Forum MediaSwiat Strona Główna
FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Prędkość w torrentach - HELP
Autor Wiadomość
Hatecore28 
Klikacz

Dołączył: 15 Kwi 2006
Posty: 1
Wysłany: 15-04-2006, 12:35   

Powracając do głownego problemu z azureusem z tego co zauwazylem u siebie mam ten sam problem co wiekszosc "szczesliwych" posiadaczy chello a mianowice lipne transfery przy lonczu light....duzo osob z tego co widze na forum ma problemy z osiagalnacia NAT i DHT za firewallem jest to przynajmniej jak mi sie wydaje w 100% wina zle przekierowanych portow znajmomy ma chello i router zle przekierowal porty NAT miał niby ok ale DHT za firewallem i zołte buzki przy ssaniu plikow, ludziom ktorzy maja taki problem radze zrestarowac dobrze router i wszystko od nowa wpisac i jeszcze raz przekierowac porty nie radze uzywac 6881-6889 dlaczego? http://www.azureus.qx.pl/index.php?qid=82 pod tym linkiem macie to wyjasnione. Po ponownym ustawieniu u niego w routerze portow i zmianie na inny (59.....) wszystko smiga i nie ma problemow z DHT i NAT ale to nie zlatwia nadal sprawy niskich transferow u niego jak i u mnie wszystko jest ok ale transfer to czasem zenada wiadomo ze bardzo duzo zalezy od kogos pobieramy pliki i od trackera ale i od ustawien ktore mamy jako max predkosc wysylania proponuje dac jak ktos juz napisal 8kb u mnie po zmianie z 12 na 8 transfer skoczyl z 14kb na 60kb i to tez rozwiazuje problem mulenia stron o wiele szybiej sie ladują reszte konfiguracji mozna ustawic z linka podanego wyzej u mnie przy takich ustawieniach transfer smiga w miare dobrze 60kb przy light da sie zniesc :roll:



Ps. mam modem WebStara epx 2203 wiec raczej od modemu to nie zalezy to juz kolejny jest z wymienionych w temacie na ktorym sie szopy dzieją.
_________________
 
 
NTS 
easy master

Pomógł: 2 razy
Dołączył: 08 Kwi 2006
Posty: 29
Wysłany: 15-04-2006, 23:34   

a nie lepiej przerzucić się na BitComet(nawet jak byłem za natem to były ok transfery)

PS ostatnio zauważyłem genialny sposób na zwiększenie transferu- przez całą noc uploadować!
 
 
_Rebel_ 
Klikacz

Dołączył: 03 Kwi 2006
Posty: 6
Skąd: Szczecin
Wysłany: 16-04-2006, 18:34   

ja ma chello light,uzywam azerussa transfery mam srednio 100 dochodzi do 115, powyzej zadko sie zdarza,

poprostu polecam sciagac ze stron co maja ratio ( np. polishtracker, torrentleech) gdyz ludzie staraja sie jak najwiecej wyslac przezco transfer transfery sa duze,

jak sie sciaga ze stron gdzie nie ma ratio to zwykle wszyscy zmniejszaja upload, albo nie seeduja po sciagnieciu i sa straszne lipne transfery
 
 
lechwos 
Klikacz

Dołączył: 15 Lut 2007
Posty: 4
Wysłany: 06-04-2007, 17:25   

:mrgreen:

bez tytułu.JPG
Plik ściągnięto 297 raz(y) 112,55 KB

_________________
 
 
buzek 
classic master

Dołączył: 02 Lis 2005
Posty: 256
Skąd: Warszawa
Wysłany: 06-04-2007, 17:35   

co w tym dziwnego? za maly transfer? ;]
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Komentarze napisane przez użytkowników tego forum są ich prywatnymi opiniami.
Wortal chelloPL oraz MediaŚwiat jak również żaden z administratorów/moderatorów nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,26 sekundy. Zapytań do SQL: 15
Polecane serwisy

Grupa


Aktualności: