nie dzieje).

Popatrz co to się porobiło - kilka mc temu sam namawiałem do spokoju, sam UPC wspierałem dobrym słowem i niejednokrotnie za UPC dostałem po ryju - tylko widzisz, mój zapał gaśnie a i ochota nadal dostawać po ryju jakoś mi się już nie uśmiecha.

W ludziach narasta frustracja i wściekłość - i ja im się obecnie wcale nie dziwię.
_________________
 
 
MariuszHL 
classic master

Dołączył: 23 Lis 2015
Posty: 216
Skąd: Wrocław
Wysłany: 11-03-2018, 13:44   A UPC się patrzy

na to z góry i cieszy ,że jednak wyładowanie swoich emocji odbywa się między użytkownikami.
Widać tu dokładnie jak "głowa" ma duży wpływ na ludzi a działa to jak czysta demagogia.
UPC się "stara" żeby było dobrze - HEHE widzę ,że co nie którzy są już ładnie pod wpływem umysłów wyższych.
Ja uważam ,że starania łączą się z podjętymi krokami a tutaj zostają tylko same "starania" i nic więcej.
Przykładem jest obecna sieć ,w której jestem i nie pozostaje na poziomie "staram się"
"Co by nasze światełko dla graczy było jeszcze bardziej bezkonkurencyjne, to specjalnie dla graczy dołożyliśmy dodatkowe nowe łącze 100G Telii do Pragi."
_________________
 
 
ogromny 
chello master

Pomógł: 7 razy
Dołączył: 25 Wrz 2016
Posty: 1654
Wysłany: 11-03-2018, 15:52   

Święta racja niby się starają tylko GDZIE JAKIŚ EFEKT wszystko ściśle tajne, babol jak byl tak jest.
_________________
  ogromny
 
pawelb 
ultra master

Pomógł: 15 razy
Dołączył: 09 Gru 2015
Posty: 1260
Skąd: Warszawa
Wysłany: 11-03-2018, 16:02   Re: A UPC się patrzy

MariuszHL napisał/a:

Ja uważam ,że starania łączą się z podjętymi krokami a tutaj zostają tylko same "starania" i nic więcej.
Przykładem jest obecna sieć ,w której jestem i nie pozostaje na poziomie "staram się"
"Co by nasze światełko dla graczy było jeszcze bardziej bezkonkurencyjne, to specjalnie dla graczy dołożyliśmy dodatkowe nowe łącze 100G Telii do Pragi."


mówisz o Orange? wystarczy poczytać ostatnie wpisy na forum Orange ile to dało :lol:
packet losy jak były tak są...bo problem w Orange to przede wszystkim wykupienie odpowiedniego SLA dla łącza..jak widać można wziąć i kolejne 100G do Telii i nadal mieć problemy mimo że inni operatorzy korzystają z Telii bez problemów :)
dodatkowo póki Orange nie zepnie się lokalnie choćby z PLIXem to będzie dobrym operatorem...przede wszystkim dla emerytów przeglądających strony www i pocztę :P
pierwszy z brzegu przykład to serwery Valve (serwery CS:GO itp.)stojące w Polsce, podsieć: 155.133.231.0/24 (np. serwer 155.133.231.35) , średni ping powinien być na poziomie max 10ms i bez packet losów :)
normalny operator dbający o sensowny peering tak ma a jak ma Orange? :P
 
 
ogromny 
chello master

Pomógł: 7 razy
Dołączył: 25 Wrz 2016
Posty: 1654
Wysłany: 11-03-2018, 16:36   

Pawelb a co wspaniale upc przez ten czas zrobiło? Zrobili sobie testy oprogramowania, ale na tym koniec. Dalej nikt nic nie wie poprostu liczą ze sprawa ucichnie i tyle. Ja w gry nie gram, ale mój syn gra i tak do końca nie jest zadowolony, cos tam laguje się przycina raz częściej raz rzadziej. Założyło UPC Społeczność i co? Problemy najczęściej sa bez odpowiedzi pytania o ofertę ich męczą, a było wiadome od początku, ze zadowoleni użytkownicy nie dają o sobie znać w takich miejscach tylko ci nie zadowoleni.
_________________
  ogromny
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Komentarze napisane przez użytkowników tego forum są ich prywatnymi opiniami.
Wortal chelloPL oraz MediaŚwiat jak również żaden z administratorów/moderatorów nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,18 sekundy. Zapytań do SQL: 12
Polecane serwisy

Grupa


Aktualności: