Forum MediaSwiat Strona Główna
FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
nowe promocje
Autor Wiadomość
netkrak 
classic master

Dołączył: 18 Lip 2005
Posty: 190
Skąd: Krakow
Wysłany: 08-10-2005, 18:52   nowe promocje

wlasnie zobaczylem na stronie chello cenniki promocyjne - chyba sa mniej korzystne - nie ma juz dwoch miesiecy za darmo, tylko dwa miesiace z rabatem ....

http://home.pol.chello.pl...p_do_Internetu/
 
 
YamatoBomber 
Klikacz


Dołączył: 06 Paź 2005
Posty: 1
Skąd: Poland
Wysłany: 08-10-2005, 18:57   

Mogli by przynajmniej podniesc nieco limity albo wprowadzic cos co ma TPSA ze se za kolejne pinionszki dokupowac iles GB :]
 
 
 
Vielebny 
Klikacz

Dołączył: 08 Paź 2005
Posty: 7
Skąd: 3miasto
Wysłany: 09-10-2005, 08:59   

Dokłądnie... mam chello od 2 dni :) a już zaczynam narzekać na ten limit. Miałem wcześniej Neo+ 768kbps i bez żadnych limitów bo zdążyłęm przedłużyć umowę zanim je wprowadzili 8) W każdym razie sprawdziłęm statystyki w moim Mułku i w ciągu 122 dni pracy ściągnął 101 GB danych i zaznaczam że nie ściągam tylko po to żeby jak najwięcej ściągać, tylko najlepsze pozycje które następnie używam Z prostego rachunku wynika, że dziennie potrzebuję ok 1GB. Mając limit 15GB nie zaspokoi on nawet w połowie moich potrzeb... I teraz rozumiem, że jest to dyktowane przeciążeniem sieci itp, ale dlaczego nie wprowadzili zwiększonych limitów za dodatkowe pieniądze? Ja tego nie rozumiem. Nawet moloch TPsa wprowadził to błyskawicznie a zanim nie miał tej możliwości limitów nie wprowadzał... I tyle...

Podsumowując: Albo należy podnieść limity (chociaż o te 50-60%) albo należy udostępnić dokupienie limitów (np. 10GB za 15 zł). Pozdrawiam[/b]
 
 
budry 
plus master


Pomógł: 5 razy
Dołączył: 24 Lis 2004
Posty: 433
Skąd: Szczecin
Wysłany: 09-10-2005, 11:25   

Vielebny napisał/a:
Dokłądnie... mam chello od 2 dni :) a już zaczynam narzekać na ten limit. Miałem wcześniej Neo+ 768kbps i bez żadnych limitów bo zdążyłęm przedłużyć umowę zanim je wprowadzili 8) W każdym razie sprawdziłęm statystyki w moim Mułku i w ciągu 122 dni pracy ściągnął 101 GB danych i zaznaczam że nie ściągam tylko po to żeby jak najwięcej ściągać, tylko najlepsze pozycje które następnie używam Z prostego rachunku wynika, że dziennie potrzebuję ok 1GB.


Vielebny -weź classica i sprawa załatwiona!!!
_________________
 
  budry
 
Vielebny 
Klikacz

Dołączył: 08 Paź 2005
Posty: 7
Skąd: 3miasto
Wysłany: 09-10-2005, 15:23   

No nie do końca... bo jak wspomniałęm potrzebuję ok. 30GB/mieś. a tam jest szybsze łacze z niewystarczającym limitem więc po co mi to? Do oglądania stron jest świetny light, to słuchania radia też. Ściąganiem plików zajmuje się włączony przez 24h serwer i ja wcale nie wymagam od niego więcej... Więc nie jest to rozwiązanie dla mnie...
 
 
Jacek 
Administrator


Pomógł: 45 razy
Dołączył: 31 Paź 2004
Posty: 1441
Skąd: Warszawa
Wysłany: 09-10-2005, 17:04   

Vielebny napisał/a:
bo jak wspomniałęm potrzebuję ok. 30GB/mieś.

To albo będziesz się oszczędzał trochę (do 25GB), albo możesz poszaleć mając 50GB. Innej możliwości nie ma.
A życzenia... każdy je ma, ale nie wszystkie są spełniane.

A podnoszenie limitu nie przyniesie efektu: teraz narzekasz że masz 25 i chcesz 30GB. Będziesz miał 30, to potrzebujesz ściągnąć 35... w ten sposób nie zaspokoisz wszystkich. Także łatwiej będzie Ci się przystosować do istniejących pakietów, niż pakiety przystosowywać do Ciebie.

Takie jest moje zdanie.
 
 
Vielebny 
Klikacz

Dołączył: 08 Paź 2005
Posty: 7
Skąd: 3miasto
Wysłany: 09-10-2005, 19:05   

Jacek napisał/a:
Także łatwiej będzie Ci się przystosować do istniejących pakietów, niż pakiety przystosowywać do Ciebie.

:lol: Czyli rozumiem, że ja robie UPC łaskę, za to, że łaskawie pozwolili mi korzystać z ich łączy? :lol: No podejście godne pogardy (to jest moje zdanie). Gdyby wszyscy mieli takie podejście to nigdy by sie nic nie zmieniało :) Jasne, że pisząc na tym forum nic nie zmienię w polityce UPC, ale jest jakieś 0,005% szansy że odezwie sie kilka osób które zechcą zorganizować coś większego i wymusić zwiększenie limitów :)

Pozdrawiam...
 
 
Jacek 
Administrator


Pomógł: 45 razy
Dołączył: 31 Paź 2004
Posty: 1441
Skąd: Warszawa
Wysłany: 09-10-2005, 19:12   

Vielebny, wymusić to nic nie wymusisz. Można conajwyżej sugerować co jest ważniejsze dla użytkowników w następnej kolejności. Jednak z tego co się orientuję, to chwilowo UPC nie wprowadzi zmian - ani prędkości ani limitów.

PS: pisałem o Tobie jako pojedynczej osobie.
 
 
Vielebny 
Klikacz

Dołączył: 08 Paź 2005
Posty: 7
Skąd: 3miasto
Wysłany: 09-10-2005, 19:50   

OK. Nie chcę żeby ktoś myślał że ze mnie rewolucjonista, ale nie lubię komentarzy typu "nic nie róbcie, bo i tak jest dobrze" :) W każdym razie czy jest szansa, że podzielisz się źródłem informacji o tym, że nie są planowane żadne zmiany/promocje?
 
 
Jacek 
Administrator


Pomógł: 45 razy
Dołączył: 31 Paź 2004
Posty: 1441
Skąd: Warszawa
Wysłany: 09-10-2005, 20:32   

Vielebny napisał/a:
nic nie róbcie, bo i tak jest dobrze

Ależ ja nic takiego nie miałem na myśli (widocznie źle odebrałeś moje intencje). Wręcz przeciwnie - ja jestem jak najbardziej za niezbędnymi i dużo ważniejszymi zmianami (w pierwszej kolejności). Limit możesz sobie zwiększyć, bo masz taką możliwość.

UPC miało na celu "wyprzedzić konkurencję" (taki ładny marketingowy slogan). I na razie im się to udało. Jednak teraz niech zapewni stabilne działanie łączy (czego w wielu przypadkach brakuje) tak jak zapewnia to w umowie.

Natomiast jeśli chodzi o źródło braku (na razie) zmian w parametrach łączy, to jest ono nieoficjalne (oficjalnego i tak nigdy nie będzie). I wnioskuję to po rozmowie z kilkoma osobami w UPC oraz po sytuacji jaka teraz tam panuje. Więcej szczegółów niestety nie mogę podać.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Komentarze napisane przez użytkowników tego forum są ich prywatnymi opiniami.
Wortal chelloPL oraz MediaŚwiat jak również żaden z administratorów/moderatorów nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,22 sekundy. Zapytań do SQL: 12
Polecane serwisy

Grupa


Aktualności: