Forum MediaSwiat Strona Główna
FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Kara za NIEUŻYWANIE Horizona!
Autor Wiadomość
marioking 
classic master

Dołączył: 28 Cze 2013
Posty: 249
Wysłany: 28-12-2016, 11:57   Kara za NIEUŻYWANIE Horizona!

Nie wiem czy zwrociliscie uwagę że UPC przestało udawać że horizon niesie za sobą jakosc i prestiż za który trzeba liczyć sobie extra, tylko za NIEUŻYWANIE teraz każą sobie płacić więcej. Wybierając taki moduł ci bez VOD i prv wychodzi drożej niż oferta z horizon. Osobiście wcześniej ta polityka mi się podobała, ale nowy trend już nie, bo jak w horizon każą płacić za my Primera 10zl, to w ofercie bez my Primera wychodzi że też trzeba płacić 10 za NIEUŻYWANIE!

Czy to nie wydaje się wam chore? Ogólnie mimo wad tego sprzętu ludzie jednak wola go wziąć i sobie ponarzekac, niż wybrać moduł ci. Chociaż chyba UPC zaczęła dopatrywać w tym problem że jakaś część użytkowników jednak wybiera moduł który nie pozwala kosić za usługi VOD i należy się to opodatkować. Ja chyba to zawetuje, ale widać ogółowi to nie przeszkadza....
_________________
 
 
GDA
[Usunięty]

Wysłany: 28-12-2016, 12:20   

co za karkołomna teza

nie od dziś wiadomo że UPC postawiło na tą platformę i robi wszystko aby przesadzić klientów na jeden sprzęt dzieki któremu będzie łatwiej i taniej utrzymać infrastrukturę - aktualizacje tylko na jeden sprzęt itp.

dlatego też tak są promocje skonstruowane aby Horizon wychodził taniej, ale to nie żadna kara jak sobie wymyśliłeś - po prostu decyzja biznesowa, którą możesz łatwo ominąć

bierzesz najtańszą promocje z Horizonem i dobierasz do niej MR w postaci karty CI+
nikt nie każe ci włączać Horizona jeżeli masz jeden TV tylko w domu
 
 
marioking 
classic master

Dołączył: 28 Cze 2013
Posty: 249
Wysłany: 28-12-2016, 13:58   

Karkołomna? A ta propozycja nie jest? Niby mam wziąć tańszego horizon by dopłacić za my Primera, wychodzi na zero i dopłacić 10/15 za mr, no fakt nie karają mnie :P

Wszystko da się uzasadnić i ich prawo, ale na pewno nie logiczne, bo wcześniej miałeś prostszy CI+ bez serwisów, VOD, prv placisz mniej, chyba logiczne , niż jak za dekoder z "bajerami". Teraz wychodzi że za mniejsze/ uboższe CI+ płacisz więcej, no fakt to przywilej nie kara :P ludzie może trochę instynktu samozachowczego, bo z takim usprawiedliwieniem czemu Bronice przed podwyżkami, i jest to forum, przecierz to ich prawo by liczyć wiecej :P
_________________
 
 
GDA
[Usunięty]

Wysłany: 28-12-2016, 14:07   

Ci+ jest liczony jak box bez nagrywarki, wiec szukaj takiej promocji skoro nie chcesz mieć Horizona

i nikogo nie usprawiedliwiam - ani mnie grzeje ani ziębi UPC, to ich biznes, tylko nie mogę usiedzieć w spokoju jak ktoś takie banialuki wypisuje
 
 
krys121 
classic master

Dołączył: 02 Cze 2012
Posty: 242
Skąd: Sosnowiec
Wysłany: 28-12-2016, 18:12   

GDA napisał/a:
bierzesz najtańszą promocje z Horizonem i dobierasz do niej MR w postaci karty CI+
nikt nie każe ci włączać Horizona jeżeli masz jeden TV tylko w domu

Hmmm szczerze nie wiem już gdzie dałem pilota od Horizona bo podpięty pod ten sam TV mam Moduł + Miraclebox Premium Twin Plus i szczerze to chętnie bym zamienił horizona na kolejny moduł.
_________________
 
 
KOCUREK1970 
chello guru


Pomógł: 67 razy
Dołączył: 30 Maj 2010
Posty: 5625
Skąd: a żebym to ja wiedział:)
Wysłany: 28-12-2016, 20:53   

krys121,
Ale to nie tylko w UPC tak jest - masz moduł CP, NC+ i masz to samo - nie masz VOD i dodatków typowych dla dekoderów ich platformy, a za pakiety płacisz tyle samo, jak ci, co mają ich dekoder a nie moduł.
Coś jak bilet MZK - jeden jedzie całą pętlę za 3 zł, a drugi jeden przystanek za tyle samo.
W moim odczuciu, skoro nie mam jakiejś usługi (bo to problem techniczny MODUŁU a nie mój) nie powinienem bulić takich samych pieniędzy, jak ci, co mają dekoder.
_________________
 
 
Pawop 
ultra master

Pomógł: 1 raz
Dołączył: 05 Cze 2012
Posty: 956
Skąd: Warszawa
Wysłany: 28-12-2016, 21:17   

Płacisz za pakiet kanałów, kanały na żądanie to bezpłatne dodatki.
 
 
KOCUREK1970 
chello guru


Pomógł: 67 razy
Dołączył: 30 Maj 2010
Posty: 5625
Skąd: a żebym to ja wiedział:)
Wysłany: 29-12-2016, 16:20   

Pawop napisał/a:
kanały na żądanie to bezpłatne dodatki.

Ale by je mieć, należy najpierw zapłacić za kanały premium - więc te dodatki są częścią składową premium (w moim przekonaniu).
_________________
 
 
Pawop 
ultra master

Pomógł: 1 raz
Dołączył: 05 Cze 2012
Posty: 956
Skąd: Warszawa
Wysłany: 29-12-2016, 18:30   

Za C+Na żądanie i HBO OD tak, ale pozostałe są bezpłatne.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Komentarze napisane przez użytkowników tego forum są ich prywatnymi opiniami.
Wortal chelloPL oraz MediaŚwiat jak również żaden z administratorów/moderatorów nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,17 sekundy. Zapytań do SQL: 13
Polecane serwisy

Grupa


Aktualności: