Forum MediaSwiat Strona Główna
FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
W którym momencie składać wypowiedzenie?
Autor Wiadomość
1kurak1 
Klikacz

Dołączył: 27 Kwi 2009
Posty: 16
Wysłany: 27-03-2017, 16:03   W którym momencie składać wypowiedzenie?

Hej,
terminówka kończy się w połowie czerwca. W którym momencie wysyłać wypowiedzenie, czekać do końca i wysyłać miesiąc przed? Czy może spróbować już teraz?

Aktualnie za Horizon Max PVR + Multiroom HD + Canal+Select + HBO + FP120 + Minuty Domowe Max płacę prawie 250PLN i już mnie korci żeby spróbować coś obniżyć cenowo bo mam wrażenie, że przepłacam
 
 
GDA
[Usunięty]

Wysłany: 27-03-2017, 17:49   

Wypowiedzenie możesz zzłożyć już w momencie podpisania zobowiązania ale dopiero na 3mc przed jego końcem możesz liczyć n nowe oferty czym bliżej końca zobowiązania tym lepsze
 
 
Pitrek 
chello guru


Pomógł: 211 razy
Dołączył: 08 Lis 2013
Posty: 4608
Skąd: Zielona Góra
Wysłany: 27-03-2017, 18:35   

GDA napisał/a:
...czym bliżej końca zobowiązania tym lepsze

Dokładnie tak, nie ma co się spieszyć. Wiem, że doskwierają Ci te wysokie opłaty. Za wczesne złożenie wypowiedzenia skutkuje przedstawieniem słabych ofert. Niektórym udaje się uzyskać to co chcą szybko, ale niektórym to się strasznie przeciąga. Po 1 kwietnia pewno nic się nie zmieni, pewno przedatują tylko regulaminy. Moim subiektywnym zdaniem, optymalnie byłoby złożyć wypowiedzenie w pierwszych dniach maja. Czasu na negocjacje będzie dużo. Ewentualne :P odłączenie usług będzie na koniec czerwca, zgodnie z OWU:
§ 6. pkt. 4.
...wypowiedzenie Umowy Abonenckiej w całości lub części następuje z zachowaniem jednomiesięcznego okresu wypowiedzenia, ze skutkiem na ostatni dzień Okresu Rozliczeniowego następującego po Okresie Rozliczeniowym, w którym druga strona otrzymała oświadczenie o wypowiedzeniu.

§ 8.
Umowa Abonencka zawarta na czas określony ulega przedłużeniu na czas nieokreślony, zgodnie z warunkami przewidzianymi dla danej Usługi w Cenniku, o ile Abonent nie złoży na piśmie przeciwnego oświadczenia woli w terminie 7 dni przed upływem terminu obowiązywania Umowy Abonenckiej na czas określony.
_________________
 
 
działek 
easy master

Dołączył: 13 Lut 2015
Posty: 30
Skąd: Kraków
Wysłany: 29-03-2017, 00:17   

Jestem dokładnie w tej samej sytuacji, też będę walczył o lepsze warunki. Dzięki za info Pitrek :)
Powodzenia 1kurak1 :!:
_________________
 
 
TomekPL 
light master


Dołączył: 04 Maj 2008
Posty: 92
Skąd: Warszawa
Wysłany: 29-03-2017, 08:57   

U mnie to samo, umowa kończy się 22.07 - złożę więc jakoś na początku czerwca i będę miał 1,5 miesiąca na walkę o lepszą ofertę.
_________________
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Komentarze napisane przez użytkowników tego forum są ich prywatnymi opiniami.
Wortal chelloPL oraz MediaŚwiat jak również żaden z administratorów/moderatorów nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,21 sekundy. Zapytań do SQL: 12
Polecane serwisy

Grupa


Aktualności: