Forum MediaSwiat Strona Główna
FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Czy warto i można wymienić Mediabox na Horizon?
Autor Wiadomość
MrPepka
[Usunięty]

Wysłany: 12-09-2017, 21:57   

Ja się podłączę do tematu. Moja instalacja:
Kabel UPC - splitter - zwrotnica. Ze splittera kable idą do dekoderów, a ze zwrotnicy do modemu i analogu. Dotychczas działało to bez zarzutu jednak od wczoraj przy oglądaniu kanałów niekodowanych gdy włączę przewodnik tv to przy jego korzystaniu kanały się tną (ale tylko te niekodowane). Teraz takie pytanie. Czy przewodnik tv może działać przy użyciu internetu (wtedy skrętkę bym do dekodera dociągnął) czy musi być zwrotka? A może da się to rozwiązać inaczej?
 
 
dorian990 
Klikacz

Dołączył: 23 Wrz 2017
Posty: 1
Wysłany: 23-09-2017, 10:45   

Generalnie Horizon daje szybki panel obsługi. Niestety u mnie działał fatalnie. Zacinał się. Trudno powiedzieć czy każdy tak ma czy tylko ja miałem felerny model.
 
 
JANUARY 
plus master

Pomógł: 7 razy
Dołączył: 04 Lip 2006
Posty: 303
Skąd: IIImiasto
Wysłany: 23-09-2017, 13:20   

Czy Horizon posiada sortowanie kanałów?
Pobrałem instrukcję ,ale nie znalazłem tej opcji.
_________________
  Yar13
 
GDA
[Usunięty]

Wysłany: 23-09-2017, 13:25   

Nie bo to sprzęt operatora a on "sprzedaje" miejsca nadawcom
 
 
JANUARY 
plus master

Pomógł: 7 razy
Dołączył: 04 Lip 2006
Posty: 303
Skąd: IIImiasto
Wysłany: 23-09-2017, 13:28   

Czyli następny badziew.
_________________
  Yar13
 
GDA
[Usunięty]

Wysłany: 23-09-2017, 13:35   

A na co ty liczyłes? Dostajesz sprzęt w używanie taki jak operator sobie życzy nie masz w nim nic grzebać i tak jest u wszystkich operatorow

Chcesz mieć kanały po swojemu? Wybierz moduł CI+
 
 
JANUARY 
plus master

Pomógł: 7 razy
Dołączył: 04 Lip 2006
Posty: 303
Skąd: IIImiasto
Wysłany: 23-09-2017, 13:54   

No może nie u wszystkich:
http://www.logitus.pl/?pg...kietobranie2017

Problem w tym, że pod moim adresem nie ma.
_________________
  Yar13
 
GDA
[Usunięty]

Wysłany: 23-09-2017, 15:24   

To jest telewizja internetowa
Ale rzeczywiście na pierwszych 100 komórkach Maga250 możesz poukładać sobie jak chcesz kanały potem są już stale jak daje Jambox
 
 
MrPepka
[Usunięty]

Wysłany: 23-09-2017, 15:34   

Vectra umożliwia stworzenie swojej listy kanałów na swoich dekoderach.
 
 
GDA
[Usunięty]

Wysłany: 23-09-2017, 16:09   

UPC też listy pozwala tworzyć ale co z tego jak kolejność jest dalej jak chce operator
 
 
MrPepka
[Usunięty]

Wysłany: 23-09-2017, 16:23   

Cytat:
UPC też listy pozwala tworzyć ale co z tego jak kolejność jest dalej jak chce operator

No i znowu mnie nie rozumiesz. Chodziło mi o to, że Vectra pozwala na stworzenie WŁASNEJ listy kanałów. To oznacza, że możesz zmieniać pozycje kanałów jak chcesz.
 
 
brtk 
chello master

Pomógł: 26 razy
Dołączył: 20 Mar 2017
Posty: 1621
Skąd: Warszawa
Wysłany: 23-09-2017, 19:30   

Tylko jakość programów w Vectrze pozostawia wiele do życzenia.. Nawet IPTV od Orange ma lepszą jakość od Vectry, mam porównanie u babci, co ma Vectre. Powiem szczerze, od zawsze używalem Orange, po przejściu do UPC może max miesiąć zajęło mi nauczenie się wszystkich stacji i to żaden problem.
 
 
MrPepka
[Usunięty]

Wysłany: 23-09-2017, 19:47   

Tylko, że my rozmawiamy o tym który dostawca tv pozwala na układanie swojej listy (nie mówimy tu o ulubionych) to odpowiedziałem. Jeszcze w sumie mogłem tu dodać argument o Cyfrowym Polsacie. Tam też jest możliwość zmiany pozycji kanałów na ich dekoderach.
 
 
speteczki 
Klikacz

Dołączyła: 11 Gru 2017
Posty: 1
Wysłany: 11-12-2017, 19:24   

Hej, jestem nową właścicielką Horizon i jak na razie pluję sobie w brodę, że zamieniłam mediabox na to coś. Czy macie takie problemy? Podczas oglądania filmów z napisami, na róznych kanałach, gdy kończy się scena z dialogiem, na ekranie zostaje tłumaczenie ostatniej kwestii i tkwi tam tak dlugo, aż wreszcie znowu ktoś mówi. Wtedy wskakuje nowy napis. Zadzwoniłam do działu technicznego i powiedzieli, że ten typ tak ma, że tłumacze tak ustawiają napisy, by mozna je było jeszcze spokojnie czytać.. co za bzdura, napis "wisi " na ekranie przez kilka minut podczas scen bez dialogów, żeby sobie go poczytać? Do tego nie dzieje się to cały czas przy każdej scenie dialogowej, raz napisy znikają wraz z kończącym się dialogiem, a raz nie... W mediabox niczego takiego nie miałam... Mogę jeszcze w ciągu 14 dni zerwać umowę i wrócić do starego dekodera, (kolejna opłata za instalację...) ale chciałabym wiedzieć, o co tu chodzi, czy to możliwe, :roll: żeby Horizon miał takie idiotyczne, denerwujące ustawienia? :roll:
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Komentarze napisane przez użytkowników tego forum są ich prywatnymi opiniami.
Wortal chelloPL oraz MediaŚwiat jak również żaden z administratorów/moderatorów nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,19 sekundy. Zapytań do SQL: 12
Polecane serwisy

Grupa


Aktualności: